Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rokasgrāmata SAB direktora iecelšanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
par Latvijas likumiem
p
Noziedznieks madžiņš saņem kārtējo atgādinājumu, ka Latvijas Republikā joprojām pastāv vārda brīvība un Latvijas likumi ir obligāti visiem, arī nacistam madžiņam un viņa maizestēviem. Turpinam nesaprasties, nacist madžiņ!
FKK
F
Agnese gan var rakstīt tik saputroti, ka pat rūdīti karalisko galma intrigu hroniķi pazaudētu intrigas pavedienu pēc trešās cilpas. Vispatiesākā, godīgākā, paša gaišākā patiesības izdevuma "IR" apskatnieks Aivars Ozoliņš centrālās komitejas lēmumu jau ir paziņojis - Katrs, kurš iebildīs Maizīša kandidatūrai, kvalificējams kā Kremļa un Putina personīgas kalps un, visdrīzākais, pat aģents.
Pravietisnejaukais
P
Jāmācās graudus atšķirt no pelavām.
kaut kā švaki
k
Margēvičas raksti diemžēl paliek aizvien miglaināki, vārgāki un bailīgāki. Lasītājs tomēr vēlētos lasīt drosmīgu analīzi, nevis vērot garlaicīgu burbuļošanu, kas tāpat jau pašam ir skaidra. Margēviča, Jūs varat arī labāk.
Nepravietisjaukais
N
Sektant, Latvijas Republikā valsts ir šķirta no baznīcas.
 • 2
 • 2
Pravietisnejaukais > Zvirbulēns
P
Ideoloģija? Rosols? Ak, pietiktu jau , ka "Diena" , vismaz "Diena" nepieminētu tos horoskopus. Ja ideoloģijas nav partijām, tad kur gan tā lai rastos avīzēm?
 • 3
 • 1
zvirbulēns
z
Lai rakstītu stipri un spēcīgi, cilvēkam jābūt ar pasaules uzskatu un jaraksta medijam, kurš pārstāv šo ideoloģiju. Rakstošie mediji Latvijā sirgst ar tā saucamo bezideoloģiju, tagad avīzes kļuvušas par rosolu bļodām, kurās tiek sakrāmēts viss, visas ideooloģijas. Kas mums šodien ir Diena, kuras apskatniece, redakcijas viedokļa paudēja ir Margēviča, kreisa, labēja, centriska? Kas? Putra - viss un nekas! Un, ko tad mēs varam gribēt no Margēvičas, kura arī ir viss un nekas? Kas mums ir Margēviča, kādas ideoloģijas iemiesojums, rakstīja NRA, tad, šķiet, kremļa projektam pietiek.com, tagad Diena, kur rīt? Ne Diena, ne Margēviča nevar pateikt - Jā, Maizītim! vai Nē, Maizītim, rakstīt stipri un argumentēti, jo nav vērtību kopums, kuru pārstāv ( ērti sēž bezatbildības čībās - vāvuļo par visu un neko!
 • 5
 • 2
Mantrausis
M
Vai ir tik vienkārši? Nav saprotami, kālab "pielaides" Latvijā un Igaunijā būtiski, sistēmiski, birokrātiski tīši atšķiras. Otrs - Autore norāda, ka Latvijā spēcīga ir nevis analītiskā, bet personiskā puse... Tātad - uzņēmēji un politiķi, kas "nedabūja", vēlas Maizīti "dabūt prom". Proti - neskatīties valstiski, bet šauri, personiski, finansiāli. Vai mēs varam pieļaut, ka SAB rīkojas tāpat? Hm... Kas attiecas uz VDK... Manuprāt, tā ir kaite... Ja ir dots uzdevums, tas jāpilda un ne SAB, ne ČAB, ne...nevar un nedrīkst aizbildināties ar likumu, lai kaut ko nedarītu! Te ir valsts drošības problēma - atrast likumu, pantu utt., lai nedarītu! Darbs paliek otrā plānā...
Trollis JT, rusdebilnacists
T
Ja mana valsts vēlas okupēt tavējo, tad tā ir miera misija. Ja tava valsts pretojas okupācijai, tad jūs esat nacisti.
 • 0
 • 0
Trollim JT, rusdebilbidlam
T
Jau aizvēri sakautā rusdebilgebelseļa rusdeģenerātalgotņa rusbidlorīkli vai tev, kuces dēlam, par katru cenu gribas tikt aizvērtam kā pēdējam rusdeģenerātam un rusbidlam?
 • 0
 • 0
Trollis JT, rusdauņbidla
T
Un nebrīnieties par manu rusdebilismu. Arī huligāns par kautiņa sākumu uzskata brīdi, kad pats saņēmis sitienus. Pēc lielkrievu bidlonacista rusdauņa loģikas, agresors karu nesāk, jo agresora vēlēšnās ir okupēt bez kara. Pēc rusbidlu rusdauņnacistu agresoru loģikas, nelieši un kara sācēji ir vietējie nacionālisti, kas sagaida rusbidlu deģenerātus ar šāvieniem - bet vajadzēja ar puķītēm!
 • 0
 • 0
Trollis JT, rusdaunis nacists
T
Krievi un osetīni apšauda Gruziju - miera misija. Gruzīni atbild ar pretuguni - nelietība, karš, agresija. Krievi okupē Gruziju - miera misja. Gruzīni pretojas, pie tam savā teritorijā - nelietība, karš, agresija. Krievi lien Krimā un Donbasā - miera misija. Ukraiņi aizstāv savu valsti - nelieši, fašisti, kara kurinātāji. Krievs Budanovs izvaro čečenu meiteni - nacionālais varonis. Krievs Kononovs dedzina zemniekus - nacionālais varonis. Heil Hitler!
 • 0
 • 0
Trollis JT, rusdebilbidla
T
Tā kā mums,rusbidlizētajiem rusdebilvaņkām, pēdējos 600 gados nav vajadzējis cīnīties ar ienaidnieku, kas apdraud pašus mūsu valsts pamatus, tad mēs ar savām rusbidlu pakaļām, kur mums atrodas smadzenes, neesam spējīgi saprast, kas ir nacionālisms, kas - patriotisms un kāpēc tie vajadzīgi. Toties ļoti labi saprotam nacismu, lai gan teorētiski nacisti bija mūsu ienaidnieki, bet faktiski darīja to pašu, ko mēs, tikai mazākos apjomos.
 • 0
 • 0
Trollis JT, rusdebilbidla
T
Es jau neko, tikai rusdebilbidlisma dēļ esmu zaudējis strīdu un nekādi nevaru atzvērties, tāpēc rusdebilspītējos un rusdebilbidloju, citējot asiņaino Krema pundureli ''Krievdebilnacistu agresija ir miera misija un morāli apsveicama rīcība, bet citu tautu patriotisms un pretošanās krievbidlu okupantiem, neļaujot tiem okupēt citas valstis bez cīņas, ir agresija un nelietība.'' Tā kā par asiņainā pundureļa citātiem man, algotajam rusdebilbidlonacistam, atteica dienas idiotšovmeņa nosaukumu, es piesaku vēl vienu rusdebilbidlošovu ''Es, rusdebils Kremļa algotnis bez cerībām uz paaugstinājumu, saukāju citus savā vārdā.'' Heil Hitler!!! Rusdebilkvek, rusdebilkvek, rusdebilkvek!!! Rusbidlokvek!!! Rusdeģenerātkvek!!! Rusdauņkvek!!! Helil Hitler!!!
 • 0
 • 0
Trollis JT > debil-elfam
T
Es neko, es tikai citēju vienu pazīstamu Eiropas valsts prezidentu un vienu pazīstamu ASV rakstnieku... nacionālisms - tas ir karš. Patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums. Tu ļoti labi saproti, ko es ar to domāju. Bet turpini vien, varbūt nopelnīsi dienesta paaugstinājumu.
 • 1
 • 2
Trollis JT, rusbidla
T
Tā kā mums, vaņkām, pēdējos 600 gados nav vajadzējis cīnīties ar ienaidnieku, kas apdraud pašus mūsu valsts pamatus, tad mēs ar savām pakaļām, kur mums atrodas smadzenes, neesam spējīgi saprast, kas ir nacionālisms, kas - patriotisms un kāpēc tie vajadzīgi. Toties ļoti labi saprotam nacismu, lai gan teorētiski nacisti bija mūsu ienaidnieki, bet faktiski darīja to pašu, ko mēs, tikai mazākos apjomos.
 • 1
 • 1
Trollis JT, rusdebilbidla
T
Krievi un osetīni apšauda Gruziju - miera misija. Gruzīni atbild ar pretuguni - nelietība, karš, agresija. Krievi okupē Gruziju - miera misja. Gruzīni pretojas, pie tam savā teritorijā - nelietība, karš, agresija. Krievi lien Krimā un Donbasā - miera misija. Ukraiņi aizstāv savu valsti - nelieši, fašisti, kara kurinātāji. Krievs Budanovs izvaro čečenu meiteni - nacionālais varonis. Krievs Kononovs dedzina zemniekus - nacionālais varonis. Heil Hitler!
 • 2
 • 1
Trollis JT, rusbidla
T
Un nebrīnieties par manu rusdebilismu. Arī huligāns par kautiņa sākumu uzskata brīdi, kad pats saņēmis sitienus. Pēc lielkrievu bidlonacista rusdauņa loģikas, agresors karu nesāk, jo agresora vēlēšnās ir okupēt bez kara. Pēc rusbidlu rusdauņnacistu agresoru loģikas, nelieši un kara sācēji ir vietējie nacionālisti, kas sagaida rusbidlu deģenerātus ar šāvieniem - bet vajadzēja ar puķītēm! Un meitenes vajadzēja okupantiem uzdāvināt! pēc noziedznieka mdžiņa domām aizliegts viedoklis! Noziedznieku madžiņu cietumā!
 • 1
 • 1
Trollis JT
T
Šovinisms ir miers!!! Tāpat kā nacisms!!! Hitlers sāk ar okupācijām bez kara, bet karu iesāka poļu nacionālisti, atsakoties pacelt rokas!!! Slava reusdebilismam!!! Slava rusnacismm!!! Heil Hitler!!! Heil Putler!!
 • 2
 • 1
Trollis JT, rusdebilnacists
T
Patrioti un nacionālisti ir nelieši un kara kurinātāji, jo neļauj lielkrievu atbrīvotājiem be kara okupēt viņu zemi!! Heil Hitler!!! Rusdebilkvek, rusdebilkvek, rusdebilkvek!!! Rusdauņkvek!!! Rusdeģenerātkvek!!! Heil Hitler!!! Rusdebilkvek!!!
 • 1
 • 1
Trollis JT > debil-elfam
T
Nacionālisms ir karš, patriotisms ir neliešu pēdējais patvērums.
 • 2
 • 3
Trollis JT
T
Man pašam realitātes sajūta nezūd nekad, pat ja es debilšovoju.
 • 2
 • 2
Trollis JT
T
Jā, putneli, Tu saki to pašu, ko es visu laiku skandinu - notiek kaut kāda nesaprotama likumdevējas varas un izpil varas putrošana. Maizītis slaidi varēja aizspert bumbu Saeimas pusē... lai tie izstrebj, ko savārījuši. Diemžēl, redzi... ilgi sēžot kabinetos ātri zūd realitātes sajūta. Man šķiet, ka tā notiek ar lielāko daļu cilvēku.
 • 4
 • 2
zvirbulēns
z
Dumjais pat baznīcā dabūs kāvienu, un to var teikt arī par Maizīti, kurš pats ielīda čekas maisu sargātāja ādā. Tā vietā, lai skaidri un gaiši pateiktu - maisu publiskošana nav manas kompetences jautājums, kā Saeima lems, tā būs, šis sāk runāt likumdevēja vietā...ļaunas mēles melš, ka šis izkāpa no savas kompetences Freibergas vai citu ieinteresēto pierunāts, un tas nozīmē, ka viņš ir ne tikai nekompetents, bet arī ietekmējams, vai pat korumpēts.
 • 6
 • 3
zvirbulēns
z
Līdz rokasgrāmatai raksts neaizvelk, virsraksts maldina, un tas nav labs stils! Interesanta ir raksta pēdējā rindkopa, tāds kā kniksītis, tāda kā atvainošanās, kā bailes. Ja tās bailītes, tad varam droši teikt, Agnesīt, nestreso, tev šodien uzvārds, rīt jau šim amats, re kā Latvijas pilsonību diviem Krievijas pilsoņiem izbļāvi, kaut viss pāri likumiem. Nosauc jauno SAB vadītāju, un viņš būs! Es par Maizīti, šis tik daudz kremļa spiegu noķeris, nodevis Kalnmeijaram, pēcāk tiesai, tāda Igaunija nobāl Maizīša lielo darbu priekšā, darīts ir daudz, un tiks darīts vēl vairāk! :)
Logičeskijs
L
Maizīti neievēlēs tie, kas nav maisos. Bet tie, kas ir maisos, balsos par Maizīti.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai jūsu spēkrats ir cietis bedraino Rīgas ielu dēļ?

Kopā nobalsojuši: 972

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valsts nākotne viena cilvēka rokās(3)

Nedēļas nogalē gaidāmas parlamenta vēlēšanas vienā no Eiropas nabadzīgākajām un arī iekšpolitisko pretrunu visvairāk nomocītajām valstīm – Moldovā.

Nevērtēt pēc partijas(1)

Uzmanību piesaista daudzie gadījumi, kad politiķu un arī plašākas sabiedrības attieksmi pret kādu jautājumu loku vai institūciju nosaka tas, kāda ir attieksme pret partijām, personām, kuru atbildīb...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē