Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

LAMB: OCTA kompensācijā jāiekļauj sadursme ar meža zvēru

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pārņemt labāko
P
Varbūt pārņemt Eiropas valstu pieredzi un katram īpašniekam nožogot savu teritoriju. Vismaz Anglijā jau pirms 30 gadiem nevarēja tā vienkārši no šosejas iebraukt mežā, jo simtiem kilometru garumā ceļa mala bija nožogota.
...
.
Vienreiz vajadzētu sākt saprast, ka meža zvēru ir savairojies pārāk daudz, pasūtīt uz poda visas zaļo vegānu sektas un palielināt nomedīšanas apjomu. Stirnām kritiskas ziemas ir viena no desmit, atlikušajās deviņās viņas savairojas tā, ka apdraud satiksmi un arī laukos sakņu dārzus. Ja atnāk un noēd visus stādījumus vasarā, kad zāles ir pietiekami, tad tur kaut kas nav kārtībā.
Smaidiņš
S
Kur liks zvēram OCTA zīmi? Stirnai varētu uz pakaļas .
Apdrošinātājs
A
Protams, ka vajag. Pie tam varēs OCTĀM cenas pacet.
Scorseze
S
Pamatota prasība. Valstij ir jāuzņemas sava atbildības deva (to deliģējot apdrošinātājiem) jo valsts dod atļaujas totāli izcirst mežus, dzīvniekiem vairs nav kur apmesties un viņi klejo apkārt, tai skaitā nokļūstot uz šosejām un ceļiem, valsts no tā gūst peļņu.
Tas tur
T
Dzīvosim zaļi, dzīvnieki patērē skābekli un palielina CO2 izmešus, šaujam nost.
  • 0
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka šo būs grūti pieņemt un saprast valstī, kurā valda zaļi-boļševistisks noskaņojums... kur auto īpašnieks tiek uzskatīts par godīgās tautas ienaidnieku un kur zvēru , kukaiņu un augu tiesības bieži tiek vairāk ievērotas par cilvēka tiesībām dzīvot uz Zemes.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atmiņas ūdeni Viņķelei un Co(14)

Lai potenciālajam sarunas biedram un sev aiztaupītu laiku un nervus, pirms jebkuras komunikācijas par pēdējā mēneša notikumiem Latvijā saistībā ar Covid-19 par nepieciešamu uzskatu gan sniegt par s...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē