Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Pabriks prognozē Latvijas un Dānijas attiecību pasliktināšanos Misānes lietas dēļ

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Megija
M
Riebjās tie asinskārie komentāri! Vienalga kā, viņa ir mūsu pilsone. Es domāju, ka Latvijas pilsoņiem ir ļoti jāpiedomā, lai kaut kur nekļūdītos esot citās zemēs (un tas nemaz nav tik grūti, jo likumi daudz kur atšķiras), jo viņus Latvijas valsts, iespējams, neaizstāvēs!
Šinders bez saraksta
Š
Valsts, kurā no vardarbības sevi un bērnus glābjoša sieviete var gan cietumā nonākt, gan ne-Eiropas valstij tikt izdota, ir viennozīmīgi sūdu bedre. Un, ja tādas ir daudzas Eiropas valstis- arī tās visas ir un paliek sūdu bedres. Laķējuma kārtiņa pa virsu neko nemaina- laķēts mēsls ir tāpat mēsls.
tev ir
t
Tipiska šindera valoda.
 • 3
 • 11
uvz
u
Latvieši un dāņi dzīvo divās pilnīgi dažādās Tiesību realitātēs. Dāņi visu risina tiesas ceļā un politika tiesu darbā nejaucās. Latvieši savus tiesību jautājumus risina ar sarunāšanu, telefona zvaniem, caur paziņām, ar dāvanu un kukuļu palīdzību. Dānijā tas viss neiet cauri. Un mēs brīnamies- kā tas var būt???
bez kļūdām
b
Misāne nav ne Dānijas pilsone, ne arī Dānijā pastrādājusi noziegumu. ES valstij nav jārisina svešas ES valsts problēmas ne arī jābūt par vidutāju. Galu galā šis sanāk ka ir Dānijas apvainojums Latvijai, kā ES valstij, ka neuzticas Latvijas tiesu sistēmai. Tiesa gan - vēl svarīgāk ir tas, ka Latvijas ierēdņiem ir pie kājas pašu valsts pilsoņi. Pabriks neteiktu ne vārda, ja nebūtu notikusi sabiedriska iesaistīšanās un radusies sabiedrības interese kā Latvijas ierēdņi taisās tikt galā ar šo lakmusa testu.
 • 34
 • 6
Latvieši un dāņi dzīvo ES
L
Misāne nav ne Dānijas pilsone, ne arī Dānijā pastrādājusi noziegumu. ES valstij nav jārisina svešas ES valsts problēmas ne arī jābūt par vidutāju. Galu galā šis sanāk ka ir Dānijas apvainojums Latvijai, kā ES valstij, ka neuzticas Latvijas tiesu sistēmai. Toesa gan - vēl svarīgāk ir tas, ka Latvijas ierēdņiem ir pie kājas pašu valsts pilsoņi. Pariks neteiktu ne vārda, ja nebūtu notiksuis sabiedriska iesaistīšanās un radusies sabiedrības interese kā Latvijas ierēdņi taisās tikt galā ar šo lakmusa testu.
 • 24
 • 6
Pabrik, ej tirst!
P
Daudz svarīgāk ir atjaunot dāņu nozagto Latvijas cukura ražotni nekā ņemties ap Pisāni.
Ej tu arī dirsts!
E
Tiesa, ja ir ko dirst, jo Dienu jau esi PIEDIRSIS.
 • 16
 • 0
starp citu
s
Kārtējo reizi Pabriks stipri pārspīlē.
ta nu gan
t
It kā jau visu Pabriks saka pareizi, bet... visā šajā jūklī- pie Dānijas vēstniecības piketē, Latvijas parlaments lūdz Dānijas Parlamentam, Latvijas prezidents lūdz DĀR, Pabriks izsakās utt, ir aizmirsts nosaukt vārdā to mūsu prokuratūras darbinieku, kas noraidīja Dānijas priekšlikumu Misāni tiesāt Latvijā. Tautai ir jāzina savi varoņi! Kā var tagad ko pārmest Dānijai, ja viņi jau pašā sākumā gribēja atdot Misāni mums tiesāšanai? Un kas par to, ka panti citādi- būtu dabūjuši Misāni šurp, vai tad dāņi viņai pakaļ brauktu, ja šeit piespriestais sods būtu mazāks, kā viņi to bija iecerējuši? Bet tas prokuratūras darbinieks, kurš atrada pantu, pēc kura viņš var "savu pakaļu nekustināt", tur iespējams joprojām strādā un pieņem lēmumus. Tāpēc saku vēlreiz- tautai ir jāzina savi varoņi!
 • 11
 • 23
TYU
T
Pārspīlē?var jau būt...Viņa teiktais tikai liecina cik pats ir slikts politiķis, kam savas kabatas intereses, kaut kāda Misāne, ir svarīgākas par visas valsts un tautas kopinteresēm. Par Misāni: Ja jau pat Pabriks par to runā, un Kariņs runā, ..tad ir skaidrs, ka Misāne ir tiem nozīmīgs cilvēks..Ja Misānes vietā būtu kaut kāda Tisāne,...par to neviens zinis neliktos.
 • 9
 • 25
utt
u
Un ko mūsu Valdība darītu ja, vienā no ASV štatiem, par kokakolas pudelītes zādzību vai ātruma pārsniegšanu Latvijas pilsonim piespriestu Mūža ieslodzijumu. Tas ir pilnīgi reāli, ja iepriekš jau bijusi kriminālsodamība. Katrā zemē sava kārtība...
Gača
G
Diezgan inetersanta pieeja - savākt bērnu un notīties no valsts. Skaidrs, ka jāiet cietumā vai vismaz kārtīgi jāpabīstas, lai nākamreiz nedara tāpat. Jautājums ir, kāpēc pie mums par to ir tik īss sods.
Cerēsim, ka tieši to piedzīvosi!
C
Jo Dievs nav mazs bērns, un - ko sēsi, to pļausi!
 • 24
 • 0
bet
b
Man Pabriks nepatīk, bet šajā gadījumā var viņam pilnīgi piekrist.
redz
r
Piekrist Pabrikam nekādi nevar, jo viņš šeit pavisam noteikti jauc Misānes un visas tautas un valsts intereses. Kaut kādas Misānes dēļ...
 • 9
 • 15
rekur
r
1. Dānijas tiesa rīkojās stingri pēc likuma. Tur Politiķi tiesas darbā nejaucās. Tur nekas nenotiek "kā sarunāsim". Politisku spiedienu uz Dānijas tiesu neviens izdarīt nevar. Tā nav Latvija un viņiem nav Bordāna. 2. Un ko mēs viņiem varam padarīt? Viņiem nekādas attiecības ar mums nav vajadzīgas. Viss notiek caur ES un NATO.
tepat>rekur
t
bet man Bordāns patīk!
 • 8
 • 15
Irlielāmērāticams
I
ka padarot šo kārtējo banālo vodeviļu par iekšpolitikas un ārpolitikas priekšmetu galvenā cietēja var izrādīties Latvijas valsts. Un konkrēti - attiecības ar Dienvidāfrikas Republiku. Jo Latvijas sabiedrība un pat valsts augstākās amatpersonas ir pēc būtības publiski apšaubījušas DĀR piederību civilizētajai pasaulei. Cerams, ka DĀR žurnālisti šo nepamanīs.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Tieši tā - LV augstākā amatpersonas apšauba DĀR tieslietu sistēmu, ko tur ir izveidojuši holandieši un briti. Lai atceramies "protēžu skrējēja - blade runner" Pistoriusa prāvu, kuras norisei varēja sekot visā pasaulē, arī Latvijā. Kas tur bija necivilizēts? [Cerams, ka DĀR žurnālisti pamanīs LV attieksmi; tur jau ir tā nelaime, ka Latvijas darboņiem neviens pasaulē nepievērš uzmanību, izņemot, kad aiziet bojā 56 mierīgi, nevainīgi iedzīvotāji, kuriem uzgāžas jumts pārtikas lielveikalā...]
 • 14
 • 28
oskars
o
suds ar Daniju , bet vai nevareja pateikt ka iesaks kriminallietu un pec tam iedot nosacitu sodu ?
Ass
A
ko tu te murgo atkal?
 • 15
 • 3
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Pabriķis:" ...Mūsu pilsone Misāne jau 418 dienas ir Dānijas cietumā, riskējot tapt nosūtītai uz Dienvidāfrikas Republiku (DĀR) par noziegumu, kas nav īsts noziegums. Tas ir kauns Dānijas tieslietu un politiskajai sistēmai... " - - - - - - - - Par noziegumu, kas nav ĪSTS noziegums??? Pabriķis, saprotiet jel, KAUNINA Dānijas tieslietu un polistisko sistēmu - DĀNIJAS, kura nemitīgi atrodas pasaules laimīgāko un visgodīgāko valstu galvgalā!!! Bet to, ka LV pilsone Misāne ir nolaupījusi DĀR pilsoni (savu mazgadīgo meitu) un aizvedusi pāri robežām prom no tēva - tas, Pabriķprāt NAV ĪSTS noziegums?!? Uzklikšķiniet DĀR likumiem: ja bērns tur ir dzimis, un tēvs ir DĀR pavalstnieks, tad bērns automātiski ir DĀR pavalstnieks. Aizkustina foto, kur Levits "iesniedz" piedāvājumu DĀR tieslietu darbiniecēm, kurām, var redzēt, ir neērti. Ko nevar redzēt ir, vai Levits zem iesnieguma papīriem ir paslēpis arī vēl pāris konvertiņus...
skats no malas
s
Dānija savu reputāciju Latvijā būs sabojājusi uz visiem laikiem. Turpmāk Dāniju pieminēs tikai kopā ar Krieviju.
Atzinība
A
Pabriks malacis! Visu lielākoties tikai tukši d.irš, bet savus pilsoņus neaizstāv. Kāpēc gan minētā sieviete nebūtu tiesīga savu hipotētiski vainu izciest Latvijā?
Baltu dūre
B
Glīta kaklasaite . Cīņai sveiks !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kuras nozares būs glābējas?(2)

Pieņemot, ka Covid-19 izplatību ierobežojošie pasākumi netiks atcelti jau tuvākajā laikā, kļūst skaidrs, ka gan ikvienam cilvēkam, gan uzņēmējdarbības videi, gan ekonomikai kopumā šiem pasākumiem ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē