Laika ziņas
Šodien
Apmācies
"Dziesmu un deju svētku rīkošana ir stāsts ne tikai par biļetēm. Protams, nepilnības biļešu tirdzniecībā ir sāpīgs jautājums, es domāju, ka pie tā atgriezīsimies vēl un vēl"

Dziesmu un deju svētki – tas ir stāsts ne tikai par biļetēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Trollis JT
T
Brīvā tirgus cenu veidošanas, pieprasījuma - piedāvājuma regulēšanas teorijas stātīt mūsu tautiešiem gan nevajadzētu... jo patiesībā jau mēs visi esam par sociālo vienlīdzību. Tāda interesanta sociālistu tauta domās, bet vārdos - kapitālisti... . Ja nopietni - varbūt ir nepareizi Dziesmu Svētkus rīkot Rīgā. Jo tā pat jau viss notiek Rīgā... . Vajag ņemt un izveidot milzīgu brīvdabas amfiteātri , tādu LAI VISI, KAS GRIB var apmeklēt svētkus. Izpētot Latvijas senlejas un pakalnus, tādu vietu varētu viegli atrast.
Мария Вельмискина
Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом - http://bit.do/bezsigatet Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypилa 14 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросила без физический и моральных усилий за 1 день!a
Masu psihoze
M
Masu psihozes veicināšana un valdošo aktīvistu vēlēšanu gada manipulācijas ar un ap Dziesmu svētkiem. Vajadzētu attapties un vēsu prātu saprast lietu kārtību, saistību un svarīgumu katra cilvēka ikdienā.
Līze
L
Vai kāds zina pateikt, KO savā līdzšinējā darbībā (?) veikusi šī pašpārliecinātā dāma? Un kādēļ dziesmusvētku dalībnieki tiek pārvērsti par naudas pelnīšanas mašīnu, viņu tuviniekiem negūstot iespēju svētkus normāli apmeklēt? Kā tas vispār var būt, ka tauta, jā, tauta nevar svētkus (kādi tie sākotnēji bija - dziedāšanas svētki) piedzīvot. Kādēļ tad tie tie vispār tiek rīkoti?! Ko šajā kontekstā dod izstādes, saieti, sacensības utt., nemaz nerunājot par tīriem peļņas pasākumiem, ja cilvēki nevar piedalīties un līdzdalīties lielajos dziedāšanas un kopābūšanas svētkos?
Edge
E
"Mēs esam valsts iestāde, paši......" Forši, ja nevajag atbildību uzņemties par visu procesu, bet var uzvelt grūtākos darbus ne-valsts sektoram. Roka roku mazgā, abas....Brīnumvalstī brīnumiem objektīvs iemesls rasties, turpināties un nebeigties. Paši pūta, paši dega?
iespejams
i
iesaistita krievu teroristu mafija,pazemot latvieshu tautu ir hibridkara taktika...? izskatas kaa tiek pielietotas taas pashaas metodes,kas uzbrukumos rietumvalstiim veleshanu laika?
reali
r
biletes jaatgriezh kasee un jasak no jauna,jo viss tas process ir kvalificejams kaa naida kurinashana pret latvieshu tautu?jshads pardoshanas process ir izraisijis drausmigu naidu,un ir riebigi aizvainota un apvainota latvieshu tauta,ne ta?smags kriminalnoziegums
nu, būs jau atkal laābi
n
Meiča jūt, ka lielākie sūdi pašai, kā sacīt, garām, tad pirksts gaisā. Ērti un feini, Paradīze vien vainīga. pliki pataisīti, uz diviem viens ābols un apziņa, ka Paradīze vainīga.
>:-)
&
Paga , paga ! Šis taču ir , kautkādu aptaurēto "islamistu " žests ! Vai mačka jau ,saposusies uz "Gvantanamo " ?
Dzidra
D
tas visgudri paslietais pirksts :-D
Robis
R
Pie mums tas pierasts: Jo lielāks amatas-jo ''gudrāks'' cilvēks....Visi pārējie ir ''muļķi'' ka netaisa rebes kā pietuvinātie...
  • 14
  • 4
RRR
R
Diezgan rupjš gājiens - uzvelt vainu uz Biļešu Paradīzi. Nekorekti un pretīgi. KM tas šobrīd neko neglābs, bet konkrētā neizdarīgā ierēdņa biogrāfijā šī sīkā nelietība paliks uz visu mūžu. Rīgā ir maza pilsēta un šādas lietas iegaumē.
RRR - tas tiesa
R
Neesmu analizējis šo konkrēto tirgu. Zinu, ka Latvijā eksistē vēl vairākas līdzīgas kompānijas. Esmu pats tās izmantojis un piedāvājumā ir gana daudz dažādu kultūras pasākumu. Tāpat zinu, ka Biļešu Paradīze nav nevienam valstiskam kantorim pietuvināta, tā vienkārši ir pieredzējusi un sena kompānija šajā nozarē. Tāpat ir zināms, ka viņi laicīgi brīdināja, ka KM iecere ir riskanta un var radīt problēmas. Piedevām, speciālisti ir arī apstiprinājuši, ka bija ārējs uzbrukums. Protams, neloloju ilūzijas, ka mūsu drošības iestādes spēs konstatēt tā izcelsmi. Atgādinu, ka laikā, kad Igaunijai uzbruka kibertelpā viņi ļoti asi un nopietni reaģēja. Mēs atkal bakstām viens uz otru ar pirkstiem un nedarām neko, lai saprastu, kas īsti notika.
  • 4
  • 0
Tas tiesa
T
Šobrīd firma ''Biļešu paradīze'' ir vienīgā kur var iegādāties biļetes uz vairumu kultūras pasākumu, tajā skaitā tai pieder arī interneta biļešu tirdzniecība. Ja tas nav tirdzniecības monopols, tad kas tas ir?
  • 12
  • 1
>RRR
&
Bet vai jums zināms, ka firmu ''Biļešu paradīze'' izveidoja LV kultūras un tai pietuvinātā mafia un pie kam ar slēptām monopoltiesībām uz biļešu tirdzniecību?
  • 10
  • 3
>:-)
&
P.S. Mistisko "vidējo algu " ap 1000 €, "saņemošais ",nemaz nevar , NEDRĪKST , pat gribēdams, 55 € , izgāzt , pa vējam ! Dzīvot vajag , šeit un šodien . Mīlestība , nāk un iet , bet ĒST, gribas VIENMĒR :(
iesaku
i
ēd mazāk-tas ir veselīgi:)
  • 9
  • 5
>:-)
&
Bet , ja, nekādu biļešu , vispār nebūtu ? Vai arī tad, baigie "kultūristi ", turp , neapturami lauztos , SAVU ĪPAŠO STATUSU UN SPĒJAS , NOPIRKT ,TO BIĻETI ,IZRĀDĪT ???
Zobs Kaulā NEBALSOTĀJS
Z
PPLV i Zinātņu akadēmijā smadzenes nestrādā. Bet neviens--pat Meļņiķs, neprasa KĀPĒC? kĀPĒC PPLV smadzenes nedarbojas, bet gandrīz vai automātiski izslēdzas?
bet
b
man vienmēr jautājums: Kā kaut kādas mamzeles tiek lielos amatos?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūsu, nevis Nila Rīga!(13)

Pēdējā laikā publiskajā vidē dzirdamā retorika par kādām nebūšanām liek aizdomāties, ka brīžiem pārāk daudz enerģijas nelietderīgi izniekojam to nosodīšanā, kurus uzskatām par vainīgiem, šausminoties...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē