Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Herberta Cukura meita ir gandarīta par prokuratūras lēmumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Scorseze
S
Ja tāds ir Latvijas prokuratūras oficiālais slēdziens, tad loģisks būtu arī nākamais solis, izmeklēšanas uzsākšana un vainīgo personu, kuras vainīgas Cukura nogalināšanā pēc iepriekšēja nodoma grupā, saukšana pie atbildības. Šīs personas ir precīzi zināmas un pat īpaši neslēpjas!
Cukura meita tik gandarīta
C
vairs nebūs, kad nāks VIETĀ, kur katrs saņēms, ko sējis (teicis vai darījis), un kur neviena prokura lēmumi vairs saistoši nebūs. Vēl mēs nezinām, vai Cukura vieta ir ellē vai paradīzē, un tāpēc vietas DALĪT neklājas. Un arī PRIEKAM un GANDARĪJUMAM iemesla nav ne mazākā.
Irlielāmērāticams
I
ka ir diezgan mazsvarīgi, kur tiks aprakta no Cukura pārpalikusī viela. Daudz svarīgāk ir tas, ka žīdu šāvēju komandas atkal ir gatavas pulcēties. Gan Francijā, gan Krievijā, gan Vācijā, gan Polijā, gan Latvijā. Tā gan ir problēma... .
ticamāk
t
Vai dižo latvieti Herbertu Cukuru Urugvajā sapulcējusies žīdu-šāvēju komanda nošāva ?
 • 5
 • 2
margrietai
m
vai margrieta var pateikt, kāpēc Brāļu kapos apbedīti psrs virsnieki, daudzi no kuriem miruši no 1951.- 1986. gadam, liekas nebūs krituši kaujās, ja nu vienīgi aiz pārpūlētam rokam šaujot poļu virsniekus
Meitai.
M
Neko nav iespējams notīrīt.Var karot kara laukā,kur ierocis pret ieroci,bet lepni jāt zirga mugurā pa Rīgas geto un nošaut tur ielas malā rotaļājošos bērnu,tā ir slepkavība.
zvirbulēns
z
Tautai būtu jāsavāc naudiņa Cukura piemineklim, kuru uzstādīt kādā Rīgas skvērā vai Brāļu kapos. Ārlietu ministrijai jāievada sarunas ar Izraēlu, kuras specdienesti noslepkavoja Cukuru, par kompensācijas izmaksāšanu Cukura tuviniekiem. Bez tautas atbalsta te ne kas nenotiks, jāprasa, jāprasa, jāprasa.
Ezis
E
Pierādījumu trūkums šajā lietā uzreiz nepadara Cukuru par varoni. Tā vai citādi ar nacistiem viņš sadarbojās. Pat ja personīgi nepiedalījās noziegumos, tad noteikti zināja par tiem un bija savā ziņā līdzatbildīgs.
 • 22
 • 18
Margarēta
M
Sāciet tik vākt! Gribētu redzēt, cik savāksiet.
 • 10
 • 9
Jāievada sarunas?
J
Vajag Kalnmeiera uzsāktu kriminālprocesu, notu Izraēlai un iesniegumu Hāgas tribunālam. Rinkevič &Co, zarnas par tievu?
 • 12
 • 11
zvirbulēns
z
Lai pārapbedītu Cukuru Meža kapos, vispirms šie kapi jāatbrīvo no tur apraktajiem okupantu pīšļiem, lielkomunistiem, utt.. Valdībai jāsāk strādāt pie šī jautājuma jau šogad.
 • 19
 • 13
filoloģe
f
Vārds tauta pēdējā laikā latviešu valodā ir ieguvis negatīvu nozīmes nokrāsu, jo ar šo vārdu sevi un sev līdzīgos mēdz apzīmēt visādi prātu pakūkojuši īpatņi ar dažādām apsēstībām (piemēram, Cukura kulta piekritēji) un pusanalfabētiski lumpeni, kas balso par KPV un dedzina plītī šīs partijas Tkreklus, kad sajūtas vīlušies. Normāli cilvēki pēdējā laikā šo vārdu diemžēl lieto ar ironiju, pat sarkasmu.
 • 32
 • 11
zvirbulēns
z
Var pieminekli uzlikt arī Rumbulā, kā tauta lems, tā būs! Jūs variet pie Cukuram veltītā pieminekļa neiet, Latvijā cilvēki ir brīvi, katrs iet, kur grib iet. Tautai savi varoņi un mocekļi ir jātur godā.
 • 10
 • 13
?
?
Un kas pie tā pieminekļa ies? Man, piemēram, tādu pieminekli nevajag, un nevienam, ko pazīstu, arī ne. Kam viņu vajag? Neonacistiem, kur Holokausta piemiņas dienā pulcēties, vai, kamēr valdība noliek ziedus Rumbulā?
 • 14
 • 13
Margarēta
M
Varbūt vēl vecā izvēlēsies kādu zīmīgu datumu papiņa pārapbedīšanai, sacīsim, 16. martu vai 27. janvāri, lai visādi psihiski slimie un neonaciķi var izpildīties, lai Sputnikam ko rakstīt un visam ārlietu dienestam ko pasvīst, jo vienai vecai trimdas ķoķai garlaicīgi palicis, nepietiek, ka 13 gadus no nodokļu maksātāju naudas uzturētas tiesu instances ir ndoarbojušās ar kaut kādu pilnīgu sviestu, tantei vēl šovu sagribējies ar starptautisku skandālu.
Margarētai
M
Margarēta,paskaties uz savu snuķi spogulī un tu visu sapratīsi par savu naidu pret latviešiem.
 • 8
 • 6
Tomas
T
Latvijas vadiba, debilie kretini prezidenti, ministri, deputati, ieredni nezina ka iztapt ziediem un Zidijai. Tas vien, ka zidi santaze un terorize Latvijas valsts likumus ar nekustamajiem ipasumiem un Latvijas vadiba tik glevi kalpo zidu teroristiem pierada, ka zidi joprojam par Latviju piekopj komunistiska rezima teroru. Nerunajot jau pat to ka izlaupija Latviju un apzaga latviesu tautu zidu bankas Baltijas banka, Parex banka....un ko dara zidi Zdanok, Goponenko, Kuzin, Godman, Gailis, Linderman.....?
lasītāja
l
Nevajag sagrozīt faktus pa savam! Tiesa atzinusi, ka Cukura vaina nav pierādāma, nevis, ka viņš nav vainīgs. Iespējams, viņa darbs bija tīri tehnisks, kā piemēram, pavāram, kurš gatavo ēdienus slepkavu komandai. Tomēr viņš bija iesaistīts pretīgajā pasākumā, ko sauc par holokaustu. Tādēļ, lai ko arī domātu radinieki, viņam nepienākas gods tikt apbedītam Brāļu kapos. Ja grib Latvijā pārapbedīt, lai dara to, bet ne tur.
Margarēta
M
Kad apvaicājas teroristu un maniaku kaimiņiem, viņiem arī parasti ir tikai labākais, ko sacīt. Džeki, kas, piemēram, uzsāka slaktiņu Šarlī Hebdo redakcijā, arī uz apkārtējiem atstāja labu iespaidu: jauki puiši, vienmēr pasveicināja un tā... Gandrīz vienmēr, kad notiek kas briesmīgs un policija ilgstoši nožogo apkārtni un darbojas vainīgo dzīvesvietā, kaimiņi ir šokā "kā var būt, ka visumā normālais un pat jaukais kaimiņš izdarījis kaut ko tādu."
 • 6
 • 9
Žanis
Ž
Ļoti daudz liecinieki, kuri personīgi pazina Herbertu Cukuru tajā skaitā arī mana vecāmāte, ir mirusi 1989 gadā, bija Cukura kaimiņiene, atmiņas tikai tās labākās.
 • 13
 • 13
Lasītājs
L
Tieši tā........
 • 11
 • 11
Margarēta
M
Brāļu kapos drīkstētu pārapbedīt tikai tos, kas krituši kaujā, nevis sirmā vecumā miruši dabīgā nāvē vai kurus novācis Izraēlas specdienests. Tad arī atkristu visas problēmas. Visā pasaulē militārie kapi ir slēgti kapi, kur apbedītu attiecīgajā karā kritušie un pārapbedīšana pieļaujama vuen gadījumos, ja atrod kādus karā kritušo apbedījumus, piemēram, celtniecības laikā, ir skaidrs, ka jāpārapbedī šie cilvēki un ir skaidrs, ka viņi krituši karā.
Protams,
P
kā žīdi neatbildēja, jo pašiem skaidrs, ka Cukuru nogalināšana vienkārši klasificējama kā slepkavība. Dokumentu par viņa vainu nav. Zināms arī, ka izdzīvojušo žīdu liecības bieži vien ir vismaz neprecīzas un pat arī klaji meli. Protams, nav noskaidrots, vai Cukurs bija vainīgs vai nebija, bet žīdi šajā gadījumā ar godu neaptraipījās, ja jau pat nepapūlējās Cukuru nogādāt tiesas priekšā! Zīmīgi, ka par mūsdienu žīdu izdarībām neviens atklāti nerunā......
Jābūts Stulbiņš paskaidro
J
Vai lasītāji tik nezinīgi, ka nav dzirdējuši ka pagājušo nedēļu Israēlas pagaidu Ārlietu ministrs Israels Katz apsūdzēja poļus par piedalīšanos genocīdā pret žīdiem? Būtu vērts Cukura pēcnācējiem dibināt fondu, kas vāktu līdzekļus, lai tiktu tulkota Solženitsina grāmata "Divisimti Gadi Kopā", kur slavenais autors apskāta krievu-žīdu vēsturi. Kā gadijās, ka liela daļa no bolshevikiem bija zionisti? Solženitsins veltīja 10g pētot materiālus atbildem, kuras noskaidro, ka patiešām daudz boļševiki bija žīdi (tam bija pamatoti vēsturiski iemesli), un ka boļševiki žīdi izpostīja latviešu materiālās un kultūras dzīves vidi. Šo pašu grāmatu zionisti ASV padzina no grāmatnīcām un bibliotēkām.
 • 14
 • 22

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 maina apziņu par cilvēces ievainojamību(29)

Par drošības riskiem un dezinformācijas ļaunatūru Covid-19 izraisītās krīzes laikā intervijā Jolantai Plaukai stāsta NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors Jānis Sārts.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē