Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Demogrāfs: Latvijā novērojams zemākais dzimstības līmenis pēdējo desmitgažu laikā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vai tomēr
V
valstī nav mazliet par daudz korupcijas un cinisma, lai varētu attīstīties jebkādā veidā, ne tikai demogrāfijas jomā?
Latvijas jaunietis
L
Man sieva un berni nav vajadzigi. Dzivoju pie vecakiem un esmu precejies ar kompjuteru. Lohs-idiots
ruksis
r
Tava vieta ir Krievijā. Krieviem ir jāizmirst.
 • 2
 • 5
Pravietisnejaukais
P
Kā lai ņem nopietni cilvēkus , kuri proponē ideju, ka dzimstība ir tieši proporcionāla materiālajam stāvoklim... ja miljardi nabadzīgo valstu iedzīvotāju NEPĀRTRAUKTI PIERĀDA PRETĒJO?
bet
b
tā bieži notiek ar tiem tā sauktajiem akadēmiskajiem zinātniekiem, kuriem tie nosaukumi piešķirti uz mūžu par vienreizēju darbu....
 • 4
 • 8
Paga
P
Latvijā ir slikta sociālā aprūpe, piemaksu par bērnu nav, ekonomika stagnē, perspektīvu maz. Neviena normāla gīmene bērnu atļauties šobrīd nevar. Turklāt paldies Briseles aparatčikam Valdim Dombrovskim: ekonomisko emigrantu latviešu bērni tagad dzimst ārzemēs
Pareizaisjautājums
P
Politiķi nepārtraukti runā, ka vajag vairāk bērnu, bet dzimstības rādītāji pasliktinās... kāpēc?
:):):):):):):):)
:
Tāpēc, ka patērētāju sabiedrībā indivīds ir infantils egoists. Tāpēc, ka ir svarīgs jauns auto, jauns androīds, jauns dzīvoklis, brendi mugurā karjera - sevišķi sievietēm. kur te vieta bērniem?
 • 7
 • 0
Pareizāatbilde
P
Lielākā daļa tautas nezina kā rodas bērni!
 • 11
 • 3
Interesanti
I
kāpēc starptautiskās migrācijas organizēcijas fīrers, kur amērķis ir savilkt eit pēc iespējas vairākl tuksneša klaidoņus, Latvijā tiek melīgi dēvēts par "demogrāfu"?
Parādnieks panāca ļoti daudz
P
Parādnieks ar domubiedriem panāca to, ka beidzot paaugstināja uzturnaudu aizbildņu un audžuģimenēs dzīvojašajiem bērniem, viņš panāca līdzmaksājumu par privātajiem bērnudārziem, viņš panāca bērna kopšanas un vecāku pabalsta palielinājumu, panāca bērnu pabalsta palielinājumu, panāca, ka daudzbērnu ģimeņu bērniem ir 90% atvieglojums sabiedriskajā transportā un vēl daudz ko citu. Tomēr Reira un citu Vienotības politiķu pretestības dēļ vēl arvien stipri atpaliekam no Igaunijas
virgo
v
Parādnieks ir vērtīgāks Latvijai nekā Dombrovskis.
 • 8
 • 2
j
tas liecina, ka latvieši ir garīga tauta, nevis truši...
ērce
ē
Mežs ir īsts posta putns. Neesmu no viņa neko pozitīvu par Latviju dzirdējis.
deRmogrāfi
d
Sava vaina ir jāuzņemas arī demogrāfiem. Tieši viņi pēdējos 50 gadus piesauc skaitli 2,2. Katrai sievietei ir jābūt 2,2 bērni, lai notiktu paaudžu maiņa. Meitenes kopš skolas tiek pieradinātas pie tā. Ja ir 2 bērni, tad pietiek. Bet ko nozīmē 2,2? 100 sievietēm ir jābūt 220 bērniem. Taču aptuveni 15% ģimeņu ir neauglīgas. Tātad 85 sievietēm ir jānodrošina 220 bērni (2,6 katrai). Tad mums saka, ka 10% populācijas ir geji un lesbietes. Neviens nav skaitījis, bet nu noticēsim. Tas nozīmē, ka 75 sievietēm ir jānodrošina 220 bērni (2,9 katrai). Tad vēl neviens nav skaitījis alkoholiķes, narkomānes, prostitūtas, sievietes ar fiziskām vai psihiskām problēmām, kuras negrib vai nespēj nodibināt ģimeni. Vēl ir karjeristes bez bērniem. Cik tādu, neviens nezina, bet var lest vēl 15%. Tātad 60 sievietēm ir jābūt 220 bērni jeb 3,7 katrai. Ja demogrāfi grib pietiekamu dzimstību, tad viņiem jāsaka, ka katrai sievietei ir jābūt vismaz 4 bērni.
VL/TB/LNNK ierindas biedrs
V
bet mes jau piedavajam mainit likumus-tikai koalicija neatbalsta un neviens komentetajs ar nenak paliga..
 • 9
 • 2
deRmogrāfi
d
Un ja katrai sievietei ir jābūt vismaz 4 bērni, tad valstij pilnībā ir jāmaina likumi, lai tie nodrošinātu, lai sieviete varētu droši laist pasaulē vismaz 4 bērnus.
 • 17
 • 1
statistika
s
1960.gadā tikai 1% jaundzimušo bija musulmaņu vārds, 2019.gadā - jau 19%. Turklāt daudzi musulmaņi dod bērniem neitrālus vārdus. Un ir vēl imigranti, kas nav musulmaņi. Var tikai iztēloties kāds ir patiess imigrantu skaits Francijā.
Bērnu ministrijas likvidēšana
B
izmaksās ļoti dārgi - nākotnē nebūs pietiekams skaits strādājošo, lai nodrošinātu pietiekami lielus nodokļus valsts uzturēsanai un pensiju izmaksai!
tas nekas
t
ievedīsim no Krievijas vēl piecus miljonus osvoboditelu..
 • 0
 • 9
Igaunijā - 550, Latvijā 144
I
Igaunijā trīsbērnu ģimene saņem pabalstu 510, Latvijā 144 euro. Turklāt, Igaunijā ir labākas algas un ir pieejama savlaicīga veselības aprūpe.
toties
t
Igaunija nav latviijcu-osvoboditelu un Krievijas mafijas...
 • 7
 • 6
Grieta
G
Kapec tiek tereta valsts nauda, lai uzturetu idiotu, dienas zagli Paradnieku, kuram ir izveidots specials amats pie Karina saniem ? Ja kas, pec ES un EK klimata izmainas politikas planiem butu japriecajas, ka Latvija ir pirmrindniece ar sisvairak nomirusajiem cilvekiem un vismazak piedzimusajiem berniem, jo tiesi cilveks un tiesi lielais cilveku skaits uz planetas ir tas, kurs ietekme pasaules klimata izmainas........ES un EK butu jaiedala Latvijai neskaitami milijardi par iedzivotaju samazinasanu un cinu pret klimata izmainam.......Latvanija, kartejo reizi ir pirmrindniece.....ha, ha, ha...
Parādnieks panāca ļoti daudz
P
Parādnieks ar domubiedriem panāca to, ka beidzot paaugstināja uzturnaudu aizbildņu un audžuģimenēs dzīvojašajiem bērniem, viņš panāca līdzmaksājumu par privātajiem bērnudārziem, viņš panāca bērna kopšanas un vecāku pabalsta palielinājumu, panāca bērnu pabalsta palielinājumu, panāca, ka daudzbērnu ģimeņu bērniem ir 90% atvieglojums sabiedriskajā transportā un vēl daudz ko citu. Tomēr Reira un citu Vienotības politiķu pretestības dēļ vēl arvien stipri atpaliekam no Igaunijas
 • 9
 • 5
Parādnieks panāca ļoti daudz
P
Parādnieks ar domubiedriem panāca to, ka beidzot paaugstināja uzturnaudu aizbildņu un audžuģimenēs dzīvojašajiem bērniem, viņš panāca līdzmaksājumu par privātajiem bērnudārziem, viņš panāca bērna kopšanas un vecāku pabalsta palielinājumu, panāca bērnu pabalsta palielinājumu, panāca, ka daudzbērnu ģimeņu bērniem ir 90% atvieglojums sabiedriskajā transportā un vēl daudz ko citu. Tāpēc pārmest viņam kaut ko būtu vismaz negodīgi.
 • 8
 • 6
urlu soģis
u
Nevis "Grieta", bet URLA.
 • 2
 • 8
Faktiirspītīgi
F
Kad vistas pārēdas un aptaukojas... tās nedēj vairs olas... .

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē