Laika ziņas
Šodien
Migla

Vējonis: OIK ieviešana noteikti bija kļūda

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Emsis: Dubulttarifs-atbalsts latvis
E
Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs I.Emsis. Diena, 22.09.2000. Valdībā apspriešanai nodoti Enerģētikas likuma grozījumi, mazinot līdzšinējos atvieglojumus mazajām HES, vēja elektrostacijām un citām reģeneratīvajām energoietaisēm un tuvinot to pilnīgu atcelšanu. Es kā šo atvieglojumu autors un izcīnītājs 6. Saeimā vēlētos ieviest skaidrību dažos ar tiem saistītajos aspektos, kas vai nu aiz nezināšanas, vai apzināti tiek noklusēti. Enerģētikas likuma 40. pantā noteikts, ka Latvenergo jāiepērk mazo hidroelektrostaciju, vēja elektrostaciju, saules bateriju un biogāzes energoiekārtu, kuras nodotas ekspluatācijā līdz 2005. gadam, pirmajos astoņos ekspluatācijas gados saražotā enerģija par divkāršu realizācijas tarifu, tādējādi paātrinot šo elektrostaciju kapitālieguldījumu atmaksāšanos, mudinot lauku uzņēmējus ieguldīt līdzekļus šādās mazās, videi draudzīgās elektrostacijās, kuras atmaksājas ilgākā laikā. Kāda ir šā mazās enerģētikas atbalsta jēga? Palīdzība Latvijas laukiem!
Vējonis -Emša līdzpriekšsēdētājs
V
Tā kā Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs I.Emsis ir atzinis, ka ir OIK autors, tad Vējonis, kā tā laika LZP līdzpriekšsēdētājs, ir līdzatbildīgs par to nelietību!
  • 3
  • 0
Vējonis -Emša līdzpriekšsēdētājs
V
Tā kā Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs I.Emsis ir atzinis, ka ir OIK autors, tad Vējonis, kā tā laika LZP līdzpriekšsēdētājs, ir līdzatbildīgs par to nelietību!
  • 3
  • 0
rekur
r
Starp kļūdu un mantkārīgu noziegumu ir liela atšķirība.
nekaunies!
n
Raimondiņ, tā nav kļūda, bet noziegums un katram noziegumam ir vārds un uzvārds. Piemēram pūce, kariņš, kampars, pavļuts. Nekaunies, turpini iesākto! Jeb koleģiālas jūtas neļauj? Kā nekā kopā ar Vienotības bandītiem pirms Citadeles izlaupīšanas uz Gruziju lidots. Pēc kā Raimondiņam "iegadījās" prezidenta krēsls, bet Vienotības gopņikiem naudas lādes no bankas. Sakritība protams. :D
Kremļ
K
Pensioneram Rossii: Deneg net no vii deržites.
>:-)
&
VĒjoŅis , paziņo , jūsu naudiņa ,pa vējam pazudusi uz neatgriezšanos ! Samierinieties .Tāpat būtu notriekuši , vai nodzēruši . Bet mēs zinam ,ko ar šo naudiņu darīt ...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauno koalīciju veidos:

Kopā nobalsojuši: 242

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē