Laika ziņas
Šodien
Migla

Osipova: Eiropas cilvēktiesību standarti prasa valstij aizsargāt viendzimuma partneru veidotas attiecības

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Eiropas standarti ir cilvēkmīlestības standarti, un AUGSTĀKĀ cilvēces kultūra. Āzijas standarti ir varmācība, karš un posts - arī to rāda cilvēces vēsture, jo nav Āzijai ne Mocarta, ne Hendeļa, ne Bēthofena, ne Leonardo, ne Vāgnera, ne Mikelandželo, ne Rafaēla, pat KLUSA NAKTS, SVĒTA NAKTS tiem nav. Ar savu toleranci, godīgumu, taisnīgumu un krietnumu Eiropas standartus pārstāv arī Osipova, un es nešaubos, arī Dieva standartus, jo Dievs ir MĪLESTĪBA. Palasiet, ko raksta tie, kas mīlestības NEPAZĪST!
Arturs Prieditis
Ja Osipovas kundze būtu godīga un profesionāli atbildīga juriste, tad viņa panāktu Satversmes pirmā panta izsvītrošanu "1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika". Latvija nav neatkarīga valsts, un ST tiesa pati to pierāda ar savu klanīšanos ES likumiem. Tādējādi visa latviešu dzīve tagad ir viens liels mēslu pietaisījums, kā pamatā ir kolosāli meli, nemitīga melošana, nemitīga absurda rīcība, kā tas jau bija ar bankas priekšnieka nepakļaušanos LR valdībai, likumiem utt. Latvieši tagad ir pilnīgā kloākā nonākuši. Tā nekad agrāk nebija. "Pirmajā" republikā bija politiskās nenormālības (100 partijas u.tml.), taču valsts pamats nebalstījās uz melošanu, pašapmānu, kā tas ir tagad.
Edvins Eglitis
Latvija nav briva vai neatkariga valsts ja jaseko Eiropas Savienibas noradijumiem. Tas ir zel ka toreiz prezidents Zatlers, AN Riektiins un PM "Traktorists" (
Edvins Eglitis
Tas ir zel ka toreiz prezidents Zatlers, AM Riektiins un PM "Traktorists" ( aizmirsu vinu vardu) parakstija LISBONAS KONVENCIJU kas faktiski atdzist Eiropas Savienibas konstituciju un likumdosanu parak par jebkuras ES dalibvalsts. Mes lenam bet merkticigi tiekam biditi verdziba (global enslavement) ja gadiena kads to nav pamanijis. Un Es ir galigi vienalga kas ir musu intreses un vajadzibas. Nekas neaptures sito sabiedrisko projektu, so lokomotivu. Ja hommo fobiskai Latvijasi jaievero sadus noradijms no ES izvirtuliem, mes nedzivojam demokratijaa.
  • 12
  • 17
Arturs Prieditis
Kundze pareizi izsakās! Latvieši ar dziļu entuziasmu atsacijās no neatkarības. Latviešiem neatkarībā, brīvība, suverenitāte nav nekāda vērtība. Tāpēc loģiska ir konfederācijas prasību izpilde. Turklāt latviešu inteliģence nav spējīga saskatīt nacionālo kaitējumu homoseksuālisma, genderisma u.c. perversiju juridiskajā nostiprināšanā. Tiesu tantuki nesaprot, kādu postu nodara tautai. Bet arī tas ir loģiski, jo latviešu tauta savā virzībā nevar lepoties ar cilvēciski cienījamu stāju un tautas miljonam nemaz neinteresē tiesu tantuku antinacionālā rīcība.
tas ir slimi
t
Man likās, ka Satversmes tiesas tiesneši ir paredzēti tam, lai aizstāvētu Satversmi nevis, lai to pārkāptu. Vai Osipova maz zin, kas ir referendums? Kas ir demokrātija? Kas ir brīvība?
Itamars Toledano
to slims. KAS IR referendums, demokrātija un brīvība?
  • 17
  • 14
Itamars Toledano
Protams, Osipovas kundze! Visi ir Dieva bērni, un visiem būs Pastarā Tiesā par SEVI jāatbild. Un nav ko citus ķengāt un tiesāt, ja paši - maukuri, meļi, zagļi un nelieši! Lūk, kā attaisnot '''tradicionālo ģimeņu'' apoloģētu netīros ārlaulības sakarus (iepretīm naida kurināšanai), un pedofīlo priesteru ''rūpes'' par tiklību un šķīstību?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jāatgūst cilvēku uzticēšanās pašvaldībai(2)

Par iecerēm un mērķiem Rīgas pilsētas izpilddirektora amatā Guntars Gūte sarunājas ar pašreizējo uzņēmuma Latvijas valsts ceļi valdes priekšsēdētāju Jāni Langi, kurš jaunajā amatā sāks strādāt 1...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē