Laika ziņas
Šodien
Migla

Pabriks par Misānes lietu: Dānijas tieslietu sistēma nespēj samērot tiesiskumu ar taisnīgumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ekharts
e
Latvija un Pabriks,laikam ir paraugs Danijai,it sevišķi jau Zolitūdes lietā...
Dāvis
D
vislabak :)) okupācija ir de facto
nuss
n
Ja Dānija ignorē Latvijas valsts korespondenci, lai kaut vai iesākumā pakrata visas visas dāņu pilsoņu cūku fermas Latvijā un slēdz tās kuras pārāk daudz nopludina savu vircu apkārtējās upēs. Lai dāņi padomā kas viņiem vairāk svarīgāks - neES valsts DĀR likumi, vai cūcisks bizness ES valstī - Latvijā! PS Bet ja var saprast, tad šeit tomēr ir vaina pašu latviešu ierēdņu bremzēšanā, kas sāk strādāt tikai tad kad darbam vajadzēja būt pabeigtam jau vakar.
vēl reiz
v
Šis nav publisku paziņojumu apstāklis! Šī ir konkrēta Tieslietu ministrijas rīcība nosūtot ES likumiem atbilstošu juridisku prasību par Latvijas pilsones izdošanu Latvijai. Diemžēl mūsu tieslietu ministrija māk rakstīt tikai švakas PR relīzes vai attaisnot ierēdņu slinkumu!
Nja
N
Aizsardzības ministrs izrādās stulbs.
Pareizaissecinājums
P
Aizsardzības ministra publiski uzbrukumi Dānijas tieslietu sistēmai no diplomātijas viedokļa ir vienkārši brāķis. Tas ir tik pat skaidrs, kā tas, ka "vecās" Eiropas demokrātijas(?) pret Austrum-Eiropas valstīm izturas diezgan augstprātīgi. Bet ko gan jūs gaidījāt?
Pareizaisjautājums
P
Ja Dānijas attieksme mazās lietās ir šāda, kāda tā būs NATO solidaritātes kontekstā...?
 • 11
 • 2
bet
b
biedrs Pabriks-kā jau īstens politologs, nezina, ka tiesas tiesā pēc likuma, ne pēc taisnīguma principa...
Meždunarodnijs
M
NATO valsts Dānijas nekrietna rīcība (tiesiskuma un taisnīguma sajaukšana )- nopietns pamats Latvijai pārskatīt dalību NATO blokā.
vislabak
v
lai latviijci pārskata savu attieksmi pret Baltijas okupāciju...
 • 8
 • 5
apastulis
a
Nevajag Latvijas Tieslietu ministrijas un Ģenerālprokuratūras noziedzīgo nolaidību novelt uz dāņu pleciem! Patiesībā šeit ir reize parlamentārās komisijas izveidošanai llai pārbaudītu gan Tieslietu ministrijas, gan Ģenerālprokuratūras darbibas atbisltību gan Likumam par tiesu varu, gan Satversmei, gan Eiropas cilvēktiesībām. Iepriekšminētās institucijas, to vadītāji un padotie ir rupji pārkāpuši virkni likumā noteiktas darbibas, kuras šīm institūcijām bija jāveic! Kāpēc vsipār šīs amatpersonas vēl atrodas amatos?
Itamars Toledano
Bet citādi, jautājums par nolaidību vietā! Tikai tas APASTULIS, kas nebūt nav STULS, uz kā sēž...
 • 1
 • 0
Itamars Toledano
to apastulis. Ko VSIPĀR virs zemes dari tu? Vai APASTULĒ?
 • 2
 • 0
tomēr
t
Šķiet, ka viņš nepazīst terminus patiesība un patiesīgums, jo taisnības mēdz būt dažādas un bieži vien nav savienojamas ar tiesiskumu.
Koļa Zejs
K
Bijis tur Pabriks būtu samērots gan tiesiskums ar taisnīgumu, gan taisnīgums ar tiesiskumu. Tie abi kopā atrastos koferītī.
Scorseze
S
Tu stulbeni, parbrik, Latvijas tieslietu sistēma vispār nav spējīga aptvert tādu jēdzienu kā taisnīgums, par tiesiskumu nemaz nerunājot, un tev, nodevēj, jau nu būtu vismazāk jāuztraucas par to, ko var vai nevar Dānija, labāk padomā, ko tu teiksi tad, kad tev nāksies atbildēt par tevis sastrādāto.
Itamars Toledano
Pabrikam pilnīga taisnība. Ja Misāne būtu Dānijas pilsone, tad redzētu kāds ļembasts tiktu sacelts, un kādu dziesmu dziedātu Dānijas tieslietas. Žēl, ka tik daudz zvērīgu un neģēlīgu komentāru latviešu valodā, tomēr ceru, ka to epicentrs ir krievalodīgo krievu cilvēku laidars, kas ĶENGĀJOT pēkšņi itin labi māk latviski izteikties.
Itamars Toledano
Patiešām, kādam varētu šķist, ka krievu tanki 40-os gados Latvijā, un Doņeckas un Krimas okupācija ir kāda psihiski labīla krievu rakstnieka sofistiski konstruēta romāna sižets, kas būtu šī paša rakstnieka šizofrēnijas vai tās tuvuma izauklēts. Neko darīt, slimības pārmantojas un turpinās, un LIELĪTIES ar to visai gudri jau nu noteikti nav!
 • 1
 • 0
Dostojevskis
D
Pareizi, Itamar, nelietīgi izteikties spēj vien krievs, ne latvju bāleliņš, kura teikumu sofisticētās konstrukcijas liecina par psihes labilitāti tuvu šizofrēnijas robežai.
 • 2
 • 4
Jurists:
J
Tā kā nu Latvijas tieslietu sistēma to spētu. Būtu mazāk šļupstējis...
mesija
m
Lai nu kurš to teiktu, varētu kaut cik teikto ņemt nopietni, bet, ja to saka Pabriķelis -Xsundas dižprojekta autors, tad viņa teiktais ir nonsenss..
Itamars Toledano
TU to varētu teikt, miseja! Kā nekā , vai neesi XSUNDAS NONSENSS?
 • 1
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Politiski kriminālā autoritāte

Viens no argumentiem, kādēļ tiek sargāta tiesā par vainīgu atzītā Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētāja Mārtiņa Bondara (AP) politiskā karjera, ir iebilde, ka par vainīgu viņš atzī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē