Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Uz jaunu sākumu kopā ar kasieri Kamparu?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nu,
N
šamējo vērtībiņu laiciņš ir savi 27 gadi, un dažiem (Brigmanis, Lembērgs, Savickis u.t.t.) tas ir makten garāks, un ir pamats nopietnām cerībām (masu mediju ietekmē), ka šīs vērtībiņas nākamajās vēlēšanās varētu tikt restaurētas uz pilnu klapi, un šamējie tad atkal būs savējie, bet citādi domājošos, atstāsim sapuvušajos Rietumos, vai aiztransportēsim uz svaigajiem Austrumiem jauna BAM'a celtniecībai.
Nu,
N
kādas vērtības un vērtību izpratne bija un ir šamējās partijiņas dibinātājām un dibinātājiem, tādas tās arī darbībā izpaudās, izpaužas un izpaudīsies, nu jau, jācer, vairs vien mazu laiciņu.
Gatis
G
Tiešām ļoti interesanti kā Margēviča visiem cenšas pamācīt kurš ir un kurš nav kasieris un kas citiem būtu jādara. Tajā pašā laikā jau desmitiem gadu maizi pelna Latvijas lielāko oligarhu medijos, vispirms NRA, tagad Diena, ar savu klātbūtni leģitimizējot šos smadzeņu skalošanas un valsts nozagšanas instrumentus. Vārdi ir vārdi, bet jāskatās uz darbiem!
Jūs pareizi spriežat.
J
Vienotība ir vienīgā. ko oligarhi nenopirka, un tāpēc visa oligarhu impērija darbojas tās sagraušanai. Un izdevies ir arī; visi mediji, visas aptaujas darbojas oligarhu un tautas apmāšanas interesēs. Tādas kā šīs Margevicas finālā taisnā ceļā ellē nonāks, tās elles dēļ ko pašas ar savu dzīvi radījušas. Tādas nolādētas maldugunis, kas visus un pašas sevi piemāna!
 • 11
 • 10
Inese Lembergēviča
I
Kā pirmdiena klāt, tā arī kārtējā ''Vienotību'' nomelnojošā paskvila sakomponēta. It kā Diena neko citu nezinātu, kā vien ''Vienotību'' ķengāt.
nomalietis
n
izskatās, ka "Dienas" uzdevums ir par katru cenu piebeigt "Vienotību", visu laiku varēja musināt sabiedrību pret "Vienotību", izmantojot Āboltiņas faktoru, tagad ar steigu jāpārmetas uz Ašerādenu, jo, Dievs, nedod, viņam var izdoties izvilkt "Vienotību" no bedres....
to nomalietis
t
... no bedres, kur to Diena, NRA, Latvijas TV un visi pārējie mediji to iegrūduši. Atceraties, Emša ar stipendiju pildīto koferīti, un ņemat vērā, tieši šie koferīši norok Latviju un Vienotību!
 • 11
 • 8
Tieši tā!
T
Vai esat lasījis kaut vienu Agnešas Merģēvicas rakstu, kur tiek kritizēta Saskaņa vai ZZS vai NA? Tikai Vienotība, Vienotība un nekas cits, kā tikai Vienotība. Tāds nu reiz ir Lemberga galvenais uzdevums - ir JĀAPRIJ Vienotība, lai BEIDZOT krievi varētu pie varas nākt. Tad nu tam strādā VISI Dienas žurnālisti KRUGLOSUTOČNO.
 • 16
 • 10
Lembergs
L
Vienotība ir valstij nozagusi miljardu un nu slēpj nozieguma pēdas. Sākumā Zaķis slēpa, tāpēc to noēda, tad sāka slēpt Kampars un Āboltiņa, tos arī noēdām, nu kārta Āšarēdanam pienākusi, arī to aprīsim. Ar obligāto miljarda iepirkuma KOMPONENTI. No manis komponētu.
Ašeradens slēpj nozieguma pēdas
A
Laikā, kad Kampars bija ekonomikas ministrs, nežēlīgā skaitā tika dalītas obligātā iepirkuma komponentes atļaujas. Nezinu, cik daudz naudas viņš, partija Jaunais laiks un vēlāk arī Vienotība par to sagrābās, bet Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem ar to palīdzību katru gadu nozog 300 miljonus euro. Vienotībai tagad jāsaglabā ekonomikas ministra portfelis, lai slēptu savu noziegumu pēdas!
Aivarzs
A
Man nospļauties uz Ašarādena 300 miljoniem. Priekš mūsējiem tā tikai tāda sīcene vien! Dažas govis Ventspilī vairāk vai mazāk.
 • 7
 • 2
Slepenajam noziegumam
S
Tev atmiņa īsa. OIK ir Emša gara bērns, bet labticīgie pēcnācēji kā Kempers bija spiesti pildīt un, diemžēl, apzinīgi pildīja agrāk nolemto.
 • 19
 • 5
IR VĒRTS PADOMĀT.
I
Vai kāds ir saskaitījis ķengu rakstus par Āboltiņu, Zaķi, Kamparu un citiem no Vienotības, un vai kāds ir lasījis kādu ķengu rakstu , teiksim, par ZZS Dannu Reižnieci, Tavari, Krauzu, Līdakas vai NA Gaidi, Raivi, Parādnieku, Laizāni, Gerhardu, Resnaču vai kādiem no SC? Lasot Dienu rodas iespaids, ka IR tikai Vienotība, bet tie pārējie - kaut kur uz Mēness.
Tā gan!
T
Margēviča tikai par ''Vienotību'' raksta. It kā Latvijā citas partijas un citi valdībā nemaz nebūtu. Vai tikai tas nav pasūtījums?
 • 12
 • 5
ZZS jau 27 gadus
Z
NOZIEGUMU realizē. Un NEKO neslēpj, jo nav nekādas vajadzības slēpt, jo visi rupori slavas dziesmas dzied un gaviles sauc. Par NOZIEGUMU.
Kasieris Truksnis
K
Vai kasieris Truksnis, no kura izspiestās otkatu naudas finansē ZZS, Sudrabas un Grigules kampaņas, nu ir Kampara ēnā?
Trukšņa ārsts
T
Truksnim ir laventoze - rokas nost no mirēja!
 • 0
 • 0
Vienotība slēpj nozieguma pēdas
V
Vienotības saņemtie "ziedojumi" no tā saucamās "zaļās" enerģijas ražotājiem, kā rezultātā tika izsniegts neiedomājams daudzums OIK atļauju, Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem izmaksā ~300 miljonus euro. lai slēptu šo noziegumu pēdas, Ekonomikas ministrijā ir jābūt Kampara cilvēkam.
Kad kasieris Lembergs,
K
tad kasieri VISUR rādās. Tikai ne ZZS, jo tā LAUPĪJUMA mītne, un Margevičai - baznīca, kur svētdienās jaunu ķengu rakstu par ''Vienotību'' sacerēt.
Mantrausis
M
Atkal pusteiktas lietas. Vai nu bīstoties no represijām, vai "neesot materiālam", ko rakstīt, pēdējā laikā daudz lietu tiek sāktas, nebeidzot. Kādas intereses? Kas konkrēti, kas tieši? Ir pagājuši un turpina ritēt gadi, kopš žurnālisti Āboltiņas vārdu saista ar vārdu – "ietekmīgs", nepaskaidrojot viņas ietekmīguma būtību! Āboltiņa kaut ko ietekmē... Ko tieši? Kādi lēmumi virzīti, kādi bremzēti utt.? Kādas tieši intereses caurvij ekonomikas ministriju? Kā tas attiecas uz mums – Latvijas iedzīvotājiem? Kādi lēmumi, kaut vai tikai hipotētiski pieņemti V sponsoru interesēs? Protams, V=ZZS=S=NA – tie ir skaisti, frāžpilni plakāti, bez satura vai ar ļoti privātu saturu, bet... Nav liegts šo saturu atklāt citiem, kas būtu tikai lieliski un profesionāli!
Lembergs
L
Āboltiņa vada un gāž visas valdības. Āboltiņa ar saviem miljardiem nozog valsti. Kā tu to nesaproti, ja mana Agņeška to sapratusi jau kopš dzimšanas???
 • 8
 • 7
Jevģēnija
J
Margevičas vienīgais mūža uzdevums - riet Vienotību un to satriekt putekļos. Ja Vienotības nebūtu, to vajadzētu izdomāt - jo Latvijas valsts degradētājas un izlaupītājas - ZZS galma vaukšķei - Margevičai tad nebūtu uz ko riet. Katru pirmdienas rītu - jauns ķengu raksts, lai gan sen valdību vada vaukšķes maizes devēji, aklais naids plaukst un zeļ.
dubultdoma
d
Āboltiņas aizstāvības raksts. Lembergs savai sabiedrotajai tagad noteikti jūt līdzi. Un attiecīgi Margēviča.
Lembergs - to dubultmauka.
L
O, jā! Tā tiešām bija. Tikai pateicoties Vienotības rūpēm, ZZS ir 27 gadus pie varas.
 • 6
 • 6
dubultdoma > rupeklim
d
Āboltiņa izkārtoja Lemberga partijas tikšanu koalīcijā, līdz ar to negrmdējot tiesiskumu Latvijā kā prioritāti. Es par to.
 • 13
 • 4
dubultdumjai
d
Lembergs Margēvicai līdzi nejūt. Viņš tās rejas APMAKSĀ. Vissniknāk, taču, Āboliņu rēja, kad nu tā aprīta, tad pie upura atliekām žēli gaudo - ne jau es, bija viņai liktens tāds uz pasaules!
 • 5
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai Ziemassvētku dāvanas jau esi sagādājis?

Kopā nobalsojuši: 544

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Priesteris: Cilvēki jāmīl tad, kad viņi ir dzīvi(30)

Nedāviniet cilvēkiem lietas, kas patiesībā nav vajadzīgas. Būsim paši dāvana viens otram šajos Ziemassvētkos. Un tad sapratīsim, ka Ziemassvētki ir visu gadu, sarunā ar Guntaru Gūti aicina prieste...

Šķeļošā apvienošanās(12)

Iepriekšējās nedēļas nogalē Ukrainā svinīgā atmosfērā notika gandrīz visu kanonisko pareizticīgo baznīcu par šķeltnieciskām uzskatītu divu Ukrainas pareizticīgo baznīcu apvienošanās sinode,...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē