Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Viņķele: Problēmas veselības aprūpē risināmas, palielinot nodokļu ieņēmumus budžetā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pats labākais variants
P
Problēmas veselības aprūpē risināmas samazinot milzīgo veselības ministriju ar vairāk nekā 300 ierēdņiem,ļīdz pirmskara Veselības departamentam,ar 17 darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā! Kā tas izskatās šodien,Saeimas deputāti un valdības locekļi var apskatīt dabā,tepat blakus-Tallinā,vai arī aizbraukt ar prāmi uz Stokholmu vai Helsinkiem!
tādi esam
t
Atkal sitiens pa godīgu cilvēku kabatām. Godīgie maksās nodokļus, bet blēži algu saņems joprojām aploksnēs. Žēl, ka Viņķelei nepietika prāta ieviest reformu, kad nodokļu nemaksātājiem kaut vai ar simbolisku finansējumu bija jāpiedalās veselības budžeta uzturēšanā.
Tālis
T
Persona, kurai citi nav cilvēki ! Persona, kura nav īstajā amatā! Persona, kuri rūo tiaki psihatrija!
VVZ
V
Valsts medicīnai jau šodien gadā tiek iegrūsts rīklē 1,2 miljards (miljards, Karl!), bet medicīna nekļūst ne efektīvāka, ne pieejamāka, ne mazāk plēsonīga! Valsts "medicīnas struktūras" ir izspiešanas shēma ar mākslīgām rindām un lielākoties ir "dakterīšu" privātprakšu mārketinga centri. Sistēma ir jādemontē, un kopā ar ministri gubošļopovu jāpatriec. Nespējam mēs šādu rijīgu monstru uzturēt.
docents čuvaks
d
Viņķele, iepriekšējā valdība jau palielināja visiem strādājošiem sociālo nodokli par 1%, kurš iešot tieši veselībai. Jūs jau gandrīz gadu stūrējat šo nozari. Kur paliek šis mans samaksātais nodoklis? Tā vietā tika likvidēta divu grozu sistēma, un tiem nosokļu nemaksātājiem, kuri bija par sevi iemaksājuši apdrošināšanu, nauda tiek atmaksāta atpakaļ. Kad atmaksās manis iemaksāto 1% no manas algas? Tā vietā tagad sāk vervelēt par jauniem nodokļiem!
Nu,
N
attēlā redzamās personas retorika liecina par nespēju adekvāti novērtēt realitāti.
Horošijs
H
Būs panākumi psihiatrijā - būs panākumi visā veselības aizsardzības nozarē
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Viņķelei taisnība, nodokļi jāceļ, tā lai pēc politiķu un ierēdņu pārēdināšanas arī veselībai atliktu.
Ja nevar sakārtot
J
ar prātu, jo kārtotājiem tā vienkārši nav, to var sakārtot ar naudu. Bravo!
jupis
j
Aga , palielināt nodokļus....labāk attīstiet ražošanu , radiet normāli apmaksātas darbavietas...bet par to ne vārdiņa !
kā tur ir?
k
Un ja OIK ieņēmumus izmantot nevis, lai maksātu privātuzņēmumiem, bet gan lai palielinātu veselības aprūpes budžetu? Tas būtu tikai godīgi. Cilvēki maksā OIK, cilvēki to saņem atpakaļ veselības aprūpē. Bet tagad tā nauda aiziet vējā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstošas sāpes var izrādīties vēzis(1)

Ne visi mediķi ir tik zinoši, lai uzreiz pamanītu ļaundabīgas kaulu slimības, intervijā Baibai Krastiņai atzīst Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts Lauris Repša.

Muti ciet!(6)

Smīdina un vienlaikus arī skumdina ziņa, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas paredzētas 29. augustā, vēlēšanu iecirkņos obligāti būšot jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā to iecerējusi Centrālā v...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē