Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kariņš: Krievija izmanto to, ka Eiropa nav pilnībā vienota

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
elementāri
e
Cepuri nost, Kariņš izteicās ļoti tieši, it īpaši ņem vērā diplomātiskās normas. Makronam tā kā būtu pēdējais laiks saprast, ka Krievijā valda pagalam sapuvis bandītu režīms. Visparastākie ielu bandīti, kuri ir sagrābuši varu valstī ar kodolieročiem. Kā ikviens gopņiks, viņi saprot tikai spēka valodu un ikvienu mēģinājumu sarunāties uztver kā vājuma pazīmi, izņirgā to un cenšas oponentu kā paši saka - "uzmest". Lielisku piemēru rāda turki. 2015.gadā Putina bandīti atlīda Sīrijā un sāka šantažēt turkus un pārkāpt tās teritoriālo suverenitāti, uz turku protestiem atbildēja ar ņirgāšanos, tad lepnie janičāri ar gopņiku samazgām neceremonējās un notrieca viņu miskastes, bet bandītu Gazprom faktiski izsvieda no sava tirgus. Un kas? Putins pārbīlī iebēga krūmos un vairs neuzdrīkstas vaukšķēt pret turkiem.
Precizejums
P
DIENA "aizmirsa" nopublicēt: Makrons: "Latvijas nākotne būs labāka, ja mums būs kopīgs dialogs ar Krieviju, lai mēs neatstātu Latviju vienu pašu situācijā, ko tā ir piedzīvijusi pagātnē" (aka 1940 gadā)
Kobelis Maris
K
Makrons pateica Kariņam ne visai glaimojošu patiesību: Makrona citāts (tulkots no franču valodas), ko DIENA "aizmirsa" nopublicēt: "Latvijas nākotne būs labāka, ja mums būs kopīgs dialogs ar Krieviju, lai mēs neatstātu Latviju ar vienu paši situācijā, ko tā ir piedzīvijusi pagātnē"
Post scriptum
P
Kobeļa tulkojums ar Google
  • 6
  • 1
Māris Cobelis
M
Kariņš pateica Makronam ne visai glaimojošu patiesību.
Atkal
A
Pie vienas vietas, ko sacīja un domā Kariņš. Nav saprotams kāpēc Diena.lv nevelta vairāk paragrāfus, ko sacīja Makrons. Pimkārt, Kariņa tukšo muldēšanu visa Latvija jau zina: neko oriģinālu viņš nepateiks. Otrkārt, Latvijai ģeopolitikas veidošanai nav svara, salidzinājumā ar Vāciju un Franciju. Visbeidzot, ir redzams, ka Kariņš nesadzirdēja Makronu, un tas jau ir slikti Latvijai: nākotnē Francija un Vācija var ar Baltiju nerēķināties. Makrons atlidoja ar mērķi, ļoti žēl ka filologs Kariņs ir tik tups, ka necenšas ieklausīties, ko viņam skaidro.
vai
v
globālistiem kalpojošs ārvalstu laimes meklētājs var pārstāvēt Latviju un tās nacionālās intereses?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē