Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lielā Kristapa laureāts Kairišs aicina atvērt "čekas maisus"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
latvietis
l
''Laureāts'' Kairiš ir muļķis ?
Tukšs Pods
T
Pēcpadomijas Latvijai neinteresē tās vēsture. Latviešu jaunieši visvairāk šo valsti apcūko. Man 9 zināmi, kurus čekisti pazudināja.
Nav cita risinājuma
N
kā atklātība un uzticēsanās sabiedrībai. Nav jāmeklē iemesli sabiedrībā, kas ir gana pieaugusi, atbildīga, līdzsvarota un pacietīga. Jautājums ir par politisko gribu un varēsanu. Cerība, ka laiks visu sakārtos, samierinās un atrisinās nav attaisnojusies, laiks rada zaudējumus, uzkrauj slogu bērniem
Vidis
V
Par maisiem neesot skaidrs vai tie kas iekšā ir bijuši stukači. Bet Gunāra Astras lietā ir vesela rinda, kas šo cilvēku palīdzēja iznīcināt, un šos nodevējus noslēps uz mūžiem, jo šīs lietas drīkst lasīt tikai tuvākie radinieki, kad spējuši radniecību pierādīt. Mana māsas mazmeita centās tikt pie vecvecmammas brāļa 25-gadnieka lietas - spēka un naudas pietrūka pierādījumus savākt.
Padomājiet, loģiski, ja protat !!!
P
Variet saukt un uzskatīt mani par šo čekas maisu galveno aģentu. Man vienalga. Jo man pie vienas vietas, ko par mani domā citi. Esmu par gados jaunāks, lai tajos nokļūtu. Bet zinu, ka ir bijušas jau neskaitāmas reizes, kad šie čekas maisi stāvējuši bez kādas uzraudzības un pieejami ļoti daudziem. Kur garantija, ka Siles Vepri un citi Silei pietuvinātie, savas uzskaites kartiņas jau nav izņēmuši ? Un ielikuši savu tagadējo politisko oponentu "uzskaites kartiņas" ? Kairišam vienkārši gribās tikt pie Siles pašam. Un tagad vāvuļo par čekas maisiem un Kremļa ievēlētu prezidentu. Stulbais idiņš, kurš, droši vien, sava tēva - čekas aģenta uzskaites kartiņu jau izzvejojis no maisiem. Varu saderēt, ka Kairišs sāk politisko karjeru un tagad sāk lētu popūlismu pūst acīs mutes pavērušajiem. Iepatikās Sile Kairišam un tā bezatbildība ar, ko Siles shēmotāji var izsaimniekot tautas naudu ! Deram, ka šis glumais zutis drīz būs kādā partijā vai taisīs savu ?!
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Mazliet izbrīna, ka "maisu kustināšana" notiek Valsts svētku priekšvakarā, kad priekš-vēlēšanu jandāliņi vēl aiz kalniem. Esmu iekrājies lielu pieredzi diskusijās par čekas mantojuma sekām un risinājumiem. Ar zināmu izbrīnu secināju, ka čekas tēma tautu patiesībā neinteresē. Biju pārliecināts par pretējo, bet nācās pieņemt realitāti. Arī komentāru skaits zem šodienas teksta runā pats par sevi. Ir skaidri redzams, ka nopietna , dziļa minētās tēmas izzināšana ved pie nepieciešamības ielūkoties sevī - šo cilvēki instinktīvi nevēlas. Iesāciet runāt ar kādu par čeku, par nodevību, par specdienestiem... uzņemiet laiku - pēc piecpadsmit minūtēm jūsu sarunu partneris būs jau aizslīdējis no tēmas un jūs, iespējams, jau runāsiet par ... da jeb ko.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
"... Kairišs gan atzina, ka daudzi "čekas maisos" ir nokļuvuši pret savu gribu, pašiem par to nezinot, tāpēc sabiedrībai jāapņemas neveikt "raganu medības".......... - - - - - Kairišs ATZINA? - Kairišs tur neko nevar atzīt vai neatzīt, izņemot, ja viņš pats ir "čekas maisos" ievietojis daudzus pret viņu gribu, pašiem par to nezinot!!! - - - Tagad, saproties, pateicoties Kairiša brīdinājumam, VISI, kurus atradīs čekas maisos metīsies apgalvot, ka tur nokļuvuši "pret savu gribu" un - galvenais - "pašiem par to nemaz nezinot"!
Rusins
R
Vai tad kairis ir tik stulbu sun debils, k alatvijas tauta veiks kaut kadas raganu medibas pret nevainigajiem, nejausi maisos iekluvusajiem cekistiem??? Tacu, atverot maisus tiks atklati patiesie cekisti, kuri darbojas okupacijas laika, iznicinaja latviesu atutu, kulturu, kuri joprojam ienem latvija svalsti valsts amatus, kuri joprojam politikus manipule un nelauj Latvijas valstij attistities normala, demokratiska cela...piemeram, Godmans, tas tacu ir skaidris, ak vins bija un ir cekists, kurs ir darijis visu, lai iznicinatu latvieus tautu un atjaunoto Latvijas valsti, jautajusm ir ari par zagligo, alkatigo, naida un launum aparnemto Vikeni.... Cekas maisi ir jatver nekavejoties un tauta pati zinas ka rikoties un ko darit ar istajiem noziedziniekiem, latviesu tautas slepkavam.
Vidis
V
Tu gan dumš, ja domā maisos Godmanim līdzīgos atrast! Pirmkārt - ierēdniecībā un Saeimā esošie jau ir pārbaudīti ka maksos nav, otrkārt - čeka iznīcināja aģenta kartiņu, ja to stukaču uzņēma kompartijā. Es to droši zinu, mans skolas biedrs bija KGB.
  • 4
  • 0
Edge
E
Vajag aicināt veikt tautas nobalsošanu, nevis laist demagoģiju par "atvēršanu". Ja kāds vēlas "džinu no maisa" izlaist, lai uzņemas atbildību par sekām.
Trollis JT
T
Ievēro - "tautas nobalsošana" notiek ik pēc četriem gadiem... bet divas nedēļas pēc vēlēšanām jau skan brēcieni, ka ievēlēti ne tie... . Ka Tu iztēlojies referendumu par čekas maisiem? Kāds būs rezultāts?
  • 6
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai Ziemassvētku dāvanas jau esi sagādājis?

Kopā nobalsojuši: 522

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Priesteris: Cilvēki jāmīl tad, kad viņi ir dzīvi(30)

Nedāviniet cilvēkiem lietas, kas patiesībā nav vajadzīgas. Būsim paši dāvana viens otram šajos Ziemassvētkos. Un tad sapratīsim, ka Ziemassvētki ir visu gadu, sarunā ar Guntaru Gūti aicina prieste...

Šķeļošā apvienošanās(7)

Iepriekšējās nedēļas nogalē Ukrainā svinīgā atmosfērā notika gandrīz visu kanonisko pareizticīgo baznīcu par šķeltnieciskām uzskatītu divu Ukrainas pareizticīgo baznīcu apvienošanās sinode,...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē