Laika ziņas
Šodien
Sniegs
Rīgā -1 °C
Sniegs
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Čakša: Veselības aprūpes sistēma 28 gadus būvēta pati sev, nevis cilvēkam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pati sev?
P
Tā nemēdz būt! Veselības aprūpe ir būvēta ministriem un ierēdņiem!
utt
u
Veselības sistēmā - Pacients ir slaucama govs, Ārsts ir medicīnas proletārietis (lēts darba spēks) , bet valsts ierēdņi medicīnas biznesmeņu pakalpiņi. 70% no tā ko maksā pacienti un valsts ieliek savā kabatā maza saujiņa medicīnas biznesmeņu , kuriem pieder veselības centri un aptiekas.
rekur
r
Ar medicīnas sistēmu 30 gadus ir neapmierināti gan pacienti,gan ārsti, gan medmāsas.Toties šajā sistēmā klājās labi visa veida medicīnas birokrātiem un biznesmeņiem- direktoriem, valdes locekļiem, visa veida menedžeriem un vadītājiem, kā arī veselības centru īpašniekiem un zāļu tirdzniecības īpašniekiem. Viņu interesēs arī ir uzbūvēta sistēma.
Pretīgs cilvēks.
P
Viņa ir pretīgs cilvēks. Pati bija ministre un bija iespēja lietas kārtot un sakārtot. To neizdarīja. Bet tagad pārgudri muld...
P
P
Kot tik nesamuldēsi,kad sākas Pilnmēness.
LLL
L
Lūdzu ielieciet kādas māsiņas vai medbrāļa bildi, lūdzu. Vēl labāk tāda, kurš ir pēc maiņas.
Irlielāmērāticams
I
ka "sistēma" nav dzīva būtne, persona. Kas ir "sistēma" ? Varbūt jāsaka precīzāk - "medicīnas mafija?"
Toms
T
Manuprāt-te prasās pēc cietuma vienam-otram politiķim, kas to 28 gados savārija....Un vēl kās:Tā iet, kad darbā ņem pa blatiem savējos: Tad zināšanas nav no svara: Izšķirošais ir-cik viņs tev personīgi uzticīgs. Tas viss saistīts ar valsts budžeta izzagšanu vienā vai otrā veidā.
Vēstule
V
Ja jau pat vienkāršu vēstuli nav iespējams vienas dienas (labi, teiksim, nedēļas laikā) laikā formulēt, tad arī nav jābrīnās, ka nozare kopumā klibo un klibos ilgi, ja jau šādu vienkāršu lietu nevar efektīgi nokārtot! Jāsaka gan, ka grūti uztverami rakstu darbi nav vien tikai veselības nozares "izcilības" rādītājs.
kāda ironija
k
pēdējo gadu lielākās valsts naudas izlaupītājas veselības joma atklāsme
Shēmotāja
S
Lielāka shēmotāja un savu projektu bīdītāja par Čakšu VM vadībā nav bijis. Nekad nav redzējusi laukumu kopumā. Sirreālās runas par sistēmu, valsti utt. no šādu cilvēku mutes ir neticības varai cēlonis!
Krējums Saldais
K
Čakša: Veselības aprūpes sistēma 28 gadus būvēta pati sev, nevis cilvēkam - nu jā, un pati Čakša šo sistēmu stutēja un atbalstīja kad bija ministre. Vai te nebūtu saskatāmas noziedzīga nolūka vai darījuma pazīmes?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tikai bez panikas!(2)

Pēdējā laikā rodas iespaids, ka viena daļa mūsu sabiedrības dzīvo no vienas masu histērijas līdz nākamajai, savukārt cita sabiedrības daļa ir tā pagurusi no apkārt notiekošajām histērijām, ka vie...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē