Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Nosauc cilvēku par to, kas viņš ir un...

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nosaukšu!
N
Lato - mēsls !
bet
b
acīm redzo-kā kāds jau rakstīja-bez debolsevizacijas neiztikt: Tas ietver sevi visu to cūcību likvidēšanu vai ierobežošanu, ko te pastrādāja LKP CK-Krievijas imperijas=CCCP vietējā vara.
Kamēr
K
lasīju, radās jautājums, vai "apvainotajam" nebūtu izdevīgāk nereaģēt. Un tad rakstā arī nonācu līdz šim jautājumam. Bet tad ienāca prātā, ka varbūt arī IR izdevīgi, jo, ja tiesa nospriedīs, ka "apvainotais" ir morāli cietis, tad varēs dabūt labu KOMPENSĀCIJU, kādas jau maksā visiem, kam tās nemaz nebūtu jāmaksā. Un tās maksā tāpēc, ka tiesas neprot citādi izbeigt lietas. Secinājums: štrunts par godu, ka tik iespējams dabūt naudu!
Atis Priedītis (Andris Marts)
A
<<Ansis>Atis>> Šis būs mans pēdējais ieraksts šajā diskusijā. Lai mani mēģinātu saprast būtu jāizlasa abas manas grāmatas. "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli". Intrigai piebildīšu to, ka visi grāmatās minētie VDK veiktie manu vajāšanu gadījumi ir patiesi un daudzi ir pierādāmi, jo liecinieku skaits bija pietiekoši liels. Un pats pēdējais - Kristapā minētā dzimumzīme uz mana ķermeņa tiešām ir, un arī tas pareģojums, kurš manai mammai vairākus gadus pirms manas dzimšanas par mani tika pateikts, tiešām bija un es par šo pareģojumu zināju kopš agras bērnības. Ilgu laiku gaidīju kad tas piepildīsies un tas tiešām arī piepildījās man sasniedzot 39 gadu vecumu. Pateicoties tieši šim pareģojumam man fantastiskā kārtā izdevās palikt dzīvam pēc klīniskās nāves slimnīcā, kurā nokļuvu pēc pēdējās VDK pratināšanas. Tas arī šoreiz viss. Liels Paldies par saturīgo diskusiju.
SERS
S
Lieliska pašreklāma.
 • 2
 • 4
Ansis>Atis
A
Vienīgais ko Jums varu līdzēt, ir ieteikt pulcināt sev apkārt līdzīgi domājošos cilvēkus...Liekas, ka nav citu variantu!
 • 5
 • 4
Atis Priedītis (Andris Marts)
A
<<Ansim>> Katram cilvēkam ir jādara tas uz ko viņš jūtas spējīgs. Zinot manu biogrāfiju kļūst pilnīgi skaidrs, ka politikā līst iekšā es nedrīkstu. Sekas manai kļūšanai par politiķi, varētu būt graujošas. Savulaik biju Tautas Frontē (pat neliels priekšnieks) un nejauši dzirdēju šādu sev veltītu frāzi - "Ja pie varas nāks Priedītis, tad tikai jūs redzēsiet". Zemteksts bija tāds - "tad vairs nevarēs zagt, prihvatizēt un ņemt kukuļus". Es būtībā kļuvu par izstumto, jo tas bija laiks kad Latvijā sākās masveidīga kopīgā īpašuma izlaupīšana. Varat iedomāties kādi dubļi tiks pār manu galvu gāzti, ja es pēkšņi izlemtu kļūt par politiķi. Vai man to vajag? Es esmu radošs cilvēks, tātad ļoti jūtīgs un viegli ievainojams. Latvijā ir pietiekami bēdīga pieredze ar radošo cilvēku iešanu politikā. Kaut vai tā pati R.Paula politiskā darbošanās.
Ansis>Atis
A
Viegli ievainojams? Jūs! Kurš te nav viegli ievainojams? Kurš? Māra Zālīte, Veidemane... vai jeb kurš cits? Milzu nepamatotas ambīcijas kas nav piepildītas rada šo vieglas ievainojamības sajūtu...Ja cilvēkiem būtu mazāk personisko ne ar ko nepamatoto ambīciju, ja prastu objektīvāk novērtēt paši savas spējas-stiprās un vājās puses, tad ar viņus tik viegli neviens nevarētu ievainot...
 • 3
 • 4
Ansis>Atis
A
Jūs esat radošs? Un tie, inženieri, ķīmiķi, u.c. profesiju speciālisti..kas , piemēram,izgudro pret COVID vakcīnas-nav radoši? Kas tad viņi ir??? Kas ir tie,kas katrā nozarē strādā ar degsmi, atklājot vienmēr ko jaunu, labāku? Tie nav radoši? Bet kas attiecas uz Raimondu-diez vai viņa patika vai nepatika var ko daudz mainīt..Te laikam cita lieta, ka Pauls var neatbalstīt tos vai citus..savējos...Vispār Paulam raksturīga sev tīkamo cilvēku atbalstīšana mūzikā...Šķiet, ka tas RP cilvēciskais lielums ir nedaudz pārspīlēts... Nu, bet kā teica A.Hitlers:....tautai jāzina savi varoņi......apbalvojot sev pietuvinātos ar ordeņiem....
 • 5
 • 4
Ansis>Atim
A
Tas ir normāli: Jeb kurš cilvēks, kas bijis politikā, ar to un tādiem ir saskāries....Tas nav ne kas jauns, ne nezināms. Zināms ir tikai tas, ka komenti netā maz ko līdzēs... Ja bailes līst politkā..tad nav ko sūdzēties netā, ka vara tāda vai citāda...(tas nav par Jums)...
 • 1
 • 5
Ansis>Atim
A
Tādu kura tā vai citādi cieta no LPSR koloniālā režīma represijām var atrast katrā nozare, ne tikai mākslā vai mūzikā, bet ar tehnikā, ķīmijā, zinātnē, tautsaimniecībā-praktiski visās nozarēs.....
Ansis
A
Ja katrs sāktu runāt par ko, kā LPSR koloniālais režīms viņu represēja-te jau būtu vesela bibliotēka..No kuras vairums-tīrā fantāzija..Tas tāpat kā III Reihā 1945.gada maija sākumā: Daudzi sāka atcerēties kā glābuši židus vai tiem palīdzējuši....Cilvēki savā vairumā ir vāji-tapēc tās personīgās ambīcijas milzīgas....
 • 2
 • 6
Ansis
A
Noteikti ka tā, bet ņemot vērā LV vairākuma masas inertumu, diez vai tas ko līdzēs. Te jau LV 25 gadus nets pilns ar gudrīšu un kritizētāju komentiem, bet kad šos aicina stāties partijās un sākt pašiem ko darit, tad rezultāts-apaļa nulle... Bet Jūsu vārds tak Andris Marts, ja nemaldos????
 • 3
 • 4
Atis Priedītis
A
Šiem cilvēkiem, kuri tika represēti, pašiem būtu jāsāk par to atklāti rakstīt. Tikai tā ir iespējams pamazām nodabūt no politiskās skatuves ļoti ietekmīgām lomām cilvēkus, kuriem tur nebūt jāatrodas.
 • 3
 • 6
Ansis
A
Par starp LKP biedriem netrūka represēto...
 • 3
 • 4
Anis
A
Dažas populāras dziesmas, kuru autori joprojām ir nezināmi: "Nepratu es tevi mīlēt" - Kļuvis zināms, ka šīs dziesmas autors ir populārais dziedātājs un komponists Haralds Sīmanis; "Dzērves lido ceļā tālā, ceļā grūtajā"; "Izšķirsimies tepat saulītē" - Tagad zināms šīs dziesmas komponista vārds — Ojārs Lapiņš,[3] grupas "Mazā Selga" dalībnieks; "Pirmais valsis (Rūtīs ēnas krīt no kokiem)" - Beidzot ir izdevies uzzināt šīs dziesmas varbūtējā komponista vārdu — Edmunds Kucenčeirs. Dzīvojis un muzicējis Elkšņos — netālu no Aknīstes. Profesionāli šo dziesmu pavisam nesen ierakstīja grupa "Kokmuižas muzikanti". "Skaudība" - Dziesma bija ļoti populāra jauniešu vidū 1980. gados.[nepieciešama atsauce] Šī dziesma joprojām nav profesionāli ierakstīta. Un tikai pavisam nesen ir kļuvis zināms šīs dziesmas komponists - Aivars Lapšāns (Cēsu grupas "Ferrum" līderis)
Ansis
A
Eduards Rozenštrauhs — par viņu plašākā sabiedrībā uzzināja tikai 1980. gadu otrajā pusē. Sākās Atmoda un pēkšņi atklājās, ka ļoti daudzu tautā populāru dziesmu autors vēl ir dzīvs un atrodas mūsu vidū. Populārākā viņa dziesma — "Zilais lakatiņš".[nepieciešama atsauce] Mārcis Kalniņš — viņam padomju laikā tā arī neļāva kļūt populāram. Dziesmai "Laimesputns" tika piekārta birka "lēts vācu šlāgeru pakaļdarinājums". Šai dziesmai neļāva piedalīties tolaik populārajā Mikrofona aptaujā. Ivars Žindulis — viņa dziesma "Sapņu bites" savas vienkāršības un patiesuma dēļ uzskatāma varbūt pat par labāko latviešu estrādes dziesmu.[nepieciešama atsauce] Nav skaidrs šīs dziesmas aizlieguma iemesls, iespējams, ka tās popularitāte šķita pārmērīga. Šo dziesmu ballītēs izpildīja gandrīz visas latviešu deju mūzikas grupas. Dziesma uzrakstīta 1970. gados.[1] Komponista vārds kļuva zināms tikai 1980. gadu beigās. Dziesmu profesionāli pirmais ierakstīja Andris Skuja. Atis Priedītis — 1970. gadu beigās sara
Anis
A
Okupētajā Latvijā aizliegtie komponisti bija Latvijas komponisti, par kuriem Latvijas okupācijas periodā (1940—1991) sabiedrībai bija maz zināms, jo komunistiskās partijas vadītā cenzūra neļāva atskaņot vai citādi popularizēt viņu skaņdarbus. Aizliegšana visbiežāk notika ar mutvārdu pavēļu palīdzību, līdz ar to pašu aizliegšanas faktu dokumentāli pierādīt praktiski ir neiespējami. Līdzīgi, izmantojot mutvārdu pavēles, tika aizliegtas arī konkrētas dziesmas. Vienīgie netiešie pierādījumi ir fakts, ka vairākas dziesmas nav tikušas ierakstītas Radio, neskatoties uz to, ka tās bija ļoti populāras. Līdzīgi arī par dziesmu komponistiem tolaik nav bijušas publikācijas un cilvēki dziesmas autoru vārdus uzzināja tikai pēc ļoti daudziem gadiem. Dažu populāru dziesmu komponisti nav zināmi joprojām.
S
S
Nemelo! Katrā ciemā bija savi muzikanti un daudzi arī paši kaut ko sakomponēja un dziedāja un paši nemaz nevēlējās un nealka slavas. Turklāt, visas nosauktās dziesma, ,,Sapņu bites'' u.c., tieši tāpat spēlēja katrā ballītē katrā ciemā.
 • 1
 • 0
Ansis
A
Tā laikam tas varētu būt, tikai kā jau rakstīju-vairums cilvēku ir gan vāji, gan nezinoši, gan paslinki..tapēc vieglāk paļaujas uz to ko raksta mass media un saka ''tautā populāri'' cilvēki, kā paši ko domā....Bet tos ''tautā populāros'' cilvēkus jau taisa paši mass media..Pēc citu ''populāro'' personiska lūguma vai ieteikuma. Rezultāts ir tāds, ka pazīstami kļūst ne tie labākie bet tie lielākie konformisti..Ja lielām tautām tas maz ko nozīmē, tad nelielām tas ir arhisvarīgi...lai popularizētu labākos, ne savējos....
 • 3
 • 4
Atis Priedītis
A
Pagaidām neviens lielais masu medijs nav uzdrošinājies šo informāciju publicēt. R.Paulam taču tas ļoti nepatiks. Bet R.Paula viedokli uzzināt nav iespējams. Pie viņa apmēram pirms gada devās pat ļoti populārā žurnāliste E.Veidemane ar domu visu uzzināt lai pateiktu, ka A.Priedītis melo. Diemžēl, R.Pauls arī viņai tā arī neko atklāti neizstāstīja un raksts par meli A.Priedīti tā arī netika publicēts.
 • 3
 • 5
Atis Priedītis
A
Ansis <<redziet-te to viedokļu izteicēju pilns-likt nav kur. Nav kas cīnās par tautas un valsts interesēm.>>. Es atklāti rakstu par patiesiem pagātnes notikumiem, kuri tiek noklusēti, bet kuri ļoti būtiski ietekmē mūsu tagadni un arī nākotni. Turpinot slēpt mūsu pagātni un dievināt cilvēkus, kuri to nav pelnījuši, mēs paši iznīcinām Latviju. Šo cilvēku domas tiek regulāri ļoti plaši publicētas lielajos masu medijos un būtiski ietekmē Latvijā notiekošos politiskos procesus. Netiekot skaidrībā ar pagātni, Latvijas un latviešu nākotnes perspektīvas ir ļoti bezcerīgas.
Es
E
Veiksmi Lato. Skaidrs, ka te ir mazā Baltkrievija.
Es ar>Es
E
Laikam neko nevar teikt par LL, bet tikai par viņa rakstu, kura skarts kolaboracionisms, kas patiess te ir boļševizacijas rezultats.
 • 5
 • 1
Atis Priedītis
A
Ansis>Atis <<jūs cīnaties viens? Tas ir galīgi garām. Cīnīties var tikai kopā ar kādu...Vislabāk ar lielu spēku.>> Pēc šiem 30 gadus senajiem notikumiem es esmu bijis spiests ļoti rūpīgi domāt par savu tālāko rīcību. Kaut ko daru tikai tad ja esmu pārliecināts, ka tas tiešām ir jādara. Šobrīd nodarbojos ar aktīvu rakstniecību (dzeja un proza) un arī ar komentāru rakstīšanu pie lielo masu mediju publikācijām. Bet ir vēl kaut kas. Savu tālāko rīcību es esmu prognozējis savās izdotajās grāmatās. Un viens no tajās paustajiem ieteikumiem - es nedrīkstu iesaistīties politikā un politiskajās cīņas. Es drīkstu tikai izteikt savu viedokli par notiekošo.
Ansis
A
redziet-te to viedokļu izteicēju pilns-likt nav kur. Nav kas cīnās par tautas un valsts interesēm.
 • 2
 • 4
Atis Priedītis
A
<<Kristaps Pusnormālais>> Es izturēju to ko izturēt nebija iespējams. Bet viss notika tik fantastiskā veidā, ka VDK darbinieki bija pārliecināti, ka es nekad to neuzdrošināšos publicēt, jo notikušo nav iespējams publicēt kā dokumentālas atmiņas. Tāpēc es visu publicēju, ka fantastiska žanra romānu, tikai lasot šo romānu cilvēki saprot, ka ir aprakstīti patiesi notikumi. Manuprāt, VDK darbības vēsturē nekas tāds agrāk noticis nebija, vajātie parasti paklausīgi gāja bojā, visbiežāk izdarot pašnāvību. Es paliku dzīvs un pēc 30 gadu klusēšanas visu publiskoju. Šobrīd dzīvoju kā vienkāršs parasts cilvēks un nevienu pasaules slepeno dienestu neapdraudu.
Atis Priedītis
A
bet cien. Ati Priedīti:<<Tad Jums jāstājās kāda partijā un jāsāk cīnīties ar čekistiem un cekistiem.>> Es jau to arī ļoti aktīvi daru - ar dziesmām, ar dzejoļiem un saviem prozas darbiem. Mana grāmata "Kristaps - slepenie protokoli" ir novedusi bijušos čekistus un komunistus pamatīgā šoka stāvoklī. Viņi joprojām nezina kā uz to reaģēt. Izlasiet grāmatas noslēguma nodaļu "Slepenie protokoli" un paši visu sapratīsiet. Grāmatu var gan nopirkt, gan brīvi lejupielādēt.
Ansis>Atis
A
jūs cīnaties viens? Tas ir galīgi garām. Cīnīties var tikai kopā ar kādu...Vislabāk ar lielu spēku.
 • 1
 • 4
Kristaps Pusnormālais
K
Atis Priedītis ir iebiedējis MI6, ISI, DGSE, BND, MOSSAD, RAW, CSIS, CIA, BVT, ASIS u.c. pasaules specdienestus, kuri ir šoka stāvoklī, dzirdot vārdu Latvija, latvieši. Pasaules specdienesti iet ar līkumu latviešu vājprātīgajiem. Vienīgi otrs trakais Grantiņš nebaidās no Ata Priedīša, jo pats ir psihiski nenormāls.
 • 5
 • 5
PSRS
P
Nu....Vonsovičs ir tāds redzamāks maita. Dēļ viena Vonsoviča papīru smērēt nebija vērts. Uzrakstītu labāk par to, ka praktiski visi AT tiesneši, kuri veidoja ''Tautas frontes grupu Augstākajā tiesā'' agrāk ļoti forši tiesāja latviešu disidentus.
bet>patiesībā
b
Vai Latvijā nevajadzētu izvest deboļševizāciju, līdzīgi kā okupētā Vācijā pēc 2.pasaules kara izveda denacifikāciju?
 • 10
 • 3
patiesībā
p
te būtu vispirms jāceļ augšā ne kaut kāds Vonsovičs-kolaborantu sīks pakalpiņs,bet gan tie, kas tiesāja okupētās valsts pilsoņus par politiskiem noziegumiem, neprasot ne pierādījumus, ne tiesiskumu pat pēc okupācijas laika likumu normām.
 • 12
 • 5

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Izeja no strupceļa – neitrāls premjers(55)

Kā pārvarēt krīzi valdībā un efektīvi izmantot Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda miljonus – ar eiroparlamentārieti Robertu Zīli sarunājas Agnese Margēviča.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē