Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Staigāšana pa plānu ledu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pipars
P
Lukašenko ir lieliem burtiem sevi ierakstījis zaudētājos...! Priekš kam... ? Uz šodienu nav neviena pasaules politiķa kurš var atļauties ignorēt koronovīrusu...! Tik daudz tak viņam ir jāsaprot...! Iet pret konceptuāli zinošo valstsvīru Putinu pretojoties integrācijai ar Krieviju, un paralēli tam iet pret globālo eliti neieviešot Baltkrievijā karantīnu ir fatālā ķļūda.! Vērojam kā globālā elite (Bībeles projekts kas tiek bīdīts tūkstošiem gadu) pašreiz karo ar finansistiem (redzam kā finansisti koronovīrusa ietekmē nes biržās fantastiskus zaudējumus)... Ir ļoti ļoti liela kļūda...! Lukašenko nu kur tu tāds neaptēsts... Un vēl pie mūsu robežas... ja tā turpināsies tu vari kļūt arī par mūsu problēmu... Eh... Dievs dod tam kolhoza priekšsēdētājam bišķiņ prātiņa...!
Ko tad nu Seglunieks muld?
K
Sen vairs nav ne plāns, ne biezs ledus?Ja nu vienīgi uz Mēness.
Gudrinieks
G
Batjkam jau sen ir laiks iet. Vienīgi nav skaidrs, kas nāks vietā - apvienošanās ar Krieviju piekritēji, vai Eiropas gājēji.
Latvietis
L
Viena vienīgi tukša muldesana!!!!!!
Dostojevskis
D
Visi zina un labprāt atkārto Mērfija likumu: "Muļķi un viņu nauda tiek šķirti" . Bet , ļoti satraucas, ja sajūt šo likumu darbībā: "Muļķi un viņu pārvaldītās valstis tiek šķirtas". Manuprāt, ir tikai dabiski, ka bezjēgas valdnieki zaudē savas teritorijas. Eiropas ģeogrāfijā tādu piemēru ir daudz, kāpēc lai tas nenotiktu ar Lukašenko Baltkrieviju? Ja ar Krieviju un Baltijas valstīm notika?
Horošijs
H
Kas ir Baltkrievija, kas ir Lukašenko - tas nu būtu skaidrs. Bet kas ir anšluss - ne visai.
Dostojevskis
D
"Anšluss" būs tad, kad mākslīgi uzturētā ekonomika sabruks un baltkrievu tauta pieprasīs, lai Baltkrieviju pievieno Krievijai. Mehānismi un scenāriji ir aprobēti, labi zināmi. Ir otrs variants, panākt , lai "tauta pieprasa" Baltkrievijas pievienošanu Eiropas Savienībai. Mēģināt var. Ukraina jau izmēģināja.
  • 10
  • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē