Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vējonis: Deportācijas visnežēlīgākajā veidā atgādina mums, kāda ir brīvības cena

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
IR ĻOTI NOŽĒLOJAMA biedru CENŠANĀS NOZĀKĀT VIENĪGO UN ĪSTO LATVIJAS PREZIDENTU !!! TĀPAT ''BIEDRI'' ĻOTI CENŠAS NOMELNOT LEVITU ! KO TAS NOZĪMĒ.......?
Zane
Z
Vēsturi aizmirst nedrīkstam un jādara viss iespējamais lai nākotnē mūs nesagaida tāds traģisks liktenis! Labi,ka esam NATO sastāvā.
BT
B
tāpēc jau osvoboditeli te ārdās kā aptrakuši,ka neko nevar izdarīt
 • 0
 • 0
Līva
L
Vēsture parāda, kas notiek, ja neaizstāv savu valsti un tautu. Tā bija laba mācība, lai turpmākās paaudzes saprastu - nepretojoties agresoram visa tauta lēnām tiks iznīcināta un tikai brīnums var glābt. Viens brīnums jau bija - limits izsmelts. Tagad pašiem jāparūpējas.
liepājnieks
l
Bet, Liepājā ,LNA namu apsainiekotājs Viktors Solovjovs piespiedu iznīcībai grib lemt invalīdu Hūgo Vācieti ...viņam piešķirtajam elektriskajam skūterim vajag garažā elektrību...bet LNA kungu savstarpējo kašķu dēļ tas gada laikā vēl nav izdarīts...?
janka
j
Tur nebija nekādas varonības, tie bija uzspiesti apstākļi, kuriem cilvēki bija spiesti pakļauties un dzīvot. Viņus aizveda (apmēram 15 000), bet viņi aizbrauca ar mīlestību sirdī pret Latviju, jo zināja, ka to uzspiež sveša naidīga roka. Bet kas notiek tagad, tas ir slēptais genocīds, ka cilvēki, lai izdzīvotu, ir spiesti doties trimdā. Un lielāko tiesu viņi aizbrauc ar naidu, vilšanos pret valdību, pret tiesu sistēmu, pret cilvēka beztiesiskumu ar naidu pret savu valsti. Vai tas nav daudz dramatiskāk???. Ei, OIKISTI , jūs tur pie siles esošie, paceļat savus purnus un paskatieties, ka dzīvo liela daļa Latvijas tautas??? Svešās zemēs stādu rozes ……...
Trollis JT, trollis
T
Tieši otrādi, ''vidējā pirksta rādītāji'' ir krievu nacisti un tieši viņi nekur nebrauc, jo Eiropai nav vajadzīgi, bet no Krievijas baidās vairāk nekā no Guderiana tanku grupas. Šos valsts nodevējus raksturo tikai krievu nacistu lietoti gebelsmeli ''trimda'', ''lai izdzīvotu'', ''protests pret valsti.'' Fakti sakauj krievu nacistu gebelsmelus - Latvijā ''izdzīvo'' pat darba laikā troļļojošie krievu nacisti, bet uz citām Eiropas savienības valstīm cilvēki sbrauc, lai pelnītu reizes vairāk nekā Latvijā un dzīvotu, bet vainīgie, ja tadi šajā situācijā ir, ir mūsu maksāt nespējīgie/negribošie ''darba devēji.''
 • 1
 • 2
Trollis JT
T
Jankam taisnība... lielākā daļa aizbrauc ne tikai materiālo laimi meklēt, bet pie viena arī vēlas parādīt augsti paceltu vidējo pirkstu establišmentam. Un neceriet, neceriet, ka jūs dabūsiet viņus atpakaļ.
 • 2
 • 2
ZZS Truksnis represē represētos
Z
Vējoņa partijas biedrs Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS) un viņa pakalpiņi represē represētos. Un Vējonim par to nospļauties!
nemuldi tukšu
n
Vējonis to nemaz nezina, jo tu viņam to neesi teicis
 • 1
 • 0
utt
u
Čehi par deportējamiem vāciešiem ņirgājās. Izskuva matos celiņu galvas virsū, zīmēja uz muguras kārškrustus, iejūdza vāciešus ratos zirga vietā. Uz Čehijas - Vācijas robežas deportējamos izģērba pilnīgi kailus un plikus bariem dzina pāri robežai. Otrā robežas pusē vietējā komandatūra izsniedza plikajiem maisus ar izgrieztu caurumu galvai un rokām...
Trollis JT
T
Nu... bet ņem vērā, ko vācuieši bija darījuši pirms čehiem... .
 • 1
 • 0
rekur
r
1945.g. ziemā Čehoslovākijas valdība deportēja 3 miljonus vāciešu no Čehoslovākijas uz Vāciju. Sievietes, bērni un vecīši ziemas salā kājām gāja uz Vāciju. Puse pa ceļam nomira..1947.-49.g. Polija sadzina koncentrācijas nometnēs un pēc tam deportēja 12 miljonus vāciešu. Nomira 2 milj.
Taka
T
Vai sim debilajam daunim Vejonim nav ienacis prata, ka Krievijas okupacijas laika izsutitajiem un visiem cietusajiem Latvijas pilsoniem kompensacijas ir jamaksa Krievijai, bet ne Latvijas valstij un Latvijas iedzivotajiem, kurus neizsutija??? Kapec zidiem par koncentracijas nometnes pavadito laiku kompensacijas maksa Vacija un Vacijas pilsoni, bet ne Zidija un Zidijas pilsoni?
ņirga
ņ
Vai nacistu daunim debilgebelselim debilnaida kvekšķim ir zināms, ka ebreji atradās vācu koncentrācijas nometnēs? Jau aizvēries, nacistu dauni?
 • 2
 • 3
Tieši par tēmu:
T
Šodien, 22:20 Atbildēt no malas šitas zili rozā slavētāju portāls nra/.lv vēl vismz VESELUS piecus, gan ļoti nejēdzīgus foto ielika, bet Delfi VISPĀR nepiemin ne šodienas not. :bandītu - psrs tūkstošus nogalinātos un izsūtītos no Latvijas 1940 gada 14.jūnijā, ne šodienas sēru pasākumus un gājienu pie Brīvības pieminekļa! NE burta Delfos par to! Padomājiet, kas ir Delfi un kam šie atklāti un nekaunīgi kalpo ?!
Tieši par tēmu:
T
Šodien, 2018.06.14. 1:01 Atbildēt Naivis Kvadrātā Protams, par tādiem niekiek,kā noziedzīgā apm.15 000 pilsoņu izvešana nevar likt šim portālam vairāk par 5 truliem un neizteiksmīgiem foto. Un nevis no Torņkalna , Šķirotavas un par no Okup.Muz. notikušo lielo sēru gājienu atpoguļojums..Tas nav šiem tik vērtīgais perverso praids, kad uzbāzīgie slimo tipu fotouzņemumi ir desmitu desmitos.
Kremļa "labais suns"
K
Ak jā, KĀDREIZ BIJA BRIESMĪGI LAIKI LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM, KAD PIRMS NACISTISKĀS VĀCIJAS KARAVĪRI IZDZINA KREIEVU psrs SLEPKAVU UN LAUPĪTĀJU ORDAS, kas noziedzīgi un zvēriuski DEPORTĒJA Latvijas pilsoņus UZ SIBĪRIJU SPAIDU DARBOS UN IZNĪCĪBAi...un tad šie okupantu nelieši atgriezās un līdz šodienai PRETTIESISKI vēl saimnieko mūsu dzimtenē
Antonija Lacplese
A
Sitads stulbenis kads ir vejonis par prezidentu var but tikai Latvija. Kapec Latvija 27. gadu laika nav neviena normala cilveka prezidentu, ministru, deputatu amata???
Represēto Pēcnācējs
R
Atkal sekla runa no PPLV prezidenta. Vispirms, demokrātija Latvijā nekad nav darbojusies, jo latvieši ir populistiski noskaņota tauta. Populisma pamats ir viensētu sabiedrība, kada par savu uzturu rūpējās pati, bez socialo demokrātu iejaukšanās. Savos pamatos latvieši ir pret sevis pārvaldīšanu, jo ir spējuši to darīt bez priesteru vai 'valdības' starpniekiem. Protams, šodien, kad daba ir būtiski iznīcināta un tās vietā valda nedabiskā pilsētas vide, pilsētnieki (sākot ar Aristoteli) uzskata par demokrātijas radītājiem. K. Ulmanis darija pareizi gāžot valdību, kas 15 g laikā nekādi nespēja Latviju nostādīt uz kājām. Tāda valdības gāšana ir nepieciešama arī tagad. Otrkārt, kaut izsūtīšana bija nežēlīga un patvaļīga, nedrikstam aizmirst, ka liela daļa no tiem kuri piedzīvoja nāvi, ar to satikās kara dēļ. Šī kara iesācēji nebija krievi, bet vāci. PPLV valdība ar prezidentu Vējoni iedomājoties sevi runājam vēstures vārdā patiesībā represē patieso vēsturi. Ir laiks mainīties uz augšu.
Zobs Kaulā DAUNIS RUSDEBILS
Z
Es, rusdebilais krieveļu nacistelis rusdaunis rusdeģenerātelis, jau pāreju uz demonstratīviem mēģinājumiem pārbaudīt, cik nesodīti prokremliskajā lapelē Diena var kurināt nacionālo naidu un kūdīt uz vardarbību. Kad man iedos pelnītos gadus kamerā un patrieks no Latvijas?
 • 1
 • 5
Zobs Kaulā DAUNIS RUSDEBILS
Z
Kā rusddebils rusdaunis rusgebelselis rusdeģenerātelis nevaru arī nekādi iegaumēt faktu, ka deportāciju laikā nekāda kara, ne arī vācu karavīru Latvijā nebija. Vai drošības policijai nav laiks pajautāt Dienas redaktorelim , kāpēc viņa prokremliskajā lapelē tiek netraucēti drukāti rusdebili gebelsmeli?
 • 1
 • 4
Zobs Kaulā DAUNIS RUSDEBILS
Z
Joprojām nekādi nevaru ne izlasīt, ne ar savu rusdebiulo rusdauņa dirsu saprast teikumu ''1991. gadā tika atjaunota Latvijas neatkarība'', toties turpinu rusdebilšovus un rusdeģenerātnaida runu pret latviešiem, ko šejienes redaktorelis, būdams rusnacistu pakalpiņš un valsts nodevējs, pilnībā atbalsta.
 • 1
 • 4
Par TAISNĪBU
P
https://www.youtube.com/watch?v=0tedgYgYcIQ

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts/a ar interneta pieejamību un kvalitāti Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 448

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Zakatistovam esot "paranojas sajūta"(16)

Kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas KPV LV finansēšanu aizdomās turētais KPV LV valdes loceklis Atis Zakatistovs apgalvo, ka viņa privātīpašumā notikusi nelikumīga iekļūšana, kā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē