Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Konflikti turpināsies, un miera nebūs

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Didža Šmita seja -
D
varmākas, nelieša un neģēļa ETALONS. Aiz spožās ārienes auksta, melna, izvirtusi un nolādēta dvēsele.
Fakts
F
Tik slikta Saeima vēl nav bijusi!
Opis
O
Šmits lien visos caurumos. Varbūt organizēs savu partiju?
observators
o
Tādam vīram vienmēr ir jāpeld pa ūdens virsu.
Gunis Leduskrasts
G
Kamēr valsts uzturēs tiesvedības, ar sniega krabju zveju Svalbāras ūdeņos miera nebūs.
Žanis Mārsils
Ž
Šis nu būtu īstais, kas kaut ko saprot no ekonomikas? Tāds pats nothing special kā latvju finanšu ģēnijs Slakteris vai Putina sastapšanas Sočos olimpiskais čempions Bērziņš. Pēdējais vismaz cerams, ka nebija lietojis dopingu.
Z Līvmane
Z
Populistu un oligarhu ielikteņu kašķis!
tik tiešām
t
Krabju šmits smirdinā gaisu.
Itamars Toledano
Vai tad pati poza - ačgārnie un ļaunie sejas vaibsti, sātaniskais un nicīgais smīns, augstprātīgā valoda, neiecietība, valšķība un plātība neliecina par šī monstra saturu un būtību? Vai AKLS aklam var ceļu rādīt, un vai kāds, kas šādam zombijam seko, agri vai vēlu pats bojā neies?
efb
e
Nu, vajag diezgan slimu fantāziju, lai viedokli par jebko jautātu Šmitam...
VVZ
V
Kāpēc Ulmanis 1934.gada maijā patrieca partijas? Tāpēc, ka partijas tik vien darīja, kā plēsās savā starpā. Tagad notiek tas pats, pie tam partijas nav demokrātijas realizācijas instruments, bet noslēgtas, nelielas un savtīgas bandas, kas radītas ar mērķi realizēt savas savtīgās intereses. Dalība partijās ir jākriminalizē, un Saeimā jāvēl konkrētas personas- es gribu izvēli par labu Jānim, Haimam vai Ivanam, nevis kaut kādām amorfām bandām. Redzam, ka viss iet auzās, un tikai tāpēc, ka valsti stūrē nožēlojami ļaudis, kurus partiju netīrais vilnis iznesis dzīves virspusē.
spaisiks
s
Mums jau nav prezidenta,bet toties ir visu varenais OIK.........:):):)
 • 9
 • 40
Smējējs => VVZ
S
Nav jau partiju darbība sarežģītāka par raķešu zinātni. Vārds "partija" cēlies no latīņu valodas vārda "pars", kas nozīmē "daļa". Partija pilsoņu vēlētās varas struktūrās PĀRSTĀV sev tuvu un saprotamu sabiedrības daļu. Aktīvākie sabiedrības daļas pārstāvji iestājas partijā, kuras vērtības un ideoloģija tiem tuvākas. Spējīgākos biedrus partija izvirza par kandidātiem vēlēšanās (tā tam vajadzētu būt, bet dažkārt kandidātu sarakstos iekļūst negantākie un nešpetnākie, ar problemātisku raksturu un izturēšanos - un tad partijas popularitātei un ietekmei ir beigas). Partijas uzkrāj pieredzi, mācās no savām un citu partiju kļūdām. Attīstītās valstīs partijas eksistē jau otro gadsimtu un sniedz sabiedrībai labumu, mazinot interešu konfliktus, netaisnību un atstumtību. Latvijā partijas joprojām (kopš Ulmaņa, Hitlera un padomju laikiem) ir kaut kas apšaubāms, nesaprotams, nevajadzīgs un pa daļai krimināls. Diemžēl, ne ģimenēs, ne skolās, ne medijos, ne pašās partijās neskaidro - kas ir partijas.
 • 14
 • 30
par ko būtu jāsmejas
p
ka salašņas izveido parķiju un tēlo, ka ir politiķi
Smējējs
S
Man dīvainu iespaidu rada KPV LV - "partija Kam Pieder Valsts LV?" Jau pats partijas nosaukums manifestē situācijas (ne)izpratni un konfrontācijas gaidas - sak, kas gan te, Latvijā, notiek un kurš te ir noteicējs? Vēstījums un piedāvājums partijas mērķauditorijai (apolitiskiem un ar savām dzīves perspektīvām neapmierinātiem Latvijas pilsoņiem) bija skaidri saprotams - Nāksim MĒS un nu tik būs! Bet KAS tad īsti būs? Troksnis un ņemšanās? Visi, kuri trokšņoja un ņēmās Latvijas politikā pirms mums, ir dumji neveiksminieki, bet mēs esam ĪPAŠI cilvēki, kuriem nav pieredzes, bet ir dabas dotas ģeniālas spējas uzreiz vadīt politiku! Partijas veidotājs un simbols aktieris Artuss Kaimiņš izteikti NAV komandas spēlētājs. Vienpatnis - nesaprasts ģēnijs nevarēja nenonākt pretrunā ar paša izveidoto partiju. Protesta emocijās sakņotā partija arī pati turpmāk nevar nenonākt konfliktā ar citām partijām. Tieciet beidzot paši skaidrībā - KO jūs darāt politikā? Būt barā pret Saskaņu - ar to ir par maz!
Oscar
O
Tu nepareizi tulko! KPV nozīmē kā pakāst valsti!
 • 3
 • 0
Daina
D
Didzis Smits ir kremla sulainis...
Pravietisnejaukais
P
Jāņa Atklāsmes grāmata, 3. nodaļa. Jēzus vārdi:” 20. Redzi, es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas dzird Manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar Mani. 21. Tam, kas uzvar , Es došu sēdēt pie Manis uz Mana goda krēsla tā, kā Es esmu uzvarējis un sēdu pie Mana Tēva un Viņa goda krēsla. 22. Kam ausis, lai dzird, ko Gars saka draudzēm.”
Pļepertaša nav pravietis.
P
Pravieša runa ir ar sāli sālīta, nevis tukšas pļāpas kā tavējās.
 • 6
 • 0
Pravietisnejaukais
P
Priecājos, ka neesat vienaldzīgi, tas labi. Bet... atļaušos atgādināt, ka Svētie Raksti satur arī šādus norādījumus, kurus te steigā citēju aptuveni: Garīgas lietas ir garīgi apspriežamas. Cilvēku , kurš maldās, vienu, divas reizes pamācījis, liec mierā. Es Tev pateicos Debesu Tēvs, ka Tu šīs lietas esi padarījis nesaprotamas "gudrajiem", bet atklājis tās bērniem! Lai Dievs jūs visus svētī bagātīgi ar Patiesības atziņu!
 • 1
 • 8
Itamars Toledano
Bez tam. Par patiesību IZPRATNES nav un nebūs, jo PATIESĪBA pati sevi TEIC, un nav citas patiesības kā vienīgi Tas Kungs. Un tā patiesi netiek dāvināta ''caur reliģiozu'', ne arī caur evolūciju, jo VIENĪGĀ evolūcija notiek nāves virzienā. Tava inteliģence, patiesi, visai iluzora rādās, īpaši, ja pats to piesauc un caur vāju gramatiku realizē.
 • 14
 • 7
Itamars Toledano
Muļķību muļķis SLAVINA, un tā, nudien, viņu gudru NEPADARA. Kā tas melns uz balta ir REDZAMS.
 • 9
 • 4
hmmm
h
Muļķības slavināšan, zināšanu apsaukšāšan par muļķību nepadara tevi gudru. Izpratne par patiesību netiek dāvināta cau reliģiozu, vai kādu citu rezultātu, tā tiek iegūta patstāvīgi sūrā, grūtā, intelektuālā DARBĀ. Tava nelamie, ka kopš 1976.gada tu neesi evolucionējis.
 • 0
 • 13
Itamars Toledano
Atkārtoju - muļķim muļķa valoda un muļķa saprašana. Kas gan ir moderni, un kas gan ir MŪSDIENAS, ja Pasaules Radīšana ir NOSLĒGTS process, un SĀKUMS sevī arī BEIGAS ietver? Bet citādi, ko gan nesapraša var pateikt, ja viņam saprašanas trūkst, un, ja saprašana TIKAI no Dieva nāk?
 • 14
 • 4
to Itamars
t
Nu jā, mūsdienās jau ir moderni uzskatīt, ka Zeme plakana, bet apaļā Zeme ir zinātnieku sazvērestības ar sātanu auglis, lai diskreditēt bībelīti. Mēs dzīvojam pārparastas brīvības sabiedrībā. Pārpratums ir tajā, ka katrs kliedz par brīvību, bet nesasaista to ar atbildību, kādu šī brīvības realizācija ietver. Mēs dzīvojam valstī, kur katru gadu aizvien sliktāki centralizēto eksāmenu rezultāti dabaszinātnēs, matemātikā. Tas liecina par kopējās spriestspējas kultūra kritumu. Kad astrologu tantes, sūnu ciema baznīciņas mācītāja jocīgie spriedelējumi tiek pielīdzināti Nobela prēmijas laureāta atklājumam. Patiesības meklējums, godīgums un smags intelektuālais darbs tiek noniecināti, pielīdzinot tos jebkura iedomīga pamuļķa spriedelējumam. Tiek pilnā nopietnība apgalvots, piemēram, ka zāļu tantes tēja, mācītāja lūgšana un sarežģīta ķiruģiska operācija ir vienlīdzīgas un var būt cita citai alternatīva- gribi, ārstē vēzi ar lūgšanu, gribi ej pie daktera. KAUNS!
 • 2
 • 19
Itamars Toledano
Citiem vārdiem sakot - NELGAI nelgas valoda un nelgas saprašana. Bet Svētie Raksti - mūžīgas patiesības, dzīvības un gaismas avots, un man to lasot ikdienas no 1976. gada, nav izdevies atrast neviena nepatiesa vārda, nevienas neprecizitātes, un , ja kāds pie Dieva Vārda piedauzās, tad pats sev par mūžīgu postu un nelaimi!
 • 16
 • 4
Itamars Toledano
to hamma. Tas, par ko tu runā, par prātu neliecina. Par izpratni un sapratni, arīdzan nē. No gudrības - ne smakas! Nerunāsim nemaz par tik augstām lietām kā atklāsme vai viedība! Un tā Ābece, to nu gan vajag kā est!
 • 11
 • 3
hmmm
h
Senajiem grieķiem VI g.s.p.m.ē bija skaidrs, ka Zeme apaļa. Taču Bībeles autoru kolektīvs spītīgi turējās pretī, tā laika zinātnes atklājumiem, saktot "dievam no augšas labāk redzēt, kāda tā Zeme ir", tāpēc senebreju folklora grāmatā - Bībele - lasāmi šādi priekštati par planētu Zeme: Ījaba 9:6. "Viņš kustina zemi no VIŅAS VIETAS, ka tās BALSTI ļodzās." Ps. 93:1. "Tas Kungs ir ķēniņš, tērpies godībā, ģērbies varenumā un apjozies ar spēku. Viņš ir NOSTIPRINĀJIS ZEMI, ka tā NEKUSTAS" (Džordano Bruno par riņķojošo Zemi uz SĀRTU). J.Atkl. 7:11 "Pēc tam es redzēju četrus eņģeļus stāvam četros ZEMES STŪROS, turot četrus zemes vējus, lai vējš nepūstu ne pār zemi, ne jūru, ne pār kādu koku" Jesajas11:12 "Un Viņš pacels karogu tautām un salasīs izklīdinātos israēliešus un izkaisītos jūdus no visiem četriem ZEMES STŪRIEM". Sal. māc. 1:5. "Saule uzlec un saule noriet un steidzas atpakaļ uz to pašu vietu, no kurienes tā atkal no jauna uzlec. - un to rakstīja "gudrākais" no cilvēki Zālamans. Kā tā?
 • 3
 • 21

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē