Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Māris Ruks: Tas bīstamākais, ka Latvijas politikā šobrīd ārkārtīgi ir ieviesusies korporeliskā domāšana – sabiedrības šķirošana izredzētajos, kam tagad ir vara, un pārējos, ar kuriem nav jārēķinās, kurus var žņaugt, spiest un izsūkt savās interesēs.

Vieni – pašizredzētie. Kas tad ir pārējie?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
PĀRĒJIE IR DIEVA IZREDZĒTIE.
P
Jo PAŠIZREDZĒTI nevar būt Dieva izredzēti.
Žaga
Ž
Katrai nācijai ir savi atkritumi! Katrs, atbilstoši savām prāta spējām, tagad var izsvērt, kurš ir kurš.
Zovirax
Z
Izskatās, ka kā gnīda, iespējams, izložņāja visus piedrazotos pakšus un tad savākto pārdeva. Daudzās lielās, goda organizācijās iemaldās gan arāji gan ruki, kas tur nespēlē svarīgu lomu, bet pieķēza visu, gan, nepajokam. Iespējams, ka atribās par blēdību, iespējams, atmaskošanu...
Ezotēriķis
E
Tas nav ezotēriķis, kas pret taisnību "paceļ roku". Pērkams maita, vairāk nekas. Noteikti vēl diletanta līmenī. Tādu pašu var ātri uzvikt uz kāķa.
Skribentam
S
Rietumu latvieši ne seviški patīk bet par saskaniešiem tam nav nekā slikta ko teikt.
Edge
E
Māris Ruks: Tas bīstamākais, ka Latvijas politikā šobrīd ārkārtīgi ir ieviesusies korporeliskā domāšana – .. Egils Levits, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā:" Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti. " (Latvijas Avīze, 20.05.2017.)
Edža
E
Izlasīju Ruka jaunāko grāmatu! Tiešām apbrīnoju autora drosmi par to visu uzrakstīt un spēju izkļūt no tām korporeļu sektām!
es arī
e
apbrīnoju autoru.Iefiltrēties korporācijā,lai kā pats raksta,vāktu materiālus un tad uzrakstīt grāmatu,lai pārliecinātu vienkāršo tautu,ka korporācijas bija un ir antisemītu,dzērāju,izvirtuļu,kampēju,zagļu,pederastu un slepkavu organizācijas.Tur tiešām vajag lielu drosmi.Grāmatiņā daudz patiesības,kurā veikli iemudžināti sevišķi indīgi meli.Un vēl tā spēja,kā jūs rakstāt,izkļūt no tās šausmīgās sektas pēc 25!!! gadiem.Veikls zellis tas autors.Viņš laikam domā,ka ir apmiruši visi korporanti un viņu pēcteči visā pasaulē un tagad var sacerēt un publicēt visu,kas ienāk prātā.Tirgus tantiņas noticēs.
  • 0
  • 0
€$
Malacis ! Vienīgi iemaldijies laikam bija masonu ložā,kā tika ārā,tas gan ir smagāks jautājums.
Neslāvs
N
Šis tips taču apzagās - gandrīz nolaida uz grunti žurnālu "Universitas"... Interesanti - kas finansē viņa grāmatas, lai apmelotu labākos Latvijas dēlus un meitas. Izdot grāmatu - tās ir izmaksas, bet kas to visu apmaksā?
Feldkurats Kacs
F
Labākajiem dēliem trešajā dienā pēc komersa iestājas abstinences. Kā ar labākajām meitām? Tiešām tas pats?
  • 8
  • 8
Be
B
Citplaneetieshi vrbuut?
  • 5
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai KPV LV Saeimas frakcijā ir šķelšanās aizmetņi?

Kopā nobalsojuši: 144

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kad populisms satiekas ar realitāti(31)

Reālākais scenārijs pēc Lielbritānijas parlamenta noraidītās vienošanās ir izstāšanās sarunu termiņa pagarinājums, intervijā Jolantai Plaukai paredz Latvijas Ārpolitikas institūta pētniece Vineta K...

Pārpublicē sociālo tīklu ierakstus(1)

Projekta Melu tvertne laikā uzskatāmi novērots, ka viltus ziņu un klikšķu mednieku interneta vietnes bieži pat necenšas radīt priekšstatu par kvalitatīvu žurnālistiku, un, pamanot dažas iezīmes, pat n...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē