Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Krievijas vēstnieks: Kara nebūs, bet arī bez tā var savārīt daudz mēslu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pūpēdis Dūms
P
Sūtnim Lukjānovam 100% taisnība. PPLV valdības režīms latviešiem ir savārījis pamatīgus mēslus un pūš dūmus bez apstājas.
J.Zis
J
Viņš ir muļķīgāks kā AS kvadrātā.
Bijušais zemessargs
B
Bijušie Baltijas valstu okupanti ir agresīvi, tagad joprojām ir Grūzijas un Ukrainas daļas teritorijas okupanti.
tik tiešām
t
Tai ļaunuma impērijai vienmēr par maz zemes.
  • 2
  • 2
...
.
Войны не будет. Будет борьба за мир, но такая, что камня на камне не останется.
Pbergmanis
P
Sakarīgs kungs.
Badanareihs
B
Viņam ir staļiniska humora izjūta, ko tikai otrs staļinists var nosaukt par sakar8gu domāšanu.
  • 2
  • 2
ņirga
ņ
Neadekvātiem pbergmaņiem patīk neadekvāti politiķi, lai gan paši pbergmaņi uz etnisko dzimteni neraujas, dod priekšroku briesmīgajai ''gejropai''.
  • 4
  • 5
Horunžijs Negoduiko
H
"Ir jāizgaismo viņu propagandas mašīnas radītā melu, puspatiesību un samudžinājumu migla"
M
M
Represijas bija "neveiksmnieku" ļaunprātīga situācijas izmantošana, lai vērstos pret cilvēkiem, kas kaut ko bija sasnieguši, un tieši tādi paši neveiksmnieki arī tagad lasās mazos bariņos un cer, ka kādu dienu viņi varēs pieslieties uzvarētāju armijai un īstenot asiņainu atriebību pret tiem, kas viņus nebaro, jo viņi nevēlas ne strādāt, ne darbu organizēt. Tā, lūk, un mana nepatika pret Krieviju, atzīšos, lielā mērā balstās viņu neformālajā un daļēji pat negribētajā aliansē ar šīm sabiedrības pabirām. Kuri izvēlas būt pabiras, jo viņu vectēvi "uzvarēja", lietojot tādu taktiku.
pepe
p
ja Latvijai būtu aptuveni tikpat resursu kā Krievijai, karš būtu reāls fakts, jo tāda lielvaras uzvedība pret saviem kaimiņiem ir vienkārši cūciska. karš neatrisinās problēmas, bet tikai karš var apstādināt šādu cūcību, jo nekādi vārdi un diplomātija to nespēj
Čikāgas piecīši
Č
Es neteiktu neko, ja mums pieaugums būtu Līdz 200 miljoniem - Tad mēs aizmirstu klauvēt pie aizslēgtām durvīm, Tās izceltu ar visām stenderēm. Vēl labāk, ja mums sanāktu 800 miljoni - Tad rēķinus nokārtotu Un visiem, kas likuši kājas mums priekšā, Mēs kājas norautu, lai neliek vairs.
  • 6
  • 2
process
p
Katrs nākamais Krievijas vēstnieks arvien stulbāks.
Lauku vecis
L
Lukjanov, ko Latvija Krievijai sliktu izdarījusi? Bet Krievi Latvijai darīja un dara ZARAZAS , slikti! Kriev- žīdi== Lavents, Freimanis, Kargins( dzīvo Krievijā) Krasovickis( dzīvo Krievijā) Antonovs( dzīvo Krievijā) IZAGA LATVIJAS BANKAS! LukjanoV, ŅEXVAĶIT NA KOŅEC!!!!
ņirga
ņ
Krievijas vēstniekus komplektē no garīgi atpalikušajiem? Vai tad lielvalstnieciskais šovinisms nav fašisms un vai fašisms nav normālai sabiedrībai nepieņemama ideoloģija? Vai skolās nemāca, ka viens aukstais karš, kurā arī varēja nebgūt uzvarētāju, jau ir noticis?
Tore
T
Verojot to ka Krievija veido save politiku gan valsts ieksiene gan arpus Krievijas ir skaidris, ka Latvijas vadibai ir javeido Latvijas ekanomika un politika ta it ka Krivijas nebutu, Krieviju atstajot ka ka rezerves valsti, ja nu tur kaut kas, kaut kad izmainas tad ar Krieviju var tirgoties, citadi Krievija bija, ir un vienmer bus ienaidnieks Latvijas valstij un latviesu tautai un to pierada visa vesture kops pastav latviesu tauta. Lidzigi ka rikojas Vacijas vadiba zidu jautajuma.
Onslow
O
būtu labāk paskatījies kā citu tautu pārstāvji apmeklē Latviju,apsveic 100gadē,nevis attaisnojis deportācijas...
fakts
f
Visi sūdi pie mums vienmēr no krievijas nākuši....
Ruhibalds
R
Un tos mēslus bez oficiāla kara pasludināšanas jūs esat jau pārpārēm izdarījuši...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai KPV LV Saeimas frakcijā ir šķelšanās aizmetņi?

Kopā nobalsojuši: 577

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē