Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Roberts Ķīlis: Mūsu sabiedrībā dominē pieprasījums pēc vadītājiem vīriešiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
komunisma rēgs klejo pa Eiropu
k
"We know the left can go too far. The Soviets taught us that. The Maoists and the Khmer Rouge taught us that. The North Koreans, and the Cubans, and the Venezuelans continue to teach us in the same manner. We don’t know exactly when and where the “going too far” begins. But I’m willing to stake my claim on the equity doctrine. In a word, it’s inexcusable, both morally and practically, and should be regarded, in my estimation, as an ideological position that should be roundly rejected by anyone who wishes to be taken seriously in any reasonable political discussion. And we should well remember that “reasonable political discussion” is the only alternative we have to outright strife and the kind of conflict that tends to degenerate rapidly and dangerously. " https://medium.com/@jordanbpeterson
P
P
Piekrītu 100%(.).Tikai viena ķibele;vienmēr var piešūt uzmākšanos vai pat izvarošanu.
IZGLITIBAS MNSTR
I
Ipasi tadiem ka R.Zile :DDDDD
Solvita Āboltiņa
S
Es tevi izaicinu uz divkauju !
Protams, protams
P
svaigi piemēri - Marissa Mayer nolaida podā Yahoo!, Elizabeth Holmes - miljardus.
Pravietisnejaukais
P
Svētie Raksti ļoti skaidri un nepārprotami atbild visiem, kuri profitē no dzimumu vienlīdzības tēmas - nedz vīrs ir kas bez sievas, nedz sieva - bez vīra. Lasiet apustuļa Pāvila vēstules - interesanta lasāmviela... .
Nepravietisjaukais
N
Sektant, Latvija ir laicīga valsts un vienu sopli ārpus tava kulta telpām tev ir tāda pati teikšana kā filatēlistu biedrības kasierim - nekāda.
 • 1
 • 1
Petja
P
Vai tas saprotams šī vārda labākajā nozīmē?
M
M
Sevišķi pēc automašīnu vadītājiem reibuma stāvoklī, maģistr Robert!
P
P
žēl,ka tev nav autiņa,skaudīgais kolēģi.
 • 1
 • 1
melnais humors
m
Sievietes nav spējīgas pieņemt saprātīgus un racionālus lēmumus. Visi sieviešu lēmumi ir bioloģiski instinktīvi un tādēļ lielāko tiesu muļķīgi lēmumi.
garam
g
Opra Vinfrija ir liberalfasiste un galigi tendencioza, kurai lidz logjikai talak, neka lidz Jupiteram.
 • 2
 • 0
trusis nejaukais
t
aha, tikai nevajag. Techere lai arii relatiivi nosveerta buutne taapat salaida griistee Lielbritaanijas ekonomiku ar sekaam uz daudziem gadiem..
 • 3
 • 1
M
M
Ir jau bijušas ievērojamas vadītājas, tādas kā karaliene Viktorija, Margareta Tečere un, sacīsim, Opra Vinfrija. Nevar teikt, ka viņas būtu pieņēmušas daudzus dumjus emocionālus lēmumus.
 • 1
 • 2
trusis nejaukais
t
bet patiesiibaa tur viss ir veel divreiz sliktaak - deelj taam sievieteem arii viirieshi biezhi vien pienjem nesapraatiigus un iracionaalus leemumus! ;)
 • 5
 • 0
NePRāts
N
Ja tā uzskata 25%, tad tas nenozīmē, ka "joprojām uzskata". LV sievietes vada daudz vairāk iestādes, uzņēmumus. Muļķīgi pētījumi ar mērķi izjaukt kompetences prioritāti pret mistisku vienlīdzību.
Emma
E
Tas ir logiski, ka viriesi ir talantigaki, spejigaki par sim stulbajam, varaskarajam babam, vismaz Latvija, bet ja sis debilais idiots, cukveidigais radijums Kilis ir virietis tad labak jau ir, ka vaditajs ir transvestits.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

"Zīmēšanās" vispirms(10)

Mulsina politiķu (līdz pat Valsts prezidenta līmenim) pēkšņā sarosīšanās, it kā aizstāvot Latvijas pilsoni pret "sliktajiem", kas viņu grasās izdot tiesāšanai Dienvidāfrikas R...

ES naudas piesaistē jāmaina domāšana(13)

Jāsāk orientēties uz to, ka esam attīstīta valsts, spējam paņemt finansējumu ar savu intelektu, inovācijām un tehnoloģijām, intervijā Jolantai Plaukai norāda Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietn...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē