Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Esam gana spējīgi tikt galā ar pret mums vērstiem nepatiesiem ziņojumiem

Viltus ziņu bubuļa zobu un nagu apvīlēšana

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
...
.
Viltus ziņa - šarlatāna Bukša laika prognozes tuvākajiem 100 gadiem.
utt
u
Lūk jums šodienas Dienas viltusziņa, jeb meli- virsraksts "Lūdz prezidentam neizziņot patērētāju kredīta likmju ierobežošanu" , kā vajadzētu rakstīt Dienai, kura aizstāv latviešu tautas intereses- "Augļotāji liek nazi pie rīkles prezidentam, lai neļautu viņam aizstāvēt Latvijas nabagus..." Lūk tad Diena aizstāvētu tautas intereses...
rekur
r
Par to vai Latvija ir izdevusies vai neizdevusies valsts, katrs Latvijas iedzīvotājs zin labāk nekā visi komentētāji. Un te nevienam bieti ausī iebāzt nevar. Par kaitēšanu politikai un politiķiem. Ierindas pilsonis domā, ka politiķi kaitē valstij un iedzīvotājiem. Un kur te viltus ziņas? Plika,pornogrāfiska realitāte...
Miets
M
"apzinātā propaganda un meli" - tas par vietnes štata liberālpropagandoniem?
viesis
v
Hm, interesanti, vai tiks pētītas visas viltus ziņas, vai tikai tās, kurās Latvija tiek dēvēta par neizdevušos valsti? Nu, piemēram, tas, ka Latvijas zemnieki nevarot atrast kartupeļu lasītājus par 1000 euro, vai, ka Huseins ražo masu iznīcināšanas ieročus, taču arī ir viltus ziņas. Taisnības cīnītāji vērtēs arī tamlīdzīgas, vai tomēr izliksies, ka tādas neeksistē? Tāds interesants jautājums, vai ne? :)
hmm
h
"Diena" varētu arī izveidot kasīti, kur lasītāji varētu ziņot par notikumiem pasaulē. Izskatās, ka "Dienas" resursi nav pietiekami, lai savāktu pietiekami kvalitatīvu informāciju par pasauli, bet vienpusējo "ziņu aģentūru" ziņu atgremošana godu "Dienai" nedara.
beidzot
b
Beidzot būs kur ziņot par Dienas viltusziņām!
TrollisJT
T
Sajūsmīgi aizraudamies cīņā pret viltus ziņām... mēģiniet nepalaist garām vienu lietu, kas ir vēl daudz, daudz reižu bīstamāka par jebkādām viltus ziņām... tā ir tautas vienaldzība. Kā piemēru vēlos minēt kaut vai mikroskopisko komentāru skaitu zem nopietniem, ievērības cienīgiem tekstiem tepat, "Dienā".
viesis
v
Jebkurš masu medijs un jebkurš žurnālists pēc noklusējuma nevar būt absolūti objektīvs. Tas ir viens. Otrs- šodienas informācijas straume ir pārāk masīva, lai tai spētu izsekot, un cilvēki arvien vairāk tai atmet ar roku, nerunājot par to, ka Latvijas izdzīvošanas šovā vienkārši nav laika un enerģijas tam visam sekot līdz. treškārt- runājot konkrēti par Dienu, te nopietnas diskusijas nav iespējams veidot, jo, ir daži troļļi, kuriem, acīmredzot, ir dots uzdevums- norakt tās diskusijas, kuras nav, moderni izsakoties, politkorektas. Tā, ka gaidīt šeit lielu komentāru skaitu, nav vērts.
  • 2
  • 0
Ārpolitikasskripalizācija
Ā
Masu informācijas līdzekļiem pieder brīnišķīga iespēja cīņai pret meliem... NEKAD NEMELOJIET PAŠI! Un tauta jums ticēs. Ja jums ticēs, tad ienaidniekiem ne - ticēs. Tikai uz priekšu!
TrollisJT
T
Vārdu kombināciju "Latvija kā neizdevusies valsts" es pirmo reizi dzirdēju DP priekšnieka intervijā pirms nepilna gada. Bet nekad šādus vārdud neesmu manījis TVC ziņās, kuras apskatu neregulāri.
Nečestnijs
N
Viss ir labi un Latvija ir izdevusies valsts.
TrollisJT
T
Ja tauta gļēvi un dumji noraudzīsies uz notiekošo , tad nekas nemainīsies. Valsts ir pēc būtības "baseins"... kādas nu tās zivis tur peld, tādas peld"... bet, JA IZLAIDĪS ŪDENI... nosprāgs gan labās, gan ļaunās. Nekā personīga,
  • 3
  • 0
to TrollisJT
t
tādā gadījumā loģisks jautājums: vai Latvija nav valsts izstrādājums ? Ja bez maz viss tiek par kapeikām atdots ārzemniekiem: teritorija, dabas bagātības, saražotā produkcija ???
  • 3
  • 3
TrollisJT
T
Ir ļoti būtiski saprast, ka valsts pēc definīcijas nevar būt "neizdevusies".
  • 10
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē