Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kariņš: EK jāprasa pilna atbildība no Covid-19 vakcīnu ražotājiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ta nu gan
t
Kariņš ir burtiski iemīlējies tajās vakcīnās. Tātad izskatās, ka arī mums tiks izdomāti piespiedu vakcinācijas pasākumi. Būtu taču vispirms pagaidījuši normālo ceļu vakcīnas testējot, pārbaudot nāves un komplikācijas pēc vakcīnas saņemšanas.
tadnuganekli,
t
Pskov gubernaa tevi neskars ne komplikacijas, ne naves
  • 0
  • 1
bet
b
No Eiropas Komisijas jāprasa pilna atbildība par to, ka EK liedz valstīm slēgt savas robežas un šādi pasargāt savus iedzīvotājus.
Edvins Eglitis
Intresanta tema. Vakcinu razotajiem nav nekada juridiska vai financiala atbildiba par savu preci. Tas jau sen norunats. Sis vakcines tiek palaistas pec 6-8 menesu kliniskiem petijumiem. si procesa parasti prasa 8-10 gadus. vispar kliniski dati par efektivitati un drosibu ir minimali, datu apjoms ir struntigs. Saprotu AstraZeneca slegs svarigu 3. klinisko fazes petijumu tikai marta. Sis vakcines palaistas "Emergency ( vai Conditiional) Use Autorization" ietvaros, nav sertificetas vai licenzetas. Tas nozime sis vakcines palaistas Covid arkart situacija, un citos gadijumos vakcini iet caur pilno izpetes programu pirms nonakt sabiedriba.
Edvins Eglitis
Pacientu tiesibu likums 1. pants, 2) informētā piekrišana — pacienta piekrišana ārstniecībai, kuru viņš dod mutvārdos, rakstveidā vai ar tādām darbībām, kas nepārprotami apliecina piekrišanu, turklāt dod to brīvi, pamatojoties uz ārstniecības personas savlaicīgi sniegto informāciju par ārstniecības mērķi, risku, sekām un izmantojamām metodēm;. Ja vakcina sanemeji nesanem juridiski, mediciniski adekvatu informetu piekrisanu (Informed Consent) tas ir pret likumigi un nopietna nolaidiba un nekompetence no Veselibas ministirjas. Sis ir nopietns juridsks dokuments kuram katram vakcina sanemejam jabut rokas un parakstits, pirms vakcinu sanemsanas
  • 4
  • 0
Edvins Eglitis
informētā piekrišana par AsraZeneca vakcinu but janorada ka si vakcine tikai 60% efektiga, nepasarga no Covid saslimsanas bet it ka novers nopietnu slimibu. NAV nekadu pieradijumi ka AZ vakcine ierobezo Covid izplatibu. Katrai blaknei jabut zinojums Europan Medicines Agency un vakcinu razotajam. Musu VZA vai vakcinu specialistiem nav tiesibas lemt vai tas ir saistitas ar vakcinu vai ne. Vakcinu razotajs un kompetenta autoritate to izskatis, nevis musu vietejie specialisti. blaknu zinojums jabut. Ar saviem 12,000 eksperimentaliem trusisiem AZ bija 174 nopietnas blakanes, visas tika parkvalificetas uz ko citu, tamdel AZ vakcinei ir "tik dross" Kliniskie petijumu norise ir loti kontroleta. Bus visadas parsteigumi kad vakcine tiek palasita 4. faze: sabiedribai kur 100 vai 10,000 vairak vakcinu sanemi salidzinot ar klinikiem petijumiem. Cik labi var jebkurs razotajs nodrosinat to pasu precizu (nano) devu un kvalitati miljonam vakcinem itseviksi kad durrak politik
  • 5
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Augsts reitings, neskatoties uz Covid-19

Par vakcināciju Lielbritānijā, publikas noskaņojumu un valdības darbu Ilzes Brinkmanes saruna ar parlamenta apakšnama informācijas sekcijas vecāko pētnieci Ilzi Jozepu.

Ministru atšķirīgā stratēģija

Ministru sadarbība, kā arī konflikti ar viņu atbildības lokā esošajām nozarēm ir tēma, kam Covid-19 pandēmijas laikā tiek pievērsta liela uzmanība.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē