Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Centrs Marta: Latvijā prostitūcijā tiek vainota neaizsargātākā sabiedrības daļa, nevis ekspluatētāji

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
latvietis ar mietu !
l
CIK ILGI VAR DIRSTIES AR SKAIDRU PROBLĒMU ??? JAUNIEŠIEM IR JĀNOŅEM SEKSUĀLĀ SPRIEDZE ! BET KUNGI UN MUĻĶĀS DĀMĪTES TIKAI KLUKST... ! VISĀ PASAULĒ ŠAJĀ JAUTĀJUMĀ VISS VISIEM SEN IR SKAIDRS......! TIKAI LATVIJAS DĀMĪTES NOBIJUŠĀS .....KĀ NU BŪS ...? BŪS ĢIMENĒM DAUDZ LABĀK UN MIERĪGĀK ! VĪRI SAVAS SIEVAS MĪLĒS DIVREIZ VAIRĀK !
Zobs Kaulā
Z
Prostitūcijai ir ievērojama loma latviešu vesturē sākot ar ģeneralieni Halarti no Valmieras https://lv.wikipedia.org/wiki/Magdal%C4%93na_Elizabete_fon_Hallarte. Halartes tēvs bija zviedru karavīrs, kurs apprecēja Gulbenē dzīvojošu latvieti, dz. Patkula/ ?Patčura. Zviedrs bija pietiekami atbildīgs, lai savu atvasi nepamestu un iepazītu ar citiem amata brāļiem, kāpēc 22 g vecumā (1705g) Magdalēna apprec zviedru virsnieku, kam pieder Ungurmuiža. Viņiem piedzimst divi deli, abi kuri mirst 1710g mēra epidemijā. Magdalēnas vīrs tiek nogalināts kaujā 1708g, kad viņai tikai 25g. Jaunā sieviete tūlīt apprec krievu ģenerāli Halertu. Protams būs argumenti, ka ja vīrs ar sievieti viens ar otru pārgūl pēc precībām, tur nav nekāds sakars ar prostitūciju. Bet tas ir diskusējams arguments. Kā zināms, smago dzīves triecienu dēļ, Halarte kļust par aktīvu Brāļu draudzes atbalstītāju, kura draudze atdzīvina vesture aizmirstos latviešus un igauņus.
Zobs Kaulā < Jonim
Z
Iesaku 2 angļu valodas YT linkus, intervijas, kuras vada amerikānis Chris Hedges: 1. Rachel Moran, "Tikt izvarotai dienišķās maizes dēļ" ( https://www.youtube.com/watch?v=J_-IzBtDmWA ) un Julie Bindel "Pārdod (pimping) Prostitūciju". Ceru, ka palīdzēs saprast prostitūtes arī Latvijā, vai tās darbojas šeit vai ārzemēs.
WTF
W
Reāli nesaprotu kā var būt tāda divkosība. Itkā siebietes ir līdz tiesīgas, spējīgas pieņemt pašas lēmumus par savām izvēlēm. Līdz brīdim, kad tās ir cietējas, neko nesaprot un nav spējīgas uz neko.
 • 0
 • 0
Zobs Kaulā, daunis
Z
Jebkurš noziedznieks izdara noziegumus dienišķās maizes dēļ. Arī zaglis. Arī laupītājs. Arī algots slepkava. Attaisnosim visus?
 • 3
 • 0
Trollis JT
T
Ja sabiedrībā tiek aktualizēta prostitūcijas tēma, tas nozīmē, ka tuvojas vēlēšanas. Vēlētājiem tas ir izdevīgi , jo uz tikumības tēmas aktīvi profitējošos tik tiešām nedrīkst NEKĀDĀ līmenī laist pie varas. JO TIKUMĪBAS APOLOĢĒTIEM NEKĀ CITA NAV KO SACĪT. Tie ir kā vēja dzenāti mākoņi, tukši no lietus.
Trollis JT, daunis
T
Redzi, rusdebilais rusnacisteli, sabiedrībā pastāv normas, kuras nav atkarīgas no vēlēšanām un ir pastāvējušas vienmēr. Ja nav ko tiekt, varbūt esi gatavs aizvērties, dauni?
 • 2
 • 2
Logičeskijs
L
Jādara daudz, lai nepieļautu bijušajām deputātēm, ministrēm un ministriju ierēdnēm, ārstēm un skolotājām utt. kļūt par prostitūtām.
Ventspils muļļ
V
par sutenerizmu sodīt uz visbārgāko , , maukmājas oficiāli reģistrēt kā mazo businesu , nodokļi pēc r.ozolas izstrādātā plāna , bet vispirms attŗīt no šās nodarbes saeimu , jo lembem ir savas mau... tfu , palastuves tur papilnam , lembem piešut vēl vienu sējumu pie krimināllietas ,par zutenerismu
`Kārklu cūkai
`
Kā parasti, debilsaukāšanās ir rusbēbīša nacista deģenerāta Kārklu cūkas vienīgais arguments?
 • 1
 • 1
Kārklu vācietis
K
Ak vai ... Visu pēc "r.ozolas" plāna,bet r.ozola tak arī lembes mau... tfu ? Vai nu vairs nav ? Tāda sajūta,ka tev pašam vajag kaut ko aizšūt ...
 • 0
 • 2
centrs Deģenerācija
c
Kāpēc pret nabaga noziedznieciņiem izturas ar necieņu un nosodījumu??? Pieprasām atbalstīt, slavināt un legalizēt!!! Pēc cenzūras domām aizliegts viedoklis!!!
jonis
j
Īsti nesaprotu, kur problēma? Kāpēc prostitūcija ir problēma? Legalizējiet, lieciet to darīt tikai tam paredzētās vietās, veselības pārbaude, nodokļi un nekādas cilvēku tirzniecības. M@##as ir bijušas vienmēr un tie kas pie viņām iet arī. Kāpēc tirgoties ir legāli, orgasms ir legāli, bet pārdot kādam orgasmu nav legāli??? (G.Carlin)
bidlojonim
b
Tizleņi ir bijuši vienmēr un viņus vienmēr ir situši, kāpēc to nedrīkst darīt legāli?
 • 2
 • 5
jonis
j
Nesaprotu arī, kāpēc huligānisms ir problēma? Legalizējiet un uzlieciet nodokļus! Kāpēc bokss ir legāli, filmas ar kaušanos ir legāli, bet sist man purnu ir noziegums???
 • 5
 • 5
Zobs Kaulā
Z
Teicama programma un labs raksts, pret kuru tomēr ir vairāki iebildumi. 1. Prostitūcija ir nabadzības sindroms; 2. Nabadzības sindroms ir neveiksmīgas politikas sekas; 3. kā tā sauitie eksplutētāji var būt vainīgi, kad gandrīz ik viena produktu reklāma mēģina paaugstināt seksuālo kāri?; 4. Skandināvijas valstīs laivas ar mastiem drīz varēs redzēt visos bērnu dārzu spēļu laukumos; 5. ka to redzam no ASV un citu valstu vadošo ierēdņu piemēriem, vadošie un bagātie eksplutē prostitūciju (un bērnus) visvairāk. Latvijā izcils piemērs par valdībā esošo vīru seksualitāti ir un paliek izglītības ministra vi'dējais pirksts, kāds tiek rādīts pretvaldības demonstrantiem; utt.
Zobs Kaulā, daunis
Z
Un kā būtu ar lumpeņu seksualitāti? Tādas nemaz nav? Vai varbt tomēr ir?
 • 3
 • 1
Zobs Kaulā, rusdeģenerāts
Z
Kā jau deģenerēts rusnacistu kvekšķis, es neatzīstu cilvēka paša atbildību par savu izvēli. Kolektīvā bezatbildība ir bidlo ''ideoloģijas'' pamats.
 • 2
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauno koalīciju veidos:

Kopā nobalsojuši: 281

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē