Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Znotiņa: FID nav prieka strādāt ar vairākām Latvijas bankām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vērotājs
V
Man nav preika par to, ka tāda Znotiņa ar savu iestādi vispār ir. Kopš tā ir, benku sektors ir pārvērties par krājkašu sektoru. Mums to uzspieda Moneyval konkurenti, kas tagad berzē rokas. Pie viņiem situācija ir tālu no tā, ko prasīija no mums. Vjadzēja ignorēt! Kaut uz zemāka reitinga rēķina. Banku un valsts ienākumi tomēr būtu lielāki nekā tagad. Bez Znotiņas jau ir vēl viena blondīne, kas zāģē bankas. Nu tad abas ir kārtīgi pacentušās...
Latvju puika
L
Tur pat pirmklasniekam ir skaidrs, kuras ir krievu mafijas urlu baņķeles .
Krējums Saldais
K
Znotiņas paziņojums - "Znotiņa: FID nav prieka strādāt ar vairākām Latvijas bankām" vienkārši iespārda. Tā varētu izteikties kaut kāda pamatskolas caca, nevis stratēģiski nozīmīgas valsts pārvaldes un kontroles iestādes vadītāja.
Daina
D
Zosiņa, es taču projām, kā, tev Zosiņa, nav apriebusies tevi paša seja un visi tavi meli! Beidz gremdēt latviešu banku industriju!. SEB DNB, Swedbank nav Latvijas bankas, tās ir bankas, kas sūc latviešu nodokļu maksātāju naudu projām uz Zveidriju un tās akcionāriem. Beidz taču melot!
Glorija
G
Kundzīt, jūs kaut ko sajaukusi esat, ne tur strādājat. FID nav nekāda Prieka māja.
Z
Z
Znotiņas kantoris paši ir pārpratuši gan reālo situāciju, gan normatīvos aktus. Bet tā iet, kad ārzemju kungiem izdabā. ASV izdomāja, ka var aizsegties aiz termina,, terorisma finansēšana'', bet tad lai tā Znotiņa parāda šajā reģionā 20 gadu laikā kaut vienu atrastu gadījumu. Tādu nav! Bet toties cik ērti aizsedzoties ar ,, terorisma ''vīģes lapu, ir sekot katram cilvēkam, saņemt informāciju, vērt ciet kontus un pat pašas bankas, ja saimnieki tā liek!
Kx
K
Prieks zināt, kuras bankas ar prieku nodod visu informāciju par saviem klientiem.
Darbs ir valsts sektorā izprieca
D
Znotiņai nepaveicās. Daļā gadījumu tā tomēr nav izprieca.
Fredis
F
Toteis Gisai ir liels prieks strādāt ar Znotiņu.
Pekziz
P
Ziniet, par tādu algu prieku var arī pēc darba laika gūt.
ļuļa
ļ
ziniet, bankām vispār nav prieka ar jums strādāt, nevienai. nerunājot par biznesu, ko jūs gremdējiet un kavējiet, pieprasot datus par pircēju iegūto naudu utt. kādā sakarā pārdevējam jāsniedz informācija par klienta naudu bankām utt? kā pārdevējs to var zināt, un vispār, ja kāds ir noziedneiks, ar to jānodarbojas prokuratūrai un policijai, nevis uzņēmējiem.
trusis nejaukais
t
skaidri redzams ka ne tikai bankaam bet pat frizieriem nav nekaada prieka straadaat ar vinju.
  • 21
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mazāk biedēt, vairāk pašiem darīt(4)

Valdības lēmums par obligātu masku valkāšanu publiskās telpās, kā arī virkne jaunu ierobežojumu dažādām aktivitātēm diezgan likumsakarīgi pastiprinājusi spriedzi sabiedrībā.

Vietējās, bet valsts nozīmes(1)

Nedēļas nogalē Ukrainā gaidāmās pašvaldību jeb teritoriālo kopienu, kā tās tiek dēvētas oficiāli, vēlēšanas var būtiski mainīt jau tāpat ne īpaši stabilo iekšpolitisko situāciju valstī.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē