Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ST priekšsēdētāja: Nevienlīdzības mazināšanai ir jābūt absolūtai valsts prioritātei

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Rusins
R
Re, ka alkatiga, zagliga komunistiene S. Kalniete pielien izglitotiem, intiligentiem cilvekiem, saja gadijuma Inetai Ziemelei. Kapec si alkatiga, varaskara ciba Kalniete sava plutijuma nepiemineja, piemeram, ka vina ienemot Arlietu ministra amatu ka pirmo darbu veica, izlobeja likumu Par diplomatu izdienas pensijam, kurs lidz sodienai nav atcelts, bet loti ceru, ka Ineta Ziemele so amorale likumu Par diplomatu izdienas pensijam atcels tuvakaja laika un ar ta speja stasanas dienas. Kalniete ir netiriga cuka, kura visu savu dzivi ir vadijusi pec principa ka vairak iedzivoties uz lidzcilveku rekina un to si nekauniga cuka turpina darit, tikai telo humanisti un taisnibas cinitaju, pretiga maita un liekule.
Margarēta
M
Ziemele ir erudīta un ļoti profesionāla juriste. Diemžēl ST vadītājas viedoklī Saeimas jampampiņi pat ncenšas ieklausīties. Viņiem savi guru. Kad jābalso par starptautiskām konvencijām, tad pēc padoma prasa mācītājiem un kaut kādām pasistām un pašpasludinātām tielsietu ekspertēm, kas dzīvo Strasbūrā (jo vecim tur darbs) un aiz gara laika raksta Rasnačam "ekspertu" atzinumus. Visi saka, ka vajag samazināt nevienlīdzību, to saka arī ES, Pasaules banka, PVO, OECD. Visi. Ko dara Latvija? Veido medicīnas aprūpes sistēmu, kas vēl dziļāk bedrē iegāzīs tos, kuri ir sociāli neaizsargāti (pārtiek no gadījumu darbiem laukos, jo nav tur darba, piemēram). Politiķi paskatās ekselī, papriecājas, ka mazinās bezdarbs (pieRīgā), aug vidējā alga (Rīga, pieRīga), un uz šīs bāzes veido valsts politiku. Kas notiek Gulbenē, Krāslavā un Saldū, viņus neinteresē. ķip, braukājiet uz Ādažiem strādāt Orclā par 700 uz papīra, esiet mobīli, trūkst darbarokas.
Pie varas populisti un mazohisti
P
Latvijā Pie varas raujas populisti un varskāri mazohisti, kam patīk čakarēt citus cilvēkus
Tiesas nesargā vienkāršos cilvēkus
T
Tiesas Latvijā neveic vienu no pamatfunkcijām - pasargāt vienkāršos cilvēkus no valsts un pašvaldību iestāžu patvaļas
Turklāt
T
I. Ziemele ļoti skaisti runā, bet ST prakse iet savu - pretēju - ceļu tiesiskuma un vienlīdzības nodibināšanai - tiesnesis R. Balodis izbeidza svarīgo valsts valodas lietu Krievi Hītu Radio jautājumā, kā rezultātā komerciālajos radio palielinājās krievu valodas īpatsvars, bet samazinājās latv.valodas īpatsvars. Tāpat ST neierosināja lietu kādas sievietes lietā, kas bija samaksājusi lielus sociālos nodokļus, kurus neņēma vērā, aprēķinot viņai maksājamo maternitātes pabalstu.
 • 1
 • 1
Labais
L
Ko tā ST priekšsēdētāja pļurkst.LATVIJĀ IR JĀBŪT IEDZĪVOTAJU LABKLAJĪBAS PRIORITĀTEJ,JO VALSTS STRUKTŪRAS IR ATDALĪTA NO TAUTAS(ĻAUNDABĪGS AUDZĒJS)
viesis
v
Pirmkārt, Latvija nav valsts, kas domāta vidusmēra cilvēkam. Šeit ir labi dzīvot miljonāriem, tāpēc no valsts puses nav ko gaidīt kaut kādu nevienlīdzības mazināšanu. Ar valdošo filozofiju tas ir bezjēdzīgi. Otrkārt- smieklīgi ir Kalnietes kundzes izteikumi- it kā viņa nebūtu varas partijā, kas ilgu laiku ir veidojusi to valsts politiku, kuras rezultātā iedzīvotāji un valsts atrodas dažādās dimensijās.
Scorseze
S
Labi, iesākumā, kā būtu ar patiesu vienlīdzību vecākus starpā uz bērniem šķiršanās gadījumā, ne kā šobrīd kad sievietei bērns ir kā šantāžas instruments pret bērnu tēviem. Ģimene ir sabiedrības mikro modelis un jāsaka, ka šis modelis ir "sačakarēts" līdz nemaņai aizvietojot to ar sociālo prostitūciju kura šobrīd plaukst un zeļ. Tad nav ko brīnīties, ka tā pati sociālā prostitūcija (viņa arī kukuļņemšana, korupcija, nodevība...) arvien dziļāk iesakņojas sabiedrībā, un pārdot savu tuvāko, ģimeni, valsti ir kļuvis pat prestiži, ko sabiedrība pat vairs nenosoda. Nauda aizvieto mīlestību, godu, uzticību, jo tas taču ir tik ērti un forši! Tas arī ir visa ļaunuma sākums, lai cik primitīvi tas neliktos, diemžēl!
kekso
k
hmm, es atkal domāju ka nevienlīdzība ir kapitālisma labā īpašība, visus vienlīdzīgos komuņagas labprāt nosūtītu uz Ziemeļkoreju vai Venecuēlu.
Kārklu vācietis
K
Ja tev būtu taisnība,tad Rietumeiropā nebūtu liels vidusslānis,bet tāpat kā Latīņamerikā (un arī Latvijā),proporcionāli daudz miljonāru un nabagu.
 • 2
 • 0
Scorseze>kekso
S
Vienlīdzība nepastāv un nekad nav pastāvējusi nevienā sabiedriskā iekārtā vai valstī, tas tiem kuri nezin vai vienkārši nesaprot. Jautājums ir tikai par to, kāda šī nevienlīdzība ir. Ja cilvēks vienkārši neko darīt negrib, neiegūst zināšanas, nestrādā, neģenerē idejas un nemēģina tās īstenot, ir taisnīgi ja viņš ir ar zemākiem ienākumiem vai pat bez tiem, taču tas, diemžēl neattiecas uz mūsu šī brīža sistēmu. Šobrīd nauda ir aizvietojusi pat mīlestību, uzticību, sirdsapziņu, godu, varētu jau likties, ka tas ir "forši", un daudzi tā arī domā:) Taču varu apbēdināt, ja tas tā būtu, samaksājot attiecīgu naudas summu varētu kļūt gudrāks, bet diemžēl nekā:)! Pretējā gadijumā Latvijā būtu viens no straujākajiem profesoru un doktoru grādu ieguvušo cilvēku skaita pieaugums:):):):):)
 • 7
 • 2
>kekso
&
pat tie čekisti, kas te bija ievesti no CCCP pēc neatkarības atjaunošanas vairumā te palika.....Tiem kaut kas trakāks par viņu pašu rodinu var būt tikai elle...Bet kā paši tajā KGB to savu elli sargāja...Es vienmēr esmu teicis, ka krievu tauta savā vairumā ir imigrantu tauta..klejotāju un laupītāju tauta...
 • 4
 • 3
>kekso
&
tur viņus var nosūtīt tikai ar nāves draudiem: Viņi pat uz savu Rodinu nav atpakaļ nosūtami-pat no Rodinas bēg kā no nāves...
 • 4
 • 4
Nevienlīdzīgais
N
Kamēr naudai kā finanšu instrumentu līdzeklim būs vērtība un neierobežota apgrozība - tiesai paust komunistiskus ( noziedzīgus ) saukļus, uzskatus un viedokļus būtu pāragri.
Gatis
G
Pirmo reizi Latvijas vesture ST vada tik izglitota, inteligenta, civilizeta, godpratiga tiesnese kada ir Ineta Ziemele. Viens no briesmigakajiem kretiniem ST amata bija purdulu lupata Gunars Kurtis. Tikai vajag atcereties ka sis purdulis Kutris, ienemot ST vaditaja amatu uzskatija, ka par eiro ieviesanu Latvija esot jariko referendums, kas ir pilnigs apsurds, jo eiro ieviesana ir tiri politiskis lemums, bet par Abrenes nozagsanu no Latvijas valsts, kuru organizeja kretini, zagli, korumpanti A.Pabriks un Kanadas zagle Vikene, un tas atdavinasanu Krievijai referendums neesot jariko, lai gan par Latvijas brivibu un neatkaribu, ieskaitot Abreni, asinis ir lejis katra latviesa radinieks, apzinati, kaimins.... Kad debilajam Kutrim tiks dzests jurista diploms.
>Gaķis
&
Putin-pedofil: https://www.youtube.com/watch?v=yQfkbr6FSIY&t=2s
 • 2
 • 8
>sākās
&
jā, un biedrs Soross ir liels un patiess internacionalists. Tu esi pret internacionalizm?
Sākās
S
Sorosītu propoganda. Prioritātei jābūt: normāla ģimene, bērnu radīšanai labvēlīga vide un labklājība.
Smotretj vsem:
S
Kremlovskii imperator: Pedoooofil:https://www.youtube.com/watch?v=yQfkbr6FSIY&t=2s
 • 2
 • 4
GoodMan&ParexK&K
G
Siles izrīšana vienmēr būs nabazdzīgās Latvijas valsts galvenā prioritāte radot arvien milzīgāku nevienlīdzību starp cūkiem un labajiem ļaužiem. Tieši tāpēc tautai jātmaksā izrītie miljardi paaudžu paaudzēs. klausoties smirdēšanā par vienlīdzību.
GoodMan&ParexK&K
G
Jo brangāks piķis grozās ap tām lietām jo smukāk kādam jādirš bauriem ausē. Tā bija gan toreiz gan šodien. Sorrry :)
 • 7
 • 1
>Good....
&
stulba muldēšana vienmēr ir bijusi GoodMan..lieta..........
 • 7
 • 1
zvirbulēns
z
ST nav darba, tik maz lietu, ka laiks domāt par šīs institūcijas likvidēšanu. ST funkciju var izpildīt arī neliels tiesnešu skaits pie AT.
Apčidrinskis
A
Absolūtai valsts prioritātei ir jābūt tam, lai valsts nebūtu tik naidīga pret saviem iedzīvotājiem. Tas apdraud valsts pastāvēšanu. Pārējais ir sekundārs.
un kapēc?
u
kāpēc valstij jābūt draudzīgai pret visādiem imigrantiem?
 • 8
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts ar savu finansiālo situāciju?

Kopā nobalsojuši: 66

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pilsēta mašīnām vai tomēr cilvēkiem(34)

Par kvalitatīvas pilsētvides trūkuma iemesliem un iespējām izveidot Rīgu par cilvēkiem draudzīgu un drošu pilsētu sarunā ar Guntaru Gūti stāsta arhitekts un pilsētvides aktīvists Oto Ozols.

Vai zaļzemnieki ir norakstāmi(9)

Sarežģītās valdības partiju attiecības ir tas, kas ik pa laikam liek pataustīt pulsu Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS), kura, it kā bezcerīgā opozīcijā sēžot, tomēr ik pa laikam sarosās un sāk ie...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē