Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

VM galvenais infektologs aicina izvērtēt nepieciešamību apmeklēt ballītes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Artūrs
A
LATVIJAS TAUTA! Jāparakstās par Saeimas atlaišanu! Nekavējoties! Krišjāņa Kariņa valdība pandēmijas laikā ir paņēmusi kredītus 4,7 miljardu eiro apmērā. Tas nozīmē, ka kredītprocentos maksāsim apmēram 5,5 miljonus eiro dienā! Saeimas deputāti ir aizmirsuši, kas viņi ir, tā izrādot necieņu un visatļautību pret mums! Saeima nav kontrolējuši Latvijas Bankas un valdības darbību. Deputāti ar savu darbību ir radījuši haosu un saputrojumu valsts pārvaldē. Administratīvi teritoriālās reformas nedemokrātiskā un Saeimas kārtības rullim neatbilstošā tās pieņemšanas gaita ir pierādījums tam, ka deputāti ignorē Satversmes 2.,3.,6. un 77.pantu. Tāpēc jāparakstās un jāgatavojas balsot par Saeimas atlaišanu! Tas jādara obligāti, lai novērstu pašlaik notiekošās nelikumības un pamatlikuma pamatu graušanu. Darījums ar „airBaltic“, piešķirot tam 250 miljonus valsts budžeta naudas, ir kārtēj
Horošijs
H
No runām - pie darbiem.
Pirms grēku plūdiem
P
galvenā nodarbe arī bija ballītes, un tagad LABI zināms, KUR tas aizveda.
Pravietisnejaukais
P
Dieva apsolījums ir, ka Zeme netiks iznīcināta ar vēl vieniem Plūdiem. Tas notiks savādāk. Lasot Rakstus var atrast norādes.
 • 2
 • 0
Edvins Eglitis
Vajadzet nopietni pardomat palaut Covid iziet savu dabisko kursu, lai sabiedriba inficetos un but miers. Tad Dumpis Vinkele un ta SPKC komanda varet iet majas. Sobrid 0.05% Latvijas iedzivotaji inficeti. Kas notiks nakamreiz? varbut 0.2% bus inficeti ? Sim cirkam ir jabeidzas. Diemzel Covid tiek izmantots ka politisks instruments, tas ir, Covid apkarosanas pasakumi ir tas merkis.
 • 5
 • 2
Pareizaisjautājums
P
Vai tas var atkārtoties?
 • 5
 • 2
Kāpēc?
K
Lai šis infektologs paklusē,jau sen saprotams kura stabulē pūš,bet pasaules infektologi jau sen teica,ka viss tas vīruss ir fufelis,ar citu neko neslimo,kā tik ar Covidu,un ja vēl saka,ka mirst,tad šis tipiņš galīgi tautu uzskata par muļķiem,jo no Covid neviens nav miris!Cilvēki slimo ar gripu,pneimoniju=kāpēc par to klusē???Kāpēc mums visu laiku par to Covid melo?Saimnieki liek un par to maksā?
Edvins Eglitis
Piekritu. Lieta vairs nav par Covid, bet par "Covid apkarosanas pasakumiem". TA IR KLUVUSI PAR MANIJU. Covid ir tikai pamatojums pienemt anti demokraskus lemumus un ieviest izmainas sabiedriba, ekonomija valstij utt. kas nebutu iespejams demokratiska veida. Var uzskatit ka Covid tiek izmantots ka bioterrroru instruments. Parpildids ar meliem un sabiedribas manipulaciju un maldinasanu. Vienotibas lojalistu bandei bija izvele ka rikoties un izlema sacakaret dzivi katram Latvijas iedzivotajam un izpostit ekonomiju. Si valdiba vel arvien atsakas pasargat un rupeties par tiem 1-2% Latvijas iedzivotajiem ar risk faktoriem uz smagu slimibas norisi bet grasas turpinat KONTROLET KATRU LATVIJAS IEDZIVOTAJU !!! Covid apkarosanas varda un pabeigt to kas bija iesakts 1940. g.
 • 5
 • 2
Ho ho
H
Varbūt vajadzētu aicināt cilvēkus pārtraukt ēst tos mēslus, kas tiek pārdoti kā pārtika. Varbut vajadzētu aicināt nomest lieko svaru un nodarboties ar sportu? Cik cilvēki šajā laika mirusi no sirds asinsvadu slimībām, vēža un diabēta sekām? Kāpēc nav aizklapēti fast food restorāni un aizliegta saldinātu dzērienu tirgošana? Lai jauni cilvēki tusejas un priecājas par dzīvi. Kāda jēga tai, ja tā jāpavada bez prieka un bailēs? PVO starp citu, tikko publicēja pētījumus, ka atipiskie vīrusa nēsātāji nevienu neinficē. Kāpēc galvenais speciālists nepastāsta šo nomierinošo faktu? Kāpēc visoar vel atļauj pārvietoties ar privātajiem auto pie cietušo un bojā gājušo statistikas šogad? Politika pilnīgi slimā veidā demonstrē varu, jo neko citu tā nespēj, kā tikai aizliegt un sodīt. Laikam pietiekami sagrābušies un tagad klapēs šo valsti ciet.
j
tūlīt atvērsim Tērbatas ielu gājējiem un tad smuki patusēsim..
J
Būs vieglāk ievērot distancēšanos visas brauktuves plašumā ...
 • 2
 • 2
00
0
Nav ko vazāties apkārt!
Pareizaissecinājums
P
Lai nokniebtos nav vajadzīgas ballītes. Tepat ir Emmas piedāvājumi.
Dumpi
D
Rimsties ar tā politvīrusa slaviāšanu un izplatīšanu reiz!
Jens Z
J
No ves. saprāta viedokļa piekrītu Dumpim un uzskatu, ka infektoloģijas argumentiem jābūt svarīgākiem par peļņas argumentiem - vēl vairāk, uzskatu, ka uz laiku jāaizliedz ceļošana strap Latviju un tādām valstīm, kur kopējais inficēto skaits uz 100000 iedzīvotājiem pārsniedz Latvijas līmeni. Tas nozīmētu, ka var braukt no un uz Slovākiju, Grieķiju un Ungāriju, bet nevienu citu ES valsti, nerunājot jau nemaz par visādām Turcijā,m, Indijām, Krievijām un Brazīlijām. Muļķīgs ir ES politiskais lēmums uzskatīt ieceļošanu par drošu no 15 valstīm, t.sk. Austrālijas, kur vesela province tikko sacies jauns masveida uzliesmojums. Dažas ES valstis šim ieteikumam neseko, un pareizi dara.
Dauņeksterminators
D
Zvirgzdgrauda kungam ir taisnība. No sākuma es domāju, ka nav taisnība, bet , kad ieraudzīju dauņu saliktos mīnusus, sapratu, ka ir. Pieredze liecina, ka praktiski visi lielie ārzemju ceļotāji ir ļoti izbrīnīti, kad sāc viņiem stāstīt par interesantām vietām Latvijā un sāc pierādīt, ka Latvija ir skaista.
 • 9
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē