Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Leiškalns: Priekšlikums daudzbērnu ģimenēm piemaksāt 100 eiro mēnesī nemazinās nabadzības risku

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
AD
A
daudzbērnu ģimenēm nevis jāmaksā pabalsti bet ievērojami jāatlaiž nodokļi
AD
A
kaut kā beidzot būtu jāsaprot, ka pabalsti nerisina nabadzību, tikai padziļina
Skats no malas
S
...bet paša sejas forma par trūkumu neliecina.
Virsraksts neatbilst tekstam
V
Tekstā Leiškalns norāda, ka jāmaksā 100 euro par trešo un katru nākamo bērnu, bet Reirs grib pa lēto - iedod katrai daudzbērnu ģimenei pa simtniekam un miers. Trīsbērnu ģimenēm, tas protams nav slikti, bet, ja to bērnu ir vairāk un simtnieks ir jādala uz vairākiem bērniem, tad nekāds lielais pienesums tas nav.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Bet,es ātrumā nevaru sameklēt tik pretīgu vārdu ,ar kuru šo ''cilvēku'' nosaukt ! Daudzbērnu ģimenēm vebkurš pabalsts ir svēts ! Pret varbūt vienīgi bērnu un Latvijas ienaidnieki !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Dienai savus redaktorus būtu jāizlaiž caur Filtru ! Citādi liekas ka puse strādā Krievijai !
  • 2
  • 2
Keramzīts
K
Leiškalns kā vienmēr runa nesakarīgi.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Latvija visu laiku Igaunijas astē ? Kā parasti ?
  • 3
  • 0
MM
M
Tu, Pēteri, palaid 3 bērnus pulciņos un tad ..irs!!! Normāls interešu pulciņš 40€/mēn. x3 x9 mēneši = 1080€ mācību gadā interešu izglītībai!! Un cik no VIDa var atgūt? 200€! Jebkurš pabalsta palielinājums ir vajadzīgs!!
Bet tu palaid piecus un tad runā
B
Kā var noprast no raksta, tad Pēteris prasa, lai arī par katru nākamo bērnu pabalsts ir vismaz 100 euro, nevis par trešo 100, bet par ceturto un nākamajiem - 50.
  • 3
  • 1
senču ols
s
pēteri, ja tā var izskaust nabadzību , tad atraiknēm (atraikņiem) pie penzijas ar jāpiemet 100 euro, jo , nodokļus ta maksājis un penziju nopelnījis , nu tad pienākas
dzīves līmeņa atšķirība būs jāmazin
d
Cerēt, ka arī stabilitātes un ekonomiskās aktivitātes periodā personām ar bērniem konkurētspēja darba tirgū būs augstāka, nekā personām bez bērniem, ir vismaz naivi. Tādēļ patīk, vai nē - valstij, ja tā grib, lai bērni dzimtu sociāli atbildīgās ģimenēs, vienmēr kaut kādā veidā būs jāmazina dzīves līmeņa atšķirību plaisa starp ģimenēm ar un bez bērniem. Īpaši svarīgi ir atbalstīt trīs un vairāk bērnu ģimenes.
Igaunijā par 3. bērnu ir 400 euro
I
Latvijā par pirmo bērnu ir 11 euro, par otro - 22, bet par trešo - 34 euro. Igaunijā par pirmo bērnu ir 50 euro, par otro - 50, bet par trešo bērnu ir 400 euro. Jauki dzīvojam.
Paldies Nacionālajai Pavienībai
P
par uzstājību. Protams, ka palielināts pabalsts ir jāmaksā ne tikai par trešo, bet arī par ceturto un nākamajiem bērniem. Citādi četru un piecu bērnu ģimenēm situācija uzlabosies mazākā mērā, nekā trīs bērnu ģimenēm.
Slavē DLC (NA), bet ar mēru
S
Reforma ir par 3 bērniem 18 gadu posmā, bet nevis par 3. bērnu. Pieļauju, ka ģimenēm, kuras vēl varētu gribēt kādu bērnu, bet neatbilst 18 gadu kritērijam, tas nebūs pozitīvs apliecinājums no valsts, līdzīgi, kā jau esosiem vecākiem, kas pārsniedz 18 gadu kritēriju.
  • 1
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts/a ar interneta pieejamību un kvalitāti Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 715

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Margināļu kratīšanai drosmi nevajag(5)

Aizturot un izkratot Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu un ap viņa partiju KPV LV esošo raibo kompāniju, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pamatoti vērsies pret daudzu Latvijas ...

Skandāla ēnā(1)

Gribot vai negribot, bet valsts Saeimas un KNAB personā nodrošinājusi bezmaksas reklāmas kampaņu vienai no partijām, kas pretendē uz varai alternatīvo politisko spēku nišu. Jau tagad ziņu un arī disk...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē