Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Kas videi nodara lielāku kaitējumu – atomenerģija vai ogles?

"Zaļo ideju" dubultā morāle

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lauksaimnieks
L
Cienījamais žurnālists varētu izpētīt problēmas būtību. Fakts Nr.1 - CO2 nav inde, tā ir pārtika visiem augiem, un tie no šīs gāzes ražo skābekli. Fakts Nr.2 - klimatologi baida savas tautas un politiķus ar to, ka Zeme nākamo 100 gadu laikā sasilšot par 1.5-2 grādiem, visi ledāji izkusīšot, jūras līmenis pacelšoties par 100m un cilvēce ies bojā, bet baļķi savā acī neredz - to, ka globālā sasilšana un globālā atdzišana par 10-20 grādiem notiek nepārtraukti un katru dienu, bet ne augi, ne dzīvnieki, ne cilvēki no tā nemirst, jo tok dramatiskai temperatūras maiņai ir pielāgojušies vismaz pēdējos 40,000 gadus. Tīri no astrofizikas - katru dienu saule sasilda vienu planētas Zeme pusi, un katru nakti sasilusī puse izstaro saņemto siltumu atpakaļ kosmosā, gada laikā mūsu planētai saņemot un atdodot kosmosam atpakaļ aptuveni 25,000 teravatgadu enerģijas. Salīdzinājumam, visa cilvēce kurinot naftu, gāzi, ogles, atomu, no HESiem un vēja, gadā saražo tikai 25 terawatgadus enerģijas (siltuma).
Krējums Saldais
K
"Zaļo ideju" dubultā morāle..." . Īstenībā nekādas pretrunas nav. Tas ir nozombētās uzglītības sistēmas rezultāts. Patiesībā jebkurš biznesmenis eiro jūsu maciņā uzskata par personisku apvainojumu. Un kā viņš to dabū ārā - ar zaļo, zilo vsi oranžo ideju viņam pašam ir dziļi pie kājas...
ApustulisPāvils
A
Vēstule Titam.15 Šķīstajiem visas lietas ir šķīstas, bet aptraipītajiem un neticīgajiem nekas nav šķīsts; aptraipīts ir viņu prāts un sirdsapziņa. 16 Tie apgalvo, ka pazīstot Dievu, bet darbos to noliedz. Neganti un nepaklausīgi būdami, tie nav derīgi nevienam labam darbam. (ARĪ ZAĻO IDEJU TIE IZMANTO NELIETĪGI.)
Pravietisnejaukais
P
Pārmetot zaļajiem dubultstandartus vēl viss nav pateikts. Ir vēl arī trešā problēma - garīgā dimensija. Zaļā kustības pamatos ir ideja par Zemi (Gaju) kā dzīvu būtni. Zaļie pēc būtības pielūdz Zemi Dieva vietā. Radības pielūgšana atstājot novārtā Radītāju (Rom.1:20) var novest pie ļoti graujošām sekām, vairāk nekā "dubultām".
TrollisJT
T
"Zaļums " ir politisks ierocis ar kuru var paveikt lielas lietas... atcerieties VAK aktīvitātes boļševiku varas graušanā... viņi gāja un viņus neviens nevarēja apturēt. Kurš tagad lūkojas šī ieroča tēmeklī?
Serjoznijs
S
Atomelektrostacija aiz loga - perspektīva.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts ar savu finansiālo situāciju?

Kopā nobalsojuši: 147

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pilsēta mašīnām vai tomēr cilvēkiem(37)

Par kvalitatīvas pilsētvides trūkuma iemesliem un iespējām izveidot Rīgu par cilvēkiem draudzīgu un drošu pilsētu sarunā ar Guntaru Gūti stāsta arhitekts un pilsētvides aktīvists Oto Ozols.

Vai zaļzemnieki ir norakstāmi(15)

Sarežģītās valdības partiju attiecības ir tas, kas ik pa laikam liek pataustīt pulsu Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), kura, it kā bezcerīgā opozīcijā sēžot, tomēr ik pa laikam sarosās un sāk ie...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē