Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Sestdiena, 22. februāris
Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Nemiro: Par politiku dzīvojamā fonda atjaunošanai varēs lemt pēc OECD pētījuma

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Krayn
K
Skatiens balts un neparasts,laikam pohujs liels...
:)
:
Jāaaa, reti nesimpātisks tips ar šaudīgu skatienu, un viņa darba devējs Rebenoks - vispār pēc kriminālas autoritātes izskatās! Esam uzmanīgi un sekojam....
  • 0
  • 0
situācija kopumā
s
Nav ētiski visas padomju laikā nodzīvotā fonda problēmas nogrūst uz iedzīvotājiem un papildus pelnīt ar nodokļu un sodu politiku.
situācija kopumā
s
Cerams, ka tika objektīvi novērtētas dubultās nodokļu nastas, NĪN piesaistes dzīves vietas deklarēšanai, sodu politikas un atbalsta mehānisma iztrūkuma sekas - tas, kādēļ Rīgu pamet iedzīvotāji un tik lielā skaitā tiek nojauktas ēkas.
situācija kopumā
s
Cerams, ka beidzot objektīvi tiks novērtētas 1994.g. īres likuma sekas uz dzīvojamā fonda tehnisko stāvokli, tiks pacelts jautājums par ēku atgriešanu pēc 50 g. ekspluatācijas bez ieguldījumiem, kritiskā stāvoklī, neatjaunojot pirmskara kredītsabiedrības ar remonta m paredzētajiem noguldījumiem.
Slīmests
S
Kādi gan tur vēl ārvalstu pētījumi vajadzīgi? Tad jau labāk ieliksim ārvalstu pētniekus par ministriem. Problēma nav ēkas, bet to 'apsaimniekošana' (naudas izpiešana no iedzīvotājiem par nenotikušiem vai nevajadzīgiem darbiem.) Pirmkārt ir jābūt visiem iedzīvotājiem pieejamiem un saprotamiem kritērijiem ēku stāvokļa un defektu novērtējumam, kopā ar minimālajiem darbiem, kas iekonserve vai uzlabo situāciju. Otrkārt, jābūt likumam, kas nosaka, ka apsaimniekotāja pienākums ir reizi gadā ziņot klientiem par ēkas stāvokli, un klienti var griezties pie valsts apmaksāta eksperta, lai pārbaudītu apsaimniekotāja ziņojuma atbilstību patiesībai. Jāparedz likumā atvieglota admin. procedūra pierādījumiem par apsaimniekotaja nesaimnieciskumu, un nesaimnieciskuma gadījumā apsaimniekotājam pienākums maksāt kompensāciju klientiem.
rūgtā patiesība
r
Btw, ja ne slimā jenotiene Andersone, kas ir RD deputāte, kaut Rīgā nemaz nedzīvo!, ar savām histēriskajām aktivitātēm, Kalnciema 2b jau šodien varēja būt mūsdienīga daudzprofila ēka, kur jau šodien varētu dzīvot cilvēki haunos, mūsdienu prasībām atbilstošos dzīvokļos, nevis elpot pelējuma sēnes sporas augstās koncentrācijās vecos koka graustos, kur veci, pārauguši koki ar saknēm izcilājuši pamatus. Ko tā sieviete dara Vienotībā, kas tomēr ir racionāli domājoša elektorāta, nevis hipsteru partija, es nesaprotu. Viņa sāk kļūt par Ābolteni II.
rūgtā patiesība
r
Btw, Dienas Prieks: slimā RD opozicionāre, koku un baronielas puķpodu bučotāja un glābēja, kas Rīgā vispār pati nedzīvo, ir metusies glābt kārtējo graustu, ko kārtējoreiz pasludinājusi par arhitektūras pērli, šoreiz tā ir vecā lunaparka būda, kas tikai nejaušības pēc vēl bav sabrukusi pati no sevis kādam virsū.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Dibināsim sabiedrisku kustību par Rīgas atjaunošanu 1840. gada izskatā!!!!!!!!!!!!!!!!
prokurors Vioriks
p
Latvijas vienīgajā pilsētā jānojauc kauguri. Tas bomžu rajons. Bulduri Dzintari Lielupe norma. Pārējie laucinieki lai dzīvo teltīs
Antirusists
A
Sovjetu kazarmas jānojauc, krievu migranti jādeportē ! Tāds lūk ir pētījums.
rūgtā patiesība
r
Kā tad var kaut ko atjaunot un uzbūvēt, ja bomžu apsēstus graustus pustrakas, bet aktīvas bābas pasludina par jūgendstila pērlēm un aizliedz nojaukt, lai vieta uzceltu jaunu ēku (viena tāda pērle kalnciema ielā priecē rīdziniekus un pilsētas viesus, pat ārvalstu vēstnieki fotografē un liek savos soctīklu kontos). Kā var kaut ko uzcelt, ja koku nociršana aizaugušos apbūves gabalos, pateicoties šiem pašiem trakajiem, ir ne tikai dārga, bet vispār neiespējama. Vēl trakāk, neko nevar celt arī tad, ja tavā gabalā koku nav, bet blakus tam aug kļava, nedrīkst, jo būvdarbi var nākt par sliktu blakus gabalā esošajam kokam. Kas pavisam interesanti, Rīgas koku bučotāju un glābēju parakstus nemana pie iniciatīvām pret Latvijas mežu pārvēršanu kailcirtē, piejūras priežu mežu iznīcināšanu un dabisko mežu aizstāšanu ar intensīvās mežkopības monodugu kokaudzēm.
saldā patiesība
s
Vispār - grūstoša dzīvojamā fonda vismaz 70% veido CCCR laikā celtās nekvalitatīvas blokmājas. Lieciet mierā arhitektūras pieminekļiem, kuri tiešām jāglābj, ja gribam saglabāt savu pašcieņu un kultūru!
  • 0
  • 0
Vecsčekists>Rūgtāpatiesība
V
Tu pareizi gan runā... bet, redzi... tad, kad vajadzēja jaukt graustu, kas saucās CCCP, tad "pustrakās bābas" bija labas! Nu, gaidi, kā minimums, kad šī demolētāju paaudze aizies pa skuju taku. Problēma - ja izglītības sistēma nemainīsies uz veselo saprātu, tad nākošā paaudze būs tāda pati. Ko darīt? Nedzīvot pilsētā - puse problēmu Tevi neskars, ar otru pusi kaut kā sadzīvosi.
  • 2
  • 1
no problem
n
Kas ir, buržuj, papus sazagās, bet dēliņš grib divtik. Tad nebrīnies, kādēļ dēļ tādiem kā tu te tik liela viena austrumu kaimiņa mīlēšana. Padoms - pasaki draugiem normālā letišu valodā, čomaki, bļ, fiksi davai ģeņgu, un pērc un taisi par savējo ko gribi, m ū d z i .
  • 4
  • 4
Antiņš
A
Ko tur atjaunot. Jājauc mēsli nost un un mēslu vietā jāceļ labas sociālās mājas.
nu jā
n
ja nav ārvalstu pētnieku, tad paši grimst nost...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

VM plāno veidot jaunu e-veselības sistēmu(45)

Veselības ministrija (VM) visu uzmanību veltīs jau esošajiem e-veselības pakalpojumiem un pieņēmusi lēmumu neattīstīt tās nākamo kārtu, tā piektdien preses brīfingā medijiem paziņoja veselības ministr...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē