Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Rasnačs: Neviens mani nenovērsīs no pareizā ceļa, īstenojot reformas maksātnespējas nozarē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jautājums dižajam reformatoram ?
J
Kad tiks saņemts ciet grupējums, kas ar OIK izkrāpa no tautas vairāk kā miljardu eiro un turpina to darīt ? Kad tiks sodīti tie, kas pakārtoja likumdošanu šai zādzībai ? Tajā skaitā arī no NA. Un reāli Tu, Rasnač, kā ministrs. Vai arī būs, kā ar 3A ? ....
Varde
V
Laba vēlme, bet Latvijas korumpētā tiesu sistēma strādā blēžu labā. Tie spēki kuri īstenībā kontrolē valsti atradīs veidus kā nodrošinātu lai neijaucas viņu kārtībā. Dombrovska ielikteņa Strelčēnoka uzdevums bija nepieļaut Strīķei un viņas līdzstrādniekiem ķerstīt tos blēžus !
oops
o
Pēc pārdesmit politbiznesa gadiem saukties par reformatoru! Tas prasās pēc onkuļiem baltos halātos.
Uz foto
U
Losis ???
vēlētājs
v
Tukšas dir. anas augstākā pilotāža.
Buba
B
pareizais ceļš rasnačaprāt ir kurš - Aizsaules aleja?
Ābrams
Ā
Apsveicami, ja vēlme par reformu īstenošanu ir patiesa! Ja līdz šim nozarē ir valdījusi "dedovščina" un mafijas likumi, tas nenozīmē, ka tā tam ir jābūt vienmēr. Lai ieviestu kārtību, nepietiek vien ar administratoru pārsertifikāciju, ir jāvēta arī aģentūras darbinieki, jo bez viņu līdzdalības (īpaši IT nodaļā) rinda nevar tikt koriģēta. Ja MNA iekšienē nebūtu cilvēki, ka pielabo rindu, proti, iedala labos kumosus mafijai, bet pabiras - pārējiem, nebūtu iespējama līdz šim novērotā situācija. Tomēr nav arī nekā labāka par nejausības principu un tāpēc rindas ir jāsaglabā. Advokātu paziņojums, ka tagad viņi grib pārņemt administrēšanu, jo ir taču ārkārtīgi godīgi utt., ir smieklīgs (tur vēl vairāk plēšas par kumosu). Tikpat demagoģisks ir paziņojums, ka rindas ir jālikvidē, lai nozīmīgākie procesi nonāktu pie pieredzes bagātajiem administratoriem (kuri tie ir un kā tie tiks noteikti?). Atkārtošos: ja pateisi ir vēlme, nozari var un vajag sakārtot!
Nelokāmais stahanovietis
N
"Rasnačs: Neviens mani nenovērsīs no pareizā ceļa, īstenojot reformas maksātnespējas nozarē" - par to jau mēs esam pārliecinājušies ))))
solon
s
Cerams, ka šie vecie, iesīkstējušie, pie siles esošie, vienu no korupcijas visvairāk skarto valstu valdību pārstāvji ar izkoptām runas dotībām un taktiku kā turēties pie siles un imitēt aktīvu rīcību, tiks visi kā viens nosūtīti sēnes lasīt pēc Saeimas vēlēšanām. Cik var barot šos totāli bezatbildīgos taukmūļus?!
pseidoreformatoram rasnačam
p
Kādas "reformas" sastrādājis šis tēviņš, mēs labi redzam. Maksātnespējas joma apzināti pārvērsta par smirdošu reiderisma un reketa kloāku, kur galvenais arguments bandītu starpā kļūst lodes. Atradies pareizā ceļa gājējs! Normālās valstīs šādi "reformatori" dabon cietumu uz diviem cipariem rakstāmu termiņu. Šeit precīzi kā Krievijā viss notiek pēc bandītu likumiem un poņāķijām.
M
M
Diezgan pašpārliecināts tēvocis, viņam atrastos silta un naudīga vieta vai nu Daesh ideologu klubiņā vai kaut kur Vatikānā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus nebaltai dienai?

Kopā nobalsojuši: 382

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pārāk aizraujamies ar skolu elitārismu(26)

Par saikni starp skolotāju algām un skolu reformu, kā arī par lielo un mazo skolu nozīmi Latvijā ar Rīgas Juglas vidusskolas direktori Aiju Melli sarunājas Romāns Meļņiks.

Premjers: Latvija var būt pārtikusi Ziemeļvalsts(51)

"Mēs varam būt pārtikusi Ziemeļvalsts, kurā cilvēki dzīvo drošībā, pārticībā, ir apmierināti ar dzīvi un laimīgi. Lai tas notiktu, mums ir jāveic sistēmiskas maiņas ļoti daudzās nozarēs mūsu...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē