Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

LTV valdes loceklis: NEPLP nespēja pamatot Giela iecelšanu ir pamats satraukumam

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
tiekat paši galā ,kamēr neesat likvidēti !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Mēs nebijām barikādēs lai šodien ļautu kautādam NEPLP ņirgāties par mūsu Latviju ! Tā ir ŅIRGĀŠANĀS !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
GIELS > IEDOMĪGS MUĻĶIS !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Pagaidām redzu > vienīgi iedomīgu ākstu !
Aina
A
Rēderam jau nu nevajadzētu palikt tajā ,,idiotu" barā. Pats sev atvēra durvis. Gribētos redzēt jaunus kadrus LTV, daudz brīvākus, zinošākus, atraktīvākus, varošākus. Tie vecie iedomīgie piepes, lai meklē citur darbiņu. Varētu būt raidījumi skolotājiem, ko vadītu paši skolotāji, pensionāriem, ko arī vadītu paši pensionāri, jurista vārds un t.t par daudzām praktiskām dzīves lietām. Gribētu daudz vairāk dzirdēt un redzēt politiķus tiešraidē, kur skatītāji varētu uzdot jautājumus un t.t. Cerams viss mainīsies uz labu. Pārraides no reģioniem, ko sagatavo un vada vietējie žurnālisti vai kādas citas profesijas pārstāvji.
Itamars Toledano
Piebilde - tieši šim NEPLAM pateicoties...
  • 0
  • 1
Itamars Toledano
Tu patiesi esi tik naiva? Jaunie kadri, visi tiek izēsti, bet tas, ko tu gaidi TV programmā sen jau arī bija, bet tieši šim NEPLAM (un tā čaklajai verdzenei Ivetai Burrovai-Elksnei, kas uz ceļim rāpo NEPLA priekšā, savu pasakaino ministres algu baidoties pazaudēt) tas tika LIKVIDĒTS. Un no kādiem JAUNAJIEM tu gaidi kādu pārmaiņu, ja ikviens, kas paver muti, tiek LIKVIDĒTS, jo NEPL taču ir un paliek tas pats VECAIS? Jeb tu gaidi kādus JAUNOS no Mēness, Venēras vai Jupitera?
  • 2
  • 0
Gunta Lejiņa
G
Šo darbu var darīt tikai cilvēks, kam ir ilggadēja pieredze LTV darbā un, kam ir nedalīta sabiedrības uzticība. Tie varētu būt Gundars Rēders, Guntis Bojārs, Sandra Zviedre, un, ja arī viņi šo darbu negribētu, NEPLP pienākums būtu šos cilvēkus uzrunāt un pierunāt, un lūdzot uzņemties šo atbildīgo darbu. Tas būtu NEPLP svēts pienākums, nevis destrukcija, diktāts un terors, kā Polijā un Ungārijā, kur tiek izēsts jebkurš darbinieks, kas uzdrošinās simpātijas paust Vienotībai, un nevis vecajai komunistu diktatūrai, ko ar miesu un dvēseli savas darbības ietvaros realizē NEPLP.
Itamars Toledano
Bez tam, apstāklis, ka Gieels savā runas veidā imitēja Daci Melnbārdi, liek domāt, ka pēdas ved visai tuvu Kultūras ministrijai, kur nacionālā ragana siro tandēmā ar Juhneviču. Kas tad par brīnumu, ja augstā amatā tiek iecelts pardelis- šurpulecs, kas to vien darīs, ka skatīsies mutē Ķezasberei un Melnai bārdai, un degradēs LTV ziņu dienestu līdz absurdam, kā to jau visu valsti piekliegusi aure Aurēlija, Jaunus laikus solīdama. Starp citu, atceros, Jauni laiki tika solīti arī Beltem atnākot... Acīmredzot, šim baram nav ne jausmas no Svētiem Rakstiem, kur skaidri pateikts - nav NEKĀ jauna zem Saules!
Itamars Toledano
Nupat, noskatoties UZ LĪNIJAS, kļuva skaidrs, kāpēc NEPLEI bija vajadzīgs tieši šis eksemplārs, jo kretīnisms ir redzams jau Giela ārējā veidolā - kroplīgajā fizionomijā un nervu slimniekam raksturīgajās grimasēs, kā arī, vulgārā, seklā un tukšā domu gājumā, kā arī absolūtā intelektuālas potences deficītā..
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
ĀKSTAM TAK IR ARĪ ĀKSTA ĢĪMIS ! TIEŠI KĀ GIELAM !
  • 2
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē