Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Absolūtais vairākums Eiropas valstu idejas vārdā nav gatavas upurēties uz kopējā altāra

Vienotības meklēšana

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Irlielāmērāticams
I
ka vienotīvas meklēšanu itin slaidi var aizstāt ar VAINĪGO MEKLĒŠANU.
jānis
j
Kāda tur savienība, kurš vairāk spēj sagrābt tur arī tā savienība izpaužas. Vispār jau jāprasa Merkelei un Makaronam, viņi zina vislabāk, kam tā savienība īsti ir vajadzīga.
Ivan>jaņis
I
Ja ko nezini-tad neraksti!
 • 1
 • 2
France
F
Kad Makrons aicina uz Eiropas vienotību, vispirms ir jāskatās kādā stāvoklī ir Francijas ekonomika. Vēl 9.aprīlī Francijas Ekonomikas ministrija prognozēja, ka 2020.gadā budžeta deficīts būs 9% no IKP (lielākais kopš 1945.gada), valsts parāds sasniegs 115% (Itālija, mēs tevi panāksim!), savukārt IKP kritums kautrīgi tika lēsts 8% robežās (dažās krietni labvēlīgākās valstīs gatavojas 25% kritumam). Sociālā budžeta deficīts tiek lēsts 41 miljarda eiro apmērā («du jamais-vu»). Tātad, ja Makrons aicina uz vienotību, tas nozīmē, ka savas problēmas viņš grib risināt uz citu rēķina. Tik vien.
tas
t
nepavisam to nenozīmē. tevis rakstītais ir tevis paša izdomājums.
 • 2
 • 1
trusis nejaukais
t
Taadus bezveertiigus afeeristus kaa Makarons kas meegjina uzmesties par politisko liideri visai eiropai vajag patriekt ar suudainu mietu. ES ir radiita kaa ekonomiska savieniiba. Bet taadiem varas uzurpeetaajiem kaa Makarons nedriikst buut nekaada teikshana. Atradies liideris, kaadi ir vinja sasniegumi? Vienu pavecaaku kundzi izdarbinaajis tas arii viss vinja sasniegums.
bet trusi
b
Kā ekonomiska savienība? Kāda tad tā būs?
 • 2
 • 0
ironiski
i
Kad Ķīnā sāka izplatīties koronavīruss, Eiropa neslēdza robežas un ļāva ielaist vīrusu Eiropā. Kad Eiropā stāvoklis bija kļuvis sliktāks nekā Ķīnā, Eiropa slēdza robežas, lai neinficēto kaimiņĀfriku un kaimiņKrieviju. Vulgārā savienība, kas rūpējas par svešiniekiem, bet nerūpējas par savējiem, gluži kā Staļins.
>ironiski
&
Tas ir internacionalnaja pomosc. Ja tu pret internacionalnuju pomosc tad tu nacik-fasist.
 • 1
 • 0
skats no malas
s
Ko grib tie (kā Makrons), kas grib federālu Eiropu? Ekonomiski viņi grib, lai Vācija maksātu daļu no Francijas, Itālijas, Spānijas, Portugāles, Beļģijas un Grieķijas rēķiniem. Kaut kas līdzīgs sociālismam, tikai nevis vienas valsts ietvaros, bet valstu starpā. Un ja valsts ietvaros tas ir sociālisms, tad starp valstīm tas ir … nacionālisms. Franči grib kaut ko dabūt no "biezajiem" vāciešiem, vācieši negrib dot "slinkajiem" frančiem. Laba perspektīva vienotībai :))) Tas bija ekonomiski. Politiski viss ir vēl jautrāk. Demokrātijā tauta var lemt likumus, pieņemt jaunus, atcelt vecus, pieļaut kļūdas un labot kļūdas. Eiropas Savienībā visu nosaka Eiropas līgumi. Tauta var rīkot kaut vai simts referendumus, bet ja tas būs pretrunā ar Eiropas līgumiem, tad tautas griba netiks īstenota. Vienīgais veids, kā īstenot tautas gribu, kļūst izstāšanās no savienības. Jautra perspektīva.
bet
b
Ja pasaules lielākā ekonomiskā savienība nav spējusi nodrošināt savus iedzīvotājus ar sejas maskām, tad šādas savienības vērtība ir nulle.
hmm
h
Eiropas tautām ir izdevīga ekonomiskā sadarbība, tāpēc ekonomiskā savienība ir iespējama. Savukārt politiskā sistēma katrai valstij ir sava, savas partijas, savs politiskās attīstības virziens, dažām tautām piemīt patīk konservatīvisms, citām sociāldemokrātija, vēl citām liberālisms vai nacionālisms. Kopīgais visām tautām ir, piemēram, neviena tauta negrib masveida imigrāciju. Katrā ziņā, katrai tautai sliecoties savā politiskās attīstības virzienā, kopīgā politiskā savienība nav iespējama principā. Ja kādas valsts tautas vairākums ir ievēlējis labējos, lai īstenotu skaidru labējo politiku, bet Eiropas Savienības līmenī dominē kreisie, tad Eiropas Savienība automātiski kļūst par diktatūru, kas cenšas uzspiest šai tautai pilnīgi nepiemērotu politiku.
grib gan
g
LV pilna ar masveida imigrantiem, un tas visiem patīk.
 • 1
 • 1
Pravietisnejaukais>Pipars
P
Tu ātri saražoji lielu daudzumu jautājumu. Uz dažiem var atrast atbildes Svētajos Rakstos. Ja meklē. Armēņi nevar kļūt par "jaunajiem ebrejiem", jo Dievs ir Savu tautu izvēlējies. Jaunu Bābeli (vienotu pasaules valsti) izveidot Dievs neļaus, tās celšanas mēģinājumi drūp mūsu acu priekšā. Ja redz. Musulmaņu un kristiešu "integrācija" ir iespējama ja arī ūdens un uguns savienošana kļūs iespējama. Pipar, lasi Rakstus un daudzi jucekļi Tavā acu priekšā sakārtosies un daudzas betona sienas kļūs caurredzamas! Vēlu Atziņas bagātus meklējumus!
Pipars to Pravietisnejaukais
P
Cilvēks lai tu saprastu, ebreji ir globālās politikas instruments! INSTRUMENTS.! Šis instruments ar laiku ir jāuzasina (uzasināšanu sauc par HOLOKOSTU, jeb sauso zaru apgriešanu). Bet ar laiku jebkurš instruments nolietojas tik tālu ka viņš ir jāmaina! Tāpēc paralēli ebreju projektam vairāku tūkstošu gadu laikā tika realizēts arī Armēņu projekts. Armēņu diaspora pasaulē uz doto momentu ir stiprākā aiz ebreju diasporas! Principā Kisindžers taču pēdējo ebreju holokostu jau apskaidroja uz 20-22 gadu, runa iet par (Izraēlas likvidāciju) pēc kuras realizācijas tad arī vajadzētu notikt ebreju aizvietošanai ar Armēņiem, bet redzam ka Putins šo situāciju ir izmainījis un redzam ka daļa ebreju to saprot (paskaties kaut vai uz tādu darboni kā Kedmi krievijas TV)! Paralēli redzam ka uz doto momentu jau ir izstrādāts efektīvāks instruments (saintoloģija) kurš ļauj apiet Armēņu projekta realizāciju!
 • 2
 • 2
Pipars
P
Jautājums ir kur īsti eiropā būs šķelšanās vieta, kas tuvākajos gados veidosies starp jaunajām savstarpēji ekonomiski neatkarīgām darba dalījuma zonām!!! Skaidrs ir ka Krievija lielā mērā savā ietekmes zonā būs spiesta iesaistīt austrumeiropu. Un galvenais jautājums, jeb intriga ir, kur būs robeža...? Vai Vācija tiks pievilkta pie Krievijas ietekmes zonas, vai nē?... Kas būs ar Japānu... pēc tam kad ASV sāksies pilsoņu karš?... Kur šai situācijā Japāna steberēs... ar ko draudzēsies?... Ar Ķīnu, vai ar Krieviju? Kas būs ar Turciju, vai viņa turpinās integrēties ar Krieviju? Un pati lielākā intriga - kas būs ar Izraēlu kuru Putins tik pašaizliedzīgi aizstāv, neskatoties pat uz ebrejiem tradicionāli piekopto ebreju tautas koka "SAUSO ZARU APGRIEZŠANU"? No kā izriet nākamais jautājums vai Armēņi kļūs par jaunajiem ebrejiem? Vai tomēr likmi liks tikai uz saintoloģijas divkājaino produkciju?
Krējums Saldais
K
Neiespringsti :) Būsim pie Eirāzijas vai Austrumāzijas. Biezākie varbūt paspēs aizbēgt uz Okeāniju... . . Bet arī tur būs Lielais Brālis.
 • 4
 • 3
Irlielāmērāticams
I
ka cilvēkiem vienoties ir iespējams tikai par to, kurā vietā celt publisko ateju. Tāpēc - neprasiet no politiķiem neiespējamo, to, ko arī paši neesat gatavi darīt!
Mēs dzīvosim taupīgi
M
Ir skaidra lieta, ka ES pretrunas ir jau pat pašās pretrunās. ES valstis ir tik ekonomiski dažādas, ka grūti ir realizēt pt kopējus ekonomiskos projektus. Kāda vēl tur globālā līderība! Un kam šī globālā līderība nepieciešma? Lai attīstītu industrijas bāzi Latvijā vai Albānijā? Protams ne! Lai slēgtu dīlus ar to pašu Ķīnu! Tur arī elitei kas atlec!
Krējums Saldais
K
"Covid-19 pandēmija ir uzskatāmi pierādījusi, ka nekādas vienotības de facto nav, bet tā dēvētie kopīgie institūti ir nepiemēroti kritiskām situācijām tādā mērā, ka vairākumā gadījumu tos tikpat labi varēja arī likvidēt un iztrūkumu neviens pat nepamanītu.". . . . . ... Piedevām, tās ir labi apmaksātas, par ko maksājam mēs visi. Jau bēgļu krīze parādīja, Eiropai nav pat savu robežu. Corona to apstiprināja ar augsti paceltu galvu ejot pāri robežām.
eiropietis
e
Pamatdoma šajā gadījumā ir, ka raksta autors jau vairs nevairās paust savu riebumu pret demokrātiju un vārda brīvību un tajā pašā laikā paust atbalstu autoritāriem režīmiem un to varas matotēm.
Krējums Saldais
K
Kur jūs redzat demokrātiju un vārda brīvību? Uzliec Naglu no Briseles un uzgriez skaļāk ir demokrātija? Ziniet, paskatieties vecās Panorāmas. Kā mūsu korespondenti slavēja Maskavu, PSKP un personīgi LIB, par viņu rūpēm. Relācijas no Briseles ir līdzīgas un pat pārākas. . . . PS. Un tā NAV demokrātija, ja nespēj aizsargāt savus cilvēkus no ekonomiskiem labuma meklētājiem vai Covid.
 • 14
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē