Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Levits: ES ekonomikas atveseļošanas plāna līdzekļi jāiegulda zinātnē un izglītībā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Õ, līdzekonomists, līdzzinātnieks
Õ
ko šis līdzekonomists uzskata par izglītību un zinātni? ierēdņu izklaides pasākumus darba laikā (kursi utml.) vai varbūt nebeidzamo būvniecību, kur aizgājusi liel. daļa ES līdzekļu (Martinsonam un Co, Re Re, utml. mafijas augoņu nesātīgai piebarošanai)? Pareiza attīstības stratēģija būtu nevis barot bij. čekas ziņotāju mafiju augstskolās un tiesās, bet tāpat kā visām jaunattīstības valstīm - papildus līdzekļus izmantot, lai labākos vidusskolu beidzējus nosūtītu mācīties uz normālām universitātēm normālās, konkurētspējīgās specialitātēs. Tā dara Ķīna, Baltkrievija un vēl vesela rinda Āzijas valstu, par kuŗām 'latiši tupije' pat iedomāties nevar, ka tās šo ES valsti jau krietni apsteigušas pec visiem iespejamiem rādītājiem..
I
I
ieguldīt var tad, kad ir mehānisms, kas nepieļauj tādu fenderēšanu un bardaku kā šobrīd. bet ja prezidents ir butaforija, te nevienam ne par ko nav un nebūs atbildība ! beztolkšovs
Mega
M
Gaidu, kad tad tos līdzekļus ieguldīs zinātnē! Nevajadzētu aizmirst arī par medicīnu! Jaunai Drošības pārvaldes ēkai miljoni atrodas, mediķiem ne.
.
.
īstais laiks likvidēt IZM. Tā būtu tiešām jēdzīga rīcība. Neprasītu arī daudz naudas.
Ivo
I
Jurim Bojaram ir 100% taisniba, kurs apsauba Levita prata spejas un vina izglitibu, kura ir loti, loti zema limeni, par to var spriest pec katra vina nesakariga, nelogiska vervelejuma, atradies akademijas veidotajs paris simtu nespejigu, netalantigu tiesnesu, prokuroru atkartotai izglitosanai. Vai Rigas pili ari loti labi apmaksatie padumnieki, 13 radijumi, ir ar tik pat sliktam zinasanam, sajegu par Latvijas valsti un taja notiekoso kads ir Levits?
Diferencētais murgojums
D
Diferencētais neapliekamais minimums veicina lētā darbaspēka un aplokšņu algu ekonomiku un nopietni apgrūtina tautsaimniecības pāreju uz augstākas pievienotās vērtības un augstāka atalgojuma sektoriem. Turklāt, tas pretēji plaši tiražētajiem mītiem, nevis mazina, bet palielina nevienlīdzību starp mājsaimniecībām ar un bez bērniem.
Ruta
R
Kartejais idiots Latvijas preizdenta amata, kurs ir nezinoss, stulbs, nepieradis dzivot realaja pasaule. Vai sis pelavmais Levits gada laika ir apbraukajis visu Latvijas teritoriju, pilsetas, lauku ciemus, lai reali redzatu kada nabadziba, pazemojuma dzivo latviesu nacija pedejos 30 gadus? Latvijas prezidenti, ministri, deputati, ieredni, diplomati sev ir iedalijusi milzigas algas, pensijas un visa veida privlegijas, bet lielaka dala Latvijas iedzivotaju nikst ar 300-400€/ menesi bada algam, pensijam, bet to jau sis kretins Levits lidzigi ka vina lidztautiete, emigrante Vikene nevelas ne redzet, ne par to dzirdet. Vispirms ir janodrosina minimalas pensijas Latvijas pensionariem 600€/ menesi, ir janodrosina minimala daraba alga 1000€/ menesi, ja prezis, ministri, deputati, ieredni grib saglabat sev sis milzigas algas. Nav javeido nekada jauna akademija tiesnesiem, prokuroriem, bet tiem ir zinasanas jaatjauno LU, Juridiskaja fakultate...
Skolmeistars
S
Daļēji piekrītu, tikai izteiksmes līdzekļi gan būtu jāizvēlas solīdāki.
 • 5
 • 3
Saprāta injekcija
S
Tu esi neizglītota un tāpēc nesaproti, ka nabadzība eksistē tieši dēļ tā, ka Latvijas vara vēsturiski aplaupa izglītību un zinātni.
 • 13
 • 6
Uldis
U
Ne tikai !!! Tautai jādod uzelpot ,bet neviss spiest viņu uz ceļiem .
Arvien vēl par maz
A
Esam jau saguldījuši visu nozaru ierēdņos,kas ne par ko neatbild, miljardus!
zemnieks
z
Piekrītu, bet arī demogrāfiskā stāvokļa uzlabošanā.
bah
b
Šitam jampampiņam pašam vēl jāmācās,jo pat ar visiem 13 padomniekiem neko jēdzīgu nevar izspiest...tukša vieta-ne prezidents.
Edvins Eglitis
Atceresimies SARS-CoV-2 neizraisija nekadu krizi. Virus apkarosanas vardaa, valdiba radija un atbildiga par visam virus sekaam. nevis mikroskopisks RNS molekula. Diezgan smiekligi un ironiski ka Prezidents liecina Covid-19 tiek apkarots "demokratiska veidaa". Loti mazs % Latvijas iedzivotaji ir Covid cietusie, sobrid 1/100,00 iedzivotajiem Bet valdibas apkaroanas vardaa visi valsts iedzivotji ir cietusie. Loti Demokratiski, vai ne?.
 • 4
 • 13
ogpu
o
Ja tu savā roģinā tā runātu par jūsu Pūķinu, tu drīz sēdētu aiz restēm vai tiktu pa kluso "novākts".
 • 14
 • 6
jānis
j
Nezin, kas viņam šo situāciju skaidroja, jo pats saprast kur te kaut kas ir jāiegulda, domāju, viņš nespēj, nevar.
Edvins Eglitis
Kad SARS-CoV-2 vakcine nonaks musu valdibas rokas, vai vakcina sanemeji bus tie ar hroniskam slimibam, vai demokratiskaa veida, katram iedzivotajam vakcine bus obligata? Valdiba ruupigi izvairas no si jautajuma. Ja Covid atgriezisies lai VM un SPKC nopietni pardoma un atceras kaa vini lielijas visai valstij, visai sabiedribai, cik veiksmigi vini "kontroleja" ziemas respiratorijas virusa izplatisanu pavasarii un vasaraa kad virus aktivitate ir tuvu pie nulles. Atkartot to pasu bezjedzigu strategiju ir vel lielaka bezjedziba. SPKC un VM japarliecina valdibu un sabiedriba ka vinu kontroles pasakumi bija efektigi lai var to pasu strategiju atkartot...... PM K Karina valdiba vel nav piedavajusi nekadu Covid-19 apkarosanas strategiju kas iegulda valsts resorcus ipasos kontroles pasakumus kas pasarga Latrvijas iedzivotajus ar hroniskam slimibam.
 • 5
 • 10
Dens
D
Kurš tad visvairāk cieta no šīs pandēmijas, un tie ir uzņēmēji. No kuriem daudzi bija spiesti bankrotēt, un nauda pienāktos vispirms viņiem. Par izglītību un zinātni runājot, ir jāpadomā, bet nauda nav jāizdāļā ar prezidenta ambīciju saistītos projektos.
?
?
Kāds sakars tavām ciešanām ar tiesībām uz kompensāciju. Pa logu paskaties, tur ārā valda kapitālisms. Tev ir tiesības pelnīt un tiesības izputēt.
 • 15
 • 5
Valdis Basketbolists
V
Pilnīgs pāķis,bet kā saka krievu paruna. Za što baroļis,nav tavo naparoļis. Tādu katastrofu Latvijas prezidenta amatā tiešām necerēja ieraudzīt,DEMISIJU. Bez jebkādām kompensācijām.
Skrituļskrējējs Arķoms
S
Krievi nekur tālu ar savām parunām nav tikuši. Apbruņojušies līdz acīm gan ir, lai ari sprāgst no bada un covid-19 kā mušas. Pūķinam viss tas pie vienas vietas, bet naudu priekš šaujamiem vienmēr atradīs. Pūķina centieni saglabāt Impēriju novedīs Krieviju postā.
 • 15
 • 8
Ass
A
Vai šis skolu nepabeigtais tips zin cik skolas Latvijā ir aizvērtas un cik vēl plāno aizvērt?Viņš laikam domā(attiecīgi izglītības līmenim) ka par zinātniekiem piedzimst vai ieceļ (vēlams cits zinātnieks vai sliktāka gadījumā “prezidents”)!
up your———> Ass
u
Latvijā vajag aizvērt visas skolas kuras nemāca skolniekus valsts valodā. Un Jau šogad!
 • 13
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ragi dūņās?(5)

Jūnija beigās sabiedrība uzzināja savdabīgu jaunumu – valsts a/s Latvijas pasts (LP), izrādās, saņēmusi beztermiņa licenci alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai. Pilnīgi dabiski, ka sabiedrībā radā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē