Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Junkers: Brexit ir laika un enerģijas izšķiešana

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Inga
I
Briti tērē ES laiku. Junkers ir malacis, ka par to runā. Ja Briti nav spējīgi kvalitatīvi strādāt tad ES vajadzētu pašai aizvērt robežu lai tad tie briti tur muļājas cik ilgi grib. Kaut kāda viltība jau ir angļiem padomā.
Oooo
O
Alkaš atkal elementā.
Tenis
T
Ja kas, tad sis vecais dirsa, alkaholikis Junkers ar savu augstpratibu, lecigumu izprovoceja britus nobalsot par izstasanos no ES, jo briti vairakkart protesteja pret nekontroletu migraciju, tacu alkaholikis Junkers britus sutija uz poda, pat nesedas pie sarunu galda.
trollim
t
Lumpeņus nobalsot par šaušanu sev kājā izprovocēja neviens cits kā pašu ievēlētie politiķi, nevis "Brisele". Kādreiz arī pašiem vēlētājiem ir jāuzņamas atbildība par stulbiem un bezatbildīgiem lēmumiem.
 • 2
 • 3
VVZ
V
Eiropas savienība no Tērauda un ogļu ekonomiskās savienības ir kļuvusi par politisku monstru, par PSRS "edišen tū", praktiski ļaunuma impēriju, tāpēc tā ir lemta sabrukumam.
hmmm
h
Atgādināšu, UK - ir Apvienotā Karaliste - proti savienība, kurā angļi tur važās īrus un skotus. Tas ir interesanti, kā angļu nacionālisti mīl divkosīgi lavierēt - pret jebkādu savienību ar citām Eiropas nācijām, un tai pat laikā bezkaunīgi propogandē kāda laime ir citām tautām atrasteis angļu impērijas drumstalu cietumā.
 • 9
 • 3
Pravietisnejaukais
P
Visas impērijas sabruka un sabruks vienu un to pašu iemeslu dēļ.
hmmm
h
Valodas uzdevums ir darīt zināmas domas. Tu lieliski saprati, kāda bija mana doma sakot šos vārdus. Taču tu tos pārinterpretē kā tev vien ienāk prātā. Tas ir tāpēc, ka tieši pēc šī mehānisma darbojas reliģiskā propoganda - nošpļauties kā ir patiesībā, galvenais tā smuki pārinterpretēt. Tād bērnišķīga pieeja, strauisism, aiztaisīsim ar rociņām acis un iztēlosimies ka viss ir savādāk nekā tas ir. Klauns tu esi, Pravieti. Un vis reliģija tiek štancēta tieši pēc šī šablona. Galvenais sacerēt tādu foršāku stāstiņu, jauku fabulu kurā iekodēta "dziļa doma un jēga". Man relģija dredzas, pirmārt, tieši šī iemsla dēļ - tā ir liekulība un nemitīga melošana. Pretīgi.
 • 1
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Jā, pareizi! "Mūsdienu pasaulē reliģiozā degradācija ved uz iznīcību." Pareizi! Cilvēki ir atkrituši no Tā Kunga un Viņa Svaidītā, tie dzīvo grēkā un cenšas ievilināt vēl citus. Sabiedrības, kuras legalizē homoseksuālistu laulības un pieļauj nedzimušu bērnu slepkavības, šīs sabiedrības sev spriedumu jau ir parakstījušas!
 • 4
 • 2
cony
c
Tieši Romas impērija ir tas kultūras, tradīcijas pamats uz kura stāv Eiropa. Taču, taisnība ir tajā, ka tieši kristiešu mežoņi bija lielākie Romas impērijas ienaidniek un nelikās mierā, līdz to sagravā. Jāsaprot, ka mūsdienu Eiropa sāka atdzimt tieši ar Renesansi, kad atkal atgriezās pie saknēm - Romas pamatvērtībām. Vēl Nīče konstatēja, ka būtībā dēļ kristiešu mežoniem pazaudējām attīstāibā ap 1000 gadiem, faktiski viss tas progress kas bija pēc Renesances varēja sākties 1000 gadus agrāk.
 • 2
 • 4
hmmm
h
Britu impērija sabruka, jo bija nepiemērota laikmetam. Viens no iemesliem - reliģija. Mūsdienu pasaulē reliģiozā degradācija ved uz iznīcību. Savulaik arī Senā Roma sabruka, jo nodegradēja līdz krsitietībai. Tikai ap Renesanci (latviski atdzimšana) Eiropa sāka atkopties un atkla celties uz augšu atjaunojot Senās Romas un Grieķijas pirms kristietības tradīcijas. Tas taču nav iedomājami ka 21 gadsimtā Angļu karaliene ir baznīcas galva (Anglikāņu baznīca), vai Vatikāna tumsonības tronī sēž senlis džekiņš, kurš propogandē senebreju folklora dzīvesveidu.
 • 4
 • 5
hmmm
h
Atvainojiet, bet Junkers visu pareizi pateica. Briti nolēma izstāties no ES, bet nekādi nespēj paši SAVĀ parlamentā nobalsot par jebkādu likuma tekstu, tai skaitā tādu, kas paredzētu bezvienošanās izstāšanos. Kāpēc Eiropas parlamentam būtu jāuzņemas britu darbi? Gribēja brīvību un patstāvību - še ņemiet, re ku ir. Ko trīs gadus muļļājaties un nespējat nosūtīt uz Briseli JEBKĀDU izstāšanās paziņojumu kas atbilstu LIELBRITĀNIJAS likumiem? Klauni.
Junkers pats vainīgs
J
Viņa attieksme pret Lielbritāniju ir viens no iemesliem
UK
U
Tūtēpūtējs Junkers ar savu smirdēšanu ir viens no iemesliem kāpēc sākās Brexit un kāpēc daudzi briti balsoja par. Jo vairāk viņš smirdēs, jo vairāk britiem gribēsies Brexit.
Pareizaisvirsraksts
P
Brexit ir laika un enerģijas izšķiešana, pie kuras vainojama ES augstprātīgā un no realitātes atrautā politika.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē