Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Psihoterapeits: Latviešiem sasniegt savus mērķus bieži traucē bailes un kauna izjūta

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
reptilis
r
Ja,runājam par kaunu un bezkaunību,iesaku noskatīties:)))- https://www.youtube.com/watch?v=Sj2zzyLTGhk
Panks
P
Valsts ekonomika ir kā nepareizi sakrauts kugis, kur Rīgā un nedaudz lielajās pilsētās vēl kaut kas notiek, bet aqiz pilsētu zīmēm ir Latgale TOTĀLA! Paldies zaglīgasjai un parazītiskajai vaqlodībai, kas to visu uztver normāli jo kaut kadi IKP cipari augot!? BULSHITS! Jūs to statistiku ar visu metodiku iebažat tur kur saule nekad neiespīd un attopaties! Valstī ir bezdarbs, bet darbinieku katastrofali trūkst! Pareizi, neviens neies par 350 pat uz rokas rauties 12-14 stundas, ja par istabiņu jamaksā vismaz 200 eiras! Pilnīgi piekrītu, ja nav kredītu un pat ja ir, tad par vedera tiesu un jumtu virs galvas, darbu var atrast arī tur, kur par situmu NAV jamaksā un jebkur! Tāpat te pensijas nebūs un veselības aprūpes labie plāni pazudīs kampēju un rausēju jau ne tā plānajos makos, ibio! Viss esmu runajis un tiekat paši galā! Es atkal pazūdu uz Puketu!
nereemigrants
n
Kaut kas par siltumu ir jāmaksā visur, varbūt izņemot tropu un ekvatora joslu, bet normālā valstī es pats izlemju, cik kurināt - un gada pārrēķins vienmēr ir tāds, ka firma ir parādā man nevis otrādi. Vēl tikai atgādināšu, ka ne jau valdība jums maksā algu, bet darba devējs.
 • 0
 • 0
lumpenim
l
Ko tu pats dari, llai tev un tavai ģimenei būtu labāk?
 • 2
 • 2
Panks
P
Par virsrakstus vairs nevar palasīt nesacepjoties! Latviija ekonomika ir izvarota jau kopš 2004 gada! Tas mākslīgais burbulis, kas deva ienākumus būvniekiem un makleriem, bija jaspridzina ar NOLIKTO atslegu principu un no sejienes nebūtu aizbraukuši vēl pusmiljons darbinieku pie jau aizbraukusajiem vismaz 300 tk! Nevis Kauns un bailes, traucē uzsākt biznesu, bet realitāte, ka DARBINIEKU šeit NAV!!! Uznemējs pie šīs nabadzības nav spējīgs nodrosināt adekvātu algu jau pedējos 13 gadus, es nerunāju par tiem, kas iekārtojusies valsts un pašvaldību pasūtījumu aizsegā un par flīzēšanu, betonēšanu nēm 10-20 eur kubā, m2 bet darbiniekam atmet 4 eiro stundā par padarītiem 4-6 m3;m2 Katrā ziņā manā sfērā no manis aizgājušie sāka savu biznesu, kas neaizbrauca vienā virzienā. Tagad VISI tie optimisti ir parādos un bizness pakaļā, jo nevar flīzēt pa 20 eur/m2 par ko tiek maksāta lētā eiropas nauda, ja "Jāzeps no Viļakas" to pašu izdera pa piecīti!
lumpenim
l
Piurmkārt, lumpeni, uz tavu ''nolikto atslēgu principu'' atbilde būtu atteikšanās tev izdot jebkādu kredītu un tad dzīvo visu mūžu īres mājā. Otrkārt, Latvijas un Rietumeiropas algu starpība vienmēr ir bijusi 3 reizes, tātad 300 000 aizbrauktu jebkuros laikos, jo cilvēks, ja nav mazohists, strādā tur, kur maksā! Treškārt, ja esi gatavs vergot par piecīti, tad atsakies no histērijas šoviem, ka tev komunistelim skauž, ka citi prot sevi nostādīt, bet tu nē!
 • 3
 • 4
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Pamatā ir bailes. "kauns", "kautrīgs" ir tikai atvasinājumi. Kā var būt kauns, ja nav bailes, ka būs kauns? Ko es te penterēju? A to, ka lietas jāsauc īstajos vārdos. Neviens neteiks - es baidos, ja varēs sameloties - es kautrīgs. Atzīstiet patiesību un patiesība jūs darīs brīvus.
Nepravietis jaukais
N
un tu, fašist, būtu tas abolūtās patiesības nesējs?
 • 1
 • 2
v
v
Tas nevar būt.Savickis ,Godmane -Pētersone,Lembergs,Kalvītis,Šlesers,Šķēle.Lieliska plejāde,kam nav kauns un bailes.
Trollis JT
T
Esmu privatizējis visu gudrību un citiem tās nevar būt principā.
 • 0
 • 1
Trollis JT
T
Pieminētajai dāmai ne tikai nav kauns, bet nav arī gudrības.
 • 1
 • 1
ta nu gan
t
Un kāpēc gan nevarētu, šo rakstu izlasot, vienkārši apņemties biežāk iedrošināt savus bērnus?
Juridičeskijs
J
Mērķus, no kuriem nav jākaunās vai jābaidās, nekas netraucē sasniegt. Un ne tikai latviešiem.
sicher
s
toties krieviem nav ne kauna , ne goda...
melu rakstelis
m
psihoterapeitelis ir vāji maskēts latvofobs un nacionālā naida kurinātājs. Visiem cilvēkiem neatkarīgi no tautības un rases ir raksturīgas šaubas, bailes utt. un pārējo tautību cilvēki nesasniedz mērķi tikpat bieži kā latvieši. Piemēram, ASV konservatīvie uzskata, ka mazajam uzņēmējam pirmā neveiksme pat nav neveiksme, bet spēku pārbaude, un pirmajai var sekot arī otrā un trešā.
Zobs Kaulā
Z
Sendienās mēs bijām meža ļaudis. Tad mums iestāstīja, ka esam arāju tauta. Labības audzēšana nenāca zemniekam par labu, bet tika nodota baronam par nodokli. Tā nu mēs līdz šaid dienai esam 'klaušas' stulbai valdībai un apolitiskiem psihoterapeitiem.
Zobs Kaulā
Z
Piesaku idiotšovu ''Mums, Kremļa troļļiem, pat vēsturi nemāca,''
 • 2
 • 3
tā vis nav
t
bet, ir arī bezbailīgie un nekaunīgie...
Peters
P
Kas tās par 19.gs. atklāsmēm? Latviešiem? Un kas tad traucē tiem 20 mlj. ASV bezpajumtnieku? Amerikāņiem, kuri ir visskaļākie, lielākie un ekspansīvākie no mātes piena, tā teikt? Absolūts anahronisks bulšits. Tam no Popes - jo mazāk mēs šeit mācīsim pakļauties likumam, jo ātrāk tev kāds pēc Vologdas apkaimes paražām pārgriezīs rīkli. Nothing personal :)
versija
v
Bezpajumtnieki ir iemācīti, ka kliegt un pieprasīt no valdības ir vieglāk un dod to pašu rezultātu ko darbs.
 • 4
 • 2
:)
:
Vienkārši - konferences reklāma jeb apmaksāts raksts!
 • 4
 • 3
AiGars
A
Paši esam radījuši to no kā baidāmies...! Un tad kā sekas iegūstam reālas slimības un līdz ar to reālas problēmas. Jo SISTĒMAI ir vajadzīgi bailīgi - manipulējami - subjekti. Galējais variants "ka tikai kara nebūtu". Un sistēma turpina rullēt..., un mēs to barot.
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Šķiet, nav grūti vienoties par skaidras terminoloģijas nepieciešamību , jo citādi ir grūti atrast atbildes. Piemēram - vai "bailes" un "kauns" ir patiešām divas atsevišķas lietas?
Aija
A
Bailes zaudēt darbu un vēlāk neatrast ko vietā, bailes zaudēt vīru un vēlāk vispār nesatikt nevienu... Tās nav tikai bērnības audzināšanas sekas, mūsdienu realitāte diemžēl diktē savus nosacījumus.
rustrollienei
r
Kāpēc uzreiz nekvalfiicētu? Kur tad palika specialitāte, kas nupat vēl bija? Par PSRS laikiem, rusmele rusidiote - neko toreiz baudīt nevarēja un zemās algas un pensiojas bija mūžīga problēma visiem, kas dzīvojuši reālajā PSRS, nevis šodienas rusnacisteļu halucinācijās.
 • 3
 • 4
Aija
A
Mūsdienās , ja pazaudē darbu ,ne visur ir viegli ko vietā atrast,savā specialitātē, 55 gados, it sevišķi ja dzīvo mazā pilsētiņā. Apgūt ko jaunu augstā profesionālā līmenī vajag gadus 4-6. Vai arī pārdot māju, doties uz Rīgu , īrēt dzīvokli, atrast kādu nekvalificētu darbu, par minimālo algu, nu nezinu... Agrāk šajā vecumā ...varēja baudīt pelnītu atpūtu un ne par ko neraizēties.
 • 9
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Aija, kas "mūs-dienās" varētu būt īpaši savādāk, nekā "sen-dienās"?
 • 4
 • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Cik partijas vai partiju apvienības, tavuprāt, tiks nākamajā Saeimā?

Kopā nobalsojuši: 11

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kur liela nauda, tur lielas intereses(1)

"Mums ir ziņas, ka ir personas, kuras joprojām mēģina šo procesu ietekmēt, lai panāktu ABLV bankas piespiedu likvidāciju. Mēs obligāti nesakām, ka tas būtu ar augstākām valsts amatpersonām s...

Laiks prestiža spodrināšanai(2)

Pedagoga profesijai vairs nav prestiža – šāda bēdīga atziņa nesen bija dzirdama saistībā ar jaunā mācību gada sākumu. Par savas profesijas zemo prestižu runā ne tikai skolotāji, bet arī daudzi citi, ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē