Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Vējonis: Deportācijas visnežēlīgākajā veidā atgādina mums, kāda ir brīvības cena

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
LĒNI BET KĀRTĪGI IZTĪRĪSIM MŪSU LATVIJU NO OKUPANTU ATLIEKĀM ! LAI VALDĪBA PRETOJAS......BET MĒS TO IZDARĪSIM !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
TĀPĒC JAU PATREIZ VISI ČEKISTI AIZGŪTNĒM LAMĀ K.ULMANI ! TĀPĒC KA JŪT KA TIE TRAKIE LATVIEŠI TIEŠĀM VAR IEVĒLĒT JAUNU K. ULMANI ! TIE TRAKIE LATVIEŠI TĀPĒC JAU ARĪ BIJA TAJĀS BARIKĀDĒS ,KUR VIŅUS TAK VARĒJA PRASTI APŠAUT...BET VIŅI TUR BIJA !
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
IR ĻOTI NOŽĒLOJAMA biedru CENŠANĀS NOZĀKĀT VIENĪGO UN ĪSTO LATVIJAS PREZIDENTU !!! TĀPAT ''BIEDRI'' ĻOTI CENŠAS NOMELNOT LEVITU ! KO TAS NOZĪMĒ.......?
Zane
Z
Vēsturi aizmirst nedrīkstam un jādara viss iespējamais lai nākotnē mūs nesagaida tāds traģisks liktenis! Labi,ka esam NATO sastāvā.
BT
B
tāpēc jau osvoboditeli te ārdās kā aptrakuši,ka neko nevar izdarīt
 • 1
 • 0
Līva
L
Vēsture parāda, kas notiek, ja neaizstāv savu valsti un tautu. Tā bija laba mācība, lai turpmākās paaudzes saprastu - nepretojoties agresoram visa tauta lēnām tiks iznīcināta un tikai brīnums var glābt. Viens brīnums jau bija - limits izsmelts. Tagad pašiem jāparūpējas.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
RĪGAS BARIKĀDĒS MĒS LŪDZĀM PAŠU DIEVU LAI UZDĀVINA LATVIJAI BRĪVĪBU .....! BRĪVĪBU TIEŠĀM DIEVS MUMS IR UZDĀBVINĀJIS ..... KĀ BRĪNUMU , KĀ PASAKAINU BRĪNUMU ! BET VECAJAI VARAI UN KREMLIM TAS ĻOTI NEPATĪK.... BET LATVIEŠI IR SPĪTĪGI !
 • 1
 • 0
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Līva ! Bet tu redzi ka pat tev kāds Latvijas ienaidnieks ir pielicis mīnusu !
 • 1
 • 0
liepājnieks
l
Bet, Liepājā ,LNA namu apsainiekotājs Viktors Solovjovs piespiedu iznīcībai grib lemt invalīdu Hūgo Vācieti ...viņam piešķirtajam elektriskajam skūterim vajag garažā elektrību...bet LNA kungu savstarpējo kašķu dēļ tas gada laikā vēl nav izdarīts...?
janka
j
Tur nebija nekādas varonības, tie bija uzspiesti apstākļi, kuriem cilvēki bija spiesti pakļauties un dzīvot. Viņus aizveda (apmēram 15 000), bet viņi aizbrauca ar mīlestību sirdī pret Latviju, jo zināja, ka to uzspiež sveša naidīga roka. Bet kas notiek tagad, tas ir slēptais genocīds, ka cilvēki, lai izdzīvotu, ir spiesti doties trimdā. Un lielāko tiesu viņi aizbrauc ar naidu, vilšanos pret valdību, pret tiesu sistēmu, pret cilvēka beztiesiskumu ar naidu pret savu valsti. Vai tas nav daudz dramatiskāk???. Ei, OIKISTI , jūs tur pie siles esošie, paceļat savus purnus un paskatieties, ka dzīvo liela daļa Latvijas tautas??? Svešās zemēs stādu rozes ……...
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Bet, nesēro,nesēro Māt > mirklis ko gaidi jau klāt un tasnebūs vairs parīt bet rīt ! Jo Brīves ugunskuru dzirksts kas neļāva pagurt un krist vēl uz debesu atsvariem dzirkst
 • 1
 • 0
Trollis JT, trollis
T
Tieši otrādi, ''vidējā pirksta rādītāji'' ir krievu nacisti un tieši viņi nekur nebrauc, jo Eiropai nav vajadzīgi, bet no Krievijas baidās vairāk nekā no Guderiana tanku grupas. Šos valsts nodevējus raksturo tikai krievu nacistu lietoti gebelsmeli ''trimda'', ''lai izdzīvotu'', ''protests pret valsti.'' Fakti sakauj krievu nacistu gebelsmelus - Latvijā ''izdzīvo'' pat darba laikā troļļojošie krievu nacisti, bet uz citām Eiropas savienības valstīm cilvēki sbrauc, lai pelnītu reizes vairāk nekā Latvijā un dzīvotu, bet vainīgie, ja tadi šajā situācijā ir, ir mūsu maksāt nespējīgie/negribošie ''darba devēji.''
 • 1
 • 2
Trollis JT
T
Jankam taisnība... lielākā daļa aizbrauc ne tikai materiālo laimi meklēt, bet pie viena arī vēlas parādīt augsti paceltu vidējo pirkstu establišmentam. Un neceriet, neceriet, ka jūs dabūsiet viņus atpakaļ.
 • 2
 • 2
ZZS Truksnis represē represētos
Z
Vējoņa partijas biedrs Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS) un viņa pakalpiņi represē represētos. Un Vējonim par to nospļauties!
nemuldi tukšu
n
Vējonis to nemaz nezina, jo tu viņam to neesi teicis
 • 1
 • 0
utt
u
Čehi par deportējamiem vāciešiem ņirgājās. Izskuva matos celiņu galvas virsū, zīmēja uz muguras kārškrustus, iejūdza vāciešus ratos zirga vietā. Uz Čehijas - Vācijas robežas deportējamos izģērba pilnīgi kailus un plikus bariem dzina pāri robežai. Otrā robežas pusē vietējā komandatūra izsniedza plikajiem maisus ar izgrieztu caurumu galvai un rokām...
Trollis JT
T
Nu... bet ņem vērā, ko vācuieši bija darījuši pirms čehiem... .
 • 1
 • 0
rekur
r
1945.g. ziemā Čehoslovākijas valdība deportēja 3 miljonus vāciešu no Čehoslovākijas uz Vāciju. Sievietes, bērni un vecīši ziemas salā kājām gāja uz Vāciju. Puse pa ceļam nomira..1947.-49.g. Polija sadzina koncentrācijas nometnēs un pēc tam deportēja 12 miljonus vāciešu. Nomira 2 milj.
Taka
T
Vai sim debilajam daunim Vejonim nav ienacis prata, ka Krievijas okupacijas laika izsutitajiem un visiem cietusajiem Latvijas pilsoniem kompensacijas ir jamaksa Krievijai, bet ne Latvijas valstij un Latvijas iedzivotajiem, kurus neizsutija??? Kapec zidiem par koncentracijas nometnes pavadito laiku kompensacijas maksa Vacija un Vacijas pilsoni, bet ne Zidija un Zidijas pilsoni?
ņirga
ņ
Vai nacistu daunim debilgebelselim debilnaida kvekšķim ir zināms, ka ebreji atradās vācu koncentrācijas nometnēs? Jau aizvēries, nacistu dauni?
 • 3
 • 3
Tieši par tēmu:
T
Šodien, 22:20 Atbildēt no malas šitas zili rozā slavētāju portāls nra/.lv vēl vismz VESELUS piecus, gan ļoti nejēdzīgus foto ielika, bet Delfi VISPĀR nepiemin ne šodienas not. :bandītu - psrs tūkstošus nogalinātos un izsūtītos no Latvijas 1940 gada 14.jūnijā, ne šodienas sēru pasākumus un gājienu pie Brīvības pieminekļa! NE burta Delfos par to! Padomājiet, kas ir Delfi un kam šie atklāti un nekaunīgi kalpo ?!
Tieši par tēmu:
T
Šodien, 2018.06.14. 1:01 Atbildēt Naivis Kvadrātā Protams, par tādiem niekiek,kā noziedzīgā apm.15 000 pilsoņu izvešana nevar likt šim portālam vairāk par 5 truliem un neizteiksmīgiem foto. Un nevis no Torņkalna , Šķirotavas un par no Okup.Muz. notikušo lielo sēru gājienu atpoguļojums..Tas nav šiem tik vērtīgais perverso praids, kad uzbāzīgie slimo tipu fotouzņemumi ir desmitu desmitos.
Kremļa "labais suns"
K
Ak jā, KĀDREIZ BIJA BRIESMĪGI LAIKI LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM, KAD PIRMS NACISTISKĀS VĀCIJAS KARAVĪRI IZDZINA KREIEVU psrs SLEPKAVU UN LAUPĪTĀJU ORDAS, kas noziedzīgi un zvēriuski DEPORTĒJA Latvijas pilsoņus UZ SIBĪRIJU SPAIDU DARBOS UN IZNĪCĪBAi...un tad šie okupantu nelieši atgriezās un līdz šodienai PRETTIESISKI vēl saimnieko mūsu dzimtenē
Antonija Lacplese
A
Sitads stulbenis kads ir vejonis par prezidentu var but tikai Latvija. Kapec Latvija 27. gadu laika nav neviena normala cilveka prezidentu, ministru, deputatu amata???

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus nebaltai dienai?

Kopā nobalsojuši: 396

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pārāk aizraujamies ar skolu elitārismu(34)

Par saikni starp skolotāju algām un skolu reformu, kā arī par lielo un mazo skolu nozīmi Latvijā ar Rīgas Juglas vidusskolas direktori Aiju Melli sarunājas Romāns Meļņiks.

Premjers: Latvija var būt pārtikusi Ziemeļvalsts(51)

"Mēs varam būt pārtikusi Ziemeļvalsts, kurā cilvēki dzīvo drošībā, pārticībā, ir apmierināti ar dzīvi un laimīgi. Lai tas notiktu, mums ir jāveic sistēmiskas maiņas ļoti daudzās nozarēs mūsu...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē