Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Stendzenieks: Bauda cenzēt izlaiž saknes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
dainis
d
Ar šito puiku viedokļiem mēs vakar iebraucām galīgi ziepēs. Kam man šodien puišeļu viedokļos jāklausās??? Es negribu vairs ziepēs atjēgties!!!
jauneklis
j
Stendzeniekam laikam vēlēšanas tuvojas!!!! Vai patiesi jau atkal un beidzot!!! būs atradis Latvijā kādu cilvēku, kuram, kā savulaik pats Stendzenieks izteicās, proti - Šlesseram, ir gan aknas, gan krampis???? Tad jau laikam plāno kārtējo pozitīvisma kampaņu iestudēt. Kā nekā - vēlēšanas tuvojas un tad katrs t.s. cenzūrsīkums var izradīties par nepatīkamu traucēkli
Alfa
A
Ar katram vēlešanam ceram uz tautas kalpu godaprātu,atmetiet šīs cerības,lamēr sedsim pie TV nekas nemainisies,jaiet ielas ,mītingos un nekā savadak,
Huseyin Rasulov
Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом - http://bit.do/bezsigatet Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypилa 14 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросила без физический и моральных усилий за 1 день!
Margarēta
M
Ja kāds likums (šajā gadījumā aizsegam izmantotais par politisko partiju finansēšanu un KNAB kā uzraugu) vairs nav izpildāms sabiedrībā un tehnoloģijās notikušo neatgriezenisko pārmaiņu dēļ, jāatceļ ir likums, nevis jāaizmurgojas līdz soctīklu slēgšanai un demokrātijas vājināšanai, da politisko pretinieku rupjai apklusināšanai kā bazmaz Baltkrievijā. Likumi mēdz būt arhaiski, jā, sevišķi, ja tos pieņem tādas sirmas, stulbas galvas, kādas sēž mūsu saeimā, kur par likumiem, tos neizlasījuši, balso sirmi lauksaimnieki, izbijušas aktrises un filoloģītes. Turklāt kāda jēga bloķēt feisbuku Latvijā, ja balsot vēlēšanās tak var praktiski jebkurā pasaules malā dzīvojoši LR pilsoņi (iecirkņos ārzemēs vai pa pastu kaut no tālākā un pamestākā pasaules kakta, ja vien tur pasts ir sasniedzams). Tiem tak nevarēs nobloķēt feisīti. Tad jau ir jāmaina arī vēlēšanu likums un kā, piemēram, Grieķijā vai Maltā jāļauj balsot tikai uz vietas valstī, nekāda balsošana ārzemēs.
naivajiem
n
Stendžu vērtēju negatīvi, bet šoreiz viņš runā par lietu. Vai tiešām jūs vēl nezināt, ka Latvijā aizliegts publicēt politiķu un prominenču bildes un rullīšus, kur viņi pieķerti apkaunojošās situācijās. Tas ir aizliegts un šādi materiāli līdz jūtūbam un soctīkliem faktiski nenokļūst. Cenzūra ir tik visaptveroša, ka brīvi publicētu textu par nopietnu tēmu muļķu zemē vairs tikpat kā nav.
jā gan
j
Neuztraucies Stendža, drīz arī tu būsi penča!
 • 5
 • 1
pārgudrajam
p
Pirms to apgalvo pierādi ar konkrētiem faktiem. Es ne ar ko tādu neesmu saskāries. Kuri negrib, ka publicē rullīšus, mullīšus u.t.jpr., tie arī panāk ar rupju uzvedību un brutālu rīcību. Un ne jau tādēļ cepās Stendža, kā tu viņu familiāri uzrunā, bet gan visticamāk tāpēc, ka jūk viņa partiju aģitācijas bizness caur sociālajiem tīkliem...
 • 4
 • 1
:)
:
Bez cenzūras tādus pērkamus "speciālistus" kā šis ierobežot grūti.
Orvels
O
Ierosinu ar steigu izveidot Patiesības ministriju un iecelt Kažoku par ministri!
reptilis
r
Paklausījos radio - tiešām -negudra,tātad par ministri der!
 • 2
 • 3
Buba
B
Verbālās prostitūtas, kura gatava kopoties ar ikvienu, kas maksā, viedoklim tomēr jāpieiet kritiski Jo ļoti ticams, ka tiks aptaisīts nevis reāli sliktākais, bet tas, kurš mazāk piedāvājis.
Fiksais
F
Šodien efektīva reklāma stāv ārpus klasiskajiem rāmjiem - primārais ir patiesība. Un to nu ir grūti noslēpt - valsts pa 27 gadiem izlaupīta, izvarota un iztirgota. Sauklis - krievi nāk vairs nederēs, jo lielāko postažu nācijas vēsturē ir izdarijuši bāleliņi paši savām rokām. Protams izglītota un domājoša nācija ir bieds tai jefiņu varzai kas raujas pie varas, bet laiki mainās, ne velti internetu atzīst par vienu no nozīmīgākajiem civilizācijas izglītojošiem izgudrojumiem pēc Gūtenberga grāmatu drukas radīšanas. Valsts ierēdņu ņemšanās par kaut kādu interneta resursu ierobežošanu ir vienkārši smieklīga, izskatās ka pašapmierinātie ierēdņi pārāk sadomājušies par Ziemeļkorejas diktatora spozmi!
Margarēta
M
Un kāpēc vienmēr ASV vēlēšanu sakarā tāds satraukums par Krievijas ietekmi? Tā jau nav vienīgā valsts, kas iejaucas ASV vēlēšanās? Kāpēc par Izraēlu un ietekmīgo, ūberbagāto ASV ebreju milzīgo finansējumu kandidātu kampaņām klusums? Sorosa papiņam nav izdevīgs Tramps, viņš lika uz Klintoni? So what? Abi traki, Tramps drusku mazāk traks par Klintoni. Būtu Klintone, diez vai ASV tagad taisītos sarunām ar Kimu, Hilčene droši vien jau sen būtu uzsākusi globālu kodolkaru.
Margarēta
M
Kad šādi sāk runāt valsts varas represīvo iestāžu vadība, paliek diezgan baisi. Vēl baisāk, kad šos izteikumus atbalsta "neatkarīgi" visu jomu speciālisti, kas darbojas demokrātijas un vārda brīvības institūtos un centros (Kažoka). Nākamais solis: atslēgt telefonus, lai cilvēki tai dienā nevar sazvanīties un runāt, par ko balsojuši vai taisās balsot. Ietekme no ārzemēm? Jā, ir iespējama Krievijas ietekme, BET vai tad līdz šim mums nav bijusi ietekme no ārpuses uz politiskajiem procesiem? Soross nav ārpuse?
Pravietisnejaukais
P
Miers ar jums! Centieni cenzēt ir jānosauc īstajā vārdā, ja vēlamies šo parādību saprast... un kaut ko ar to darīt. Vēlme cenzēt balstās cilvēciskajā lepnībā, pārliecībā, ka cilvēks VAR KONTROLĒT VISU. Bet nevar, lai cik "LABI" nebūtu nodomi. Ja saprastu, ka nevar - velti neplosītos.
LV seko tendencēm
L
Marksisms ir lipīgs. https://youtu.be/9vVohGWhMWs
Pravietisnejaukais
P
Marksisms ir gan sasodīti lipīgs, bet tam nav tieša sakara ar vēlmi cenzēt. Marksisti cenzūru dabūja mantojumā.
 • 8
 • 5
reptilis
r
Pilnīgi piekrītu Stendziniekam! Es arī kādreiz domāju,ka nauda reklāmām izšķir visu...,bet ASV vēlēšanas parādīja ,ka tā nav. Klintoni n-tās reizes vairāk naudas ieguldīja vēlēšanās...no katra ""gludekļa""skanēja par Klintones uzvaru un gudrību ne tikai ASV ,bet pat Latvijā. Tā kā nauda ,protams,ietekmē...,bet pret tendecēm politiskajā straumē tā ir bezspēcīga.
purnam
p
https://www.reuters.com/article/us-usa-election-poll/clinton-has-90-percent-chance-of-winning-reuters-ipsos-states-of-the-nation-idUSKBN1322J1
 • 4
 • 4
reptīlijas purnam
r
Nekādi neizdodsas noskaidrot, kur jūs, kirevu nacisti, atrodat tās ziņas par Klintones uzvaru, kad abu kandidātu izredzes tika vērtētas kā līdzīgas, ar minimālu pārsvaru te vienam, te otram? Ja fakti nesaskan ar jūsu dzelžaino pārliecību, tad jo ļaunāk faktiem?
 • 9
 • 12
Pravietisnejaukais
P
Par šo es tev ieliku plusiņu. Pēcpusdienā ielikšu vēl vienu.
 • 8
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus nebaltai dienai?

Kopā nobalsojuši: 154

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē