Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Apinis: Ziemassvētki bez valdības un laboratoriskiem izmeklējumiem, taču ar sniegu un čekas maisiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
rekur
r
Par Apiņa rakstīto- ir partijas, bet nav valdības, ir nauda medicīnai, bet nav naudas laboratorijas izmeklējumiem, ir čekas aģenti un ziņu pienesēji no čekas maisiem, bet nav viņu upuru... Kā tad tā?
njā
n
Bet ir jau vēl viena problēma, par ko bijīgi šad tad ieminas Andris Skride: Ļoti daudz naudas tiek izlietots nevajadzīgiem izmeklējumiem. Protokolā ir ierakstīts, ka katrai sievietei pirms operācijas vajag ginekologa atzinumu, tad nu visas skraida pa ginekologiem, tas nekas, ka jāoperē auss vai acs, kam ar dzemdi un olnīcām nu nav nekāda sakara. Stājoties rindā uz plānveida operācijām, ir jāizstaigā vesels bars ar ārstiem, jātaisa analīzes, tad lemj, uzņemt rindā vai ne, bet rinda pienāk pēc gada, kad atkal jāveic šie izmeklējumi. No vienas puses, var teikt, labi, ka cilvēkus var kaut kā piedabūt aiziet uz izmeklējumiem, jo lielākajai daļai gadiem analīzes nav taisītes, no otras puses, tā ir naudas izšķērdēšana. Mans nabaga mammuks tiek analizēts katru trešo mēnesi. Nē, viņai nekas īpašs nekaišs, vienkārši lauku ģimenes ārstei vajag statistiku, lielākā daļa prakses ir ārzemēs, tos rokā nedabū, tad nu analizē tos, kas pa rokai. Nepārspīlēju. Katru trešo mēnesi! Analīzes ir labas.
njā
n
ĢĀ ir jāizpilda statistikas rādītāji, tik un tik % pārbaudīti uz to, tik un tik % uz to. Nav jau tā, ka kāds skatās, cik reāli cilvēki ir pārbaudīti. Un tad ir tā, ka vieni nezina, kā atkauties no analīzēm, uz ko jau atkal bez kāda iemelsa uzstāj ģā, kuram puse prakses ir patiesībā ārzemēs, citam ar ģā, kuram visa prakse reāli uz vietas, nepietiek kvotas.
  • 1
  • 0
Jānis
J
Īstas loģikas rakstā nav. Ja jau vienai daļai šogadējo pacientu no nākamā gada valsts neapmaksās laboratoriskos izmeklējumus, tad jau ietaupīsies nauda - gan šī gada parāda nomaksai, gan kārtējiem izmeklējumiem. Kā arī - mulsina šī lielā "likumīgo" un nelikumīgo nodokļu nemaksātāju aizstāvēšana. Ja tā, tad arī vēlos - lai no manas algas neatvelk nodokļus. Rakstnieki, zemnieki u.tml. drīkst nemaksāt vai maksāt simbolisku nodokli, bet no manas algas atvelk nodokļus pēc pilnas klapes.
Stūris
S
Loģika ir tur, ka Jānis vecumdienās saņems krietnu pensiju un varēs braukt skatīt tuvākus un tālākus smukumus, kamēr nelietīgie nemaksātāji sēdēs tepat Latvijā, un domās- pirkt maizes kukulīti, vai zālītes veselības stiprināšanai.
  • 0
  • 0
gg
g
Mums valstī ir tika daudz autoratlīdzību saņēmēju, ka fanfarām būtu jāskan dienu un nakti. Radošie ļautiņi tik ļoti aizraujas ar pantiņu un dziesmiņu sacerēšanu, ka par nodokļiem vispār navspējīgi padomāt. Saprast jau nu ne tik. Šis likums viņiem iebelzīs pa pieri, taču viņi tāpat vilksies tālāk bez sajēgas.
  • 1
  • 2
...
.
Par šādu demagoģiju, labi zinot, kas lielās laboratorijas ir par čūsku midzeņiem, autoru vajadzētu vienkārši ...
Hihihaha
H
Es reiz tāpat kā Apinis cīnījos ar šīs valsts nejēdzībām. Cīņu zaudēju, bet nepadevos. Sākšu pa otram lāgam. Pārāk daudz kas Latvijā ne tuvu nav kārtībā un taisnīgi. Var uzdot kaut desmit jautājumus kā tā, sastādīt sarakstu, atbildes varbūt nebūs vai arī tā būs līdz nejēdzībai banāla- savelciet jostas, netriecieties pēc naudas, padomājiet par saviem līdzcilvēkiem, esiet atbildīgi. Valsts un budžets nav sile kur pagrābt, jā to varbūt dara pie varas esošie, vai varbūt darīja iepriekšējie...šādi vai tādi katrs var atrast sev savu vienkāršo atbildi uz rakstā izskanējušajiem jautājumiem. Mums ir tikusi balta ziema un, cerams, ģimeniski Ziemassvētki.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē