Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Vitenbergs: EM aicinās novērst nepilnības regulējumā par brīvdienās tirgojamajām precēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
james henry
j
Sveiki, mani sauc Dr. Džeimss Henrijs no Beninas Universitātes Mācību slimnīcas. Es esmu orgānu ķirurģijas speciālists. Cilvēku orgānu iegāde, ko viņi vēlas pārdot, mēs piedāvājam summu 600 000,00 dolāru, un mēs atrodamies Nigērijā, ASV, Spānijā un Malaizijā, bet mūsu galvenais birojs atrodas Nigērijā. Vai jūs interesē pārdot nieres vai pārdot jebkuru ķermeņa orgānu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas. Sazinieties ar mums pa E-pasts: [email protected] whatsapp: +2348110133466 Gaidu dzirdēt no jums. Priekā, Dr Džeimss Izpilddirektors UNIVERSIDAD DE BENIN HOSPITAL DE ENSEÑANZA.
Skolnieciņš no svētbirzs
S
Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība
Vītenbergs - viens savītis
V
un liels mēsls. Kā būtne un kā cilvēks. Kas gan labs var nākt KPL? Atceraties Orbāna Vītenbergu, kas Ungārijā rēja gejus, bet kad tika Briselē, tā pirmā geju mauku mājā iekšā un mauko uz nebēdu, bet, kad orģijas beidzas, tad jau nu, kā parasti, SVĒTS!
VVZ
V
Kā ir teicis mans šefs- "Čļenom ņedojob- jaicami ņedošļopaješ!". Latviska tulkojums apmēram tāds- "Ja ar taramtaram neesi visu pienācīgi izdarījis, tad ar olām nepieplakšķināsi!". Nu, kaut kā tā! Valdība kārtējo reizi izgāzās un parādīja savu intelektuālo potenciālu.
VVZ>PVZ
V
Nē, viņš ir lietuvietis, kurš savulaik represēts no Bauskas čekas puses vecāku dēļ, kuri bija bagāti Lietuvas lauksaimnieki. Komunicējam ar viņu latviski. Bet krievu valodas teicieni ir jācitē oriģinālā. Un šo citātu viņš ir apguvis Sibīrijas izsūtījumā, kur viņš nokļuva čekas darbības rezultātā. Tā ka savu žulti atstāj sev!
  • 0
  • 0
PVZ
P
Tavs šefs no krievlopu troļļu fermas, puķina daikta sūkātājs ?
  • 2
  • 1
Sābrs Ontūns
S
Tas ir nevis intelektuālā potenciāla demonstrējums, bet gan paviršības un nedomāšanas manifestācija.
  • 5
  • 1
Jānis Pīgoznis
J
Vitenbergam ir lieliskas novērošanas spējas. Viņš spēj restaurēt gadījumus, kuri ir jau notikuši un kuru sekas ir iestājušās.
Šaubos!
Š
Viņš vairāk stulbs un agresīvs kā guudrs un saprātīgs.
  • 6
  • 0
Jakubs Smuškins
J
Un kur jūs, mūjabeļi, bijāt, kad brīvdienās tirgojamo preču saraksts tika sagatavots apstiprināšanai Ministru kabinetā?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē