Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Gribas mainīt attieksmi pret dzīvi Latvijā. Saruna ar Tomu Kreicbergu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET,DRĪZ LATVIJAI BŪTU LAIKS PADOMĀT PAR TO LAI PILDĪTU SOLĪTO ! UN SOLĪTS TIKA KA VISIEM KURI BŪS BARIKĀDĒS PIE PENSIJAS PIELIKS 75 LATUS ! JĀ MŪS KRIEVU ARMIJA VARĒJA PRASTI APŠAUT ! BET MĒS TUR BIJĀM ,UN LATVIJA IR BRĪVA !
Saeimas Iršubūda
S
Fakts ir, ja PPLV pamodās 2018 g, tas ir, 100 g jubilejas izgāšanās gadā, un ieskatījās spogulī, tur redzēt varēja tikai pliku cilvēci. Ne šai cilvēcei vēsture, ne analīze kāpēc tai vēsture trūkst, kāpēc šeit valda absolūta novēršanās no faktiem, un kāpēc PPLV ir nevis barikāžu dalībnieku dibināta, bet gan Rietumu valdošo slepeno dienestu (kāpēc cilvēce šeit ir plika) „rezimas maiņu” ideoloģijas iecelta. Protams, to noliedz Saeimas fašistu iršu pūznis (fašisms: grupa vai sīks režīms, kas interesējas tikai par savu personisko kailo miesu). Un ne jau intervētais latviešu izcelsmes āmītis (kāpēc Mēļniks nepiemin?), ieteiks, ka latviešiem šobrīd drošākā investīcija ir rublis, nevis dolārs. Protams, ir jauki, ka tāds jēdziens kā Latvija vēl pastāv; bet Latvija nekādi (no vēstures perspektīves) nepastāv kā latviešu realizēta valsts.
Margarēta
M
Var jau rakstīt sazin kādas grāmatas un veidot sazin kādas pozitīvisma kampaņas, bet pamēģiniet pārbraukt pāri Vācijai no viena gala līdz otram ar vilcienu. Un pamēģiniet izdarīt to pašu Latvijā. Salīdziniet cilvēkus, ko satiksiet, skatus pa logu, ko redzēsiet, to, kā ar jums sarunāsies konduktori. Un izdariet secinājumus. Vai mēs esam tai pašā līgā, kur Vācija. Un vai tiešām mēs nevarējām labāk. Un vai pietiek tikai ar pozitīvām domiņām vien, lai būtu drusku augstākā valsts labklājības un sabiedrības attīstības līmenī.
Margarēta
M
Negribas būt māņticīgai, bet, kad iepriekšējoreiz varas partijas veidoja pozitīvisma kampaņu, cik viss jau ir super duper un cik labi tik vēl tūlīt būs, sekoja pamatīga krīze. Tagad arī mēs palēnām tiekam kaut kam tādam gatavoti? Latvija ir valsts kā valsts. Provinciāla, lielā mērā postsovjetiska, ar ļoti noslāņotu, provinciālu sabiedrību, lielu nabadzīgo iedzīvotāju un nabadzības riskam pakļauto skaitu. Ar sliktu infrastruktūru, birokrātiskām, slikti funkcionējošām valsts iestādēm, korupciju (vairs ne ielu līmenī, kad policistam jādod piecītis, nē, tur mēs vairs neesam, bet augstākajos līmeņos, iepirkumos utt. korupcija ir šaušalīga), padebīlām, atvainojiet, valsts augstākajām amatpersonām, kuru runas bez sarkašanas un ieraušanas pirms drosmei nav iespējams noklausīties. Ir jomas, kur varēja būt arī sliktāk, bet ir tādas (OIKputra, maksātnespējas admini, likumprojektu bremzēšana Saeimā ar to, ka deputāti vienkārši neatnāk, lai gan saņem algu, rindas medicīna), ka sliktāk nav kur.
nez nez
n
Jā, patiešām, kā tie eņģeļi tādus velnus savēl saeimā, ka pēc tam nevienu nevar atrast, kas par Zīgeristu (Zatleru, Kaimiņu) būtu balsojis?
aha
a
ko var mainīt, ja naudas nav?
:):):):)
:
Naudas ir pārpārēm. Problēma ir tā, ka tā tiek galēji neefektīvi tērēta!
  • 14
  • 0
ak vai
a
Pārfrāzēsim tuvāk realitātei - gribas mainīt aromātu izgāztuvē. Nenopietns cilvēks vai apmaksāts propagandists. Skumji.
viesis
v
Japāna un Dienvidkoreja kļuva par attīstītām valstīm nevis apstākļu sagadīšanās dēļ, bet mērķtiecīgas valsts politikas rezultātā, kas Latvijā trūkst jau kopš neatkarības atgūšanas. Viss pārējais ir tukša runāšana. Var jau mūžīgi strīdēties, vai glāze ir pustukša vai līdz pusei pilna, būtiski ir tas, ka tajā nav pietiekoši daudz ūdens lai veldzētu slāpes, un tieši tāda ir Latvijas ekonomika :(
Paldies autoram
P
Attieksmei pret dzīvi Latvijā un jebkur citur, pirmkārt, ir jābūt morālai - nedari to, ko nevēlies saņemt pretī. Apliecinājums latvieša morālajam kodolam, neapšaubāmi, ir kultūra, folklora. Kāpēc ir tā, kā tas ir - varbūt, latvietis nav pietiekami imūns pret galējām melu un nelietības formām.
  • 12
  • 0
xxx
x
Ja nebūtu lasījusi viņa grāmatu, teiktu - "ok, neko jau nu tāaadu nepateica, daudzi tā domā", bet zinot sasniegto un sajūsminoties par rakstu darbiem: ceru, ka viņš nesalūzīs un būs vien no mūsu sabiedrības balstiem
GoodMaan&ParexK&K
G
Attieksmei pret dzīvi Latvijā jābūt skaidrai, analītiskai un nelokāmai. Maksimāli gudrējoties līdz debīlismam nodrošināt ilgtermiņa šņukurēšanu silē. Nepieciešamo šņukurputras kapicitāti vienmēr sarūpēs debīliķu savēlētie komūnisti, naclopi un svoloči stumjot labo ļaužu tautu nabadzībā un latvju nāciju iznīkšanā.
GoodMan&ParexK&K
G
Hitlera-Gebelsa-Staļina apstulbināšanas tehnoloģijas perfekti panāca, ka labo ļaužu tauta savēl izcilus neliešus un glumus svoločus. Ruzultātā karš un miljoni bojāgājušo. Staļina idioloģiskie pēcteči, LPSR čekisti ar PSKP boļševikiem noslīpējot šīs tehnoloģijas uz LPSR homo sovetikusiem un aprobežotajiem LV Bauriem vienmēr ir panākuši sev vajadzīgo vēlēšanu iznākumu. Rezultātā izrīta, nabazdzīga valsts ar strauji iznīkstošu latvju nāciju.
  • 14
  • 6
Pravietisnejaukais
P
Ja tauta ir LABA, ja patiešām laba... nu, kā tas nāk, ka šī labā tauta iebalso tādus neliešus, zagļus un pasaciņu stāstītājus?
  • 18
  • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Lieldienās parasti apēdu:

Kopā nobalsojuši: 128

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē