Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Veikalnieku īstenotie "cenu kari" veicina pārtikas cenu pazemināšanos

Inflācija strauji nekāps

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
NEBALSOTĀJS
N
PPLV ne tikai noliek latviešus kara ceļā (vai tad PPLV nav nato līdzdalībniece?) piedaloties uzbrukumam Sīrijai, bet noliedz saprātu dodot vārda brīvību muļķiem, kā šitam Apinim. Ja 1913 g ASV dolārs bija vērts 100 centus, tā vērtība šodien jau ir ap 001 centu. Tāpat ar eiriku. Mēs visi manām strauju ēdienu un dzērienu cenas kāpumu, īpaši pensionari un daudzbērnu ģimenes. Drīz valdība būs spiesta izdot barības kuponus. Daudzi laukos vēl pārpalikušie ir atsākuši brūvēt kandžu. Pieaugs alcohola izraisīta mirstība. Latvieši, turpināsim slavēt un balsotpar muļķiem un nodevējiem.
Jansons
J
Izskatās pēc smadzeņu skalošanas un nomierināšanas taktikas. Aizejot iepirkties, maksājot nodevas, nodokļus, jūtu reālu izdevumu pieaugumu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai esi par pudeļu depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 846

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Ietekme nostiprinās ārpus valdības(4)

Pēdējā laika cīņa par iespēju vadīt dažādas biedrības, kas pārstāv uzņēmējdarbības vai kādu sporta veidu intereses, nu jau kļuvusi tik rafinēta, ka pārspļauj pagaidām vēl iesildīšanās stadijā es...

Kā interesēs?(7)

Krietni sen jau Latvijā nerimst diskusijas par to, vai būtu nepieciešams arī pie mums ieviest depozīta sistēmu dzērienu iepakojumam, vai tomēr ne.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē