Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Krievijas ekspremjers lēš, ka arī pēc vēlēšanām Krievija ieturēs agresīvas ārpolitikas kursu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Onslow
O
Pūķins kā mērkaķis ar granātu baida pasauli ar jaunām bumbām - krievi plaukšķina plaukstiņas - visiem labi....
redz
r
krievi priecājās ka viņiem ..v mesto masla-puški.....Latvieši tikai raud un čīkst.
 • 0
 • 0
A dzejs
A
.lielais puika nav ļauns..vnk nemīlēts.lecīgs.drusku atpalicis.un visu laiku vajag pierādijumus kurš ciemā ir galvenais.kā jau pusaudzis.12 gadīgs.skumjākais to ko viņš redz spogulī.netic kad tas ir viņš.izliekas varbūt patiesi tic.kad tas spoguļatēls neatiecas uz viņu.iespējams mongoļu patēva iespaidā..
rekur
r
Krievija sevi pozicionē kā Impēriju un Reģionālu lielvalsti. Ārpolītika atbildīs statusam. Jebkuras runas par to, ka Krievija var būt citāda ir tukša muldēšana. Krievijas militārās intereses virzītas Dienvidu virzienā Donbasa,Sīrija, Kaukāzs un Vidusāzija. Vienlaicīgi tiek apgūta Ziemeļu Polārā telpa veidota Kamčatkas- Kuriļu kodolbarjera . Galvenais saspīlējuma rajons Rīt būs Klusā okeāna raj. kur ASV tiks pretstatīti Krievijas, Ķīnas un Z.Korejas kodolspēki.
rekur, krieveļu nacists
r
Arī trešais reihs sevi pozicionēja kā impēriju un lielvalsti. Nirnbergas tribunāls gan bija citās domās - ka tāda politika ir noziedzīga un par to piesprieda karātavas. Starp citu, krievu debilgebelseli, agresija nebūt nav vienīgā izvēle valstij. Ķīna, Indija un Brazīlija kaut kā iemanās atturēties no agresijas, nemaz jau nerunājot par rietumu demokrātijām, kurām imperiālisms ir pagātne. Sadusmēs ar faktiem krievu nacistu meli vienmēr ātri un bezcerīgi zaudē.
 • 4
 • 1
oskars
o
atradusi kam prasit..vins neieredz tagadejo Krievijas vadibu un ir viens no zagliem . Jautajums : ar ko Krievijas agresiva arpolitika atskiras no ASV miermiligas arpolitikas ???
Hūgo Vācietis
KRIEVIJA NESPĒJ SEVI REDZĒT SPOGULĪ !
 • 2
 • 0
Trollis JT, krievu nacists
T
Tā kā es, debilais krievu nacists, neesmu spējīgs komentēt Krievijas ārpolitiku, tad sāku debilkvekšķēt par Eiropu. Tāda primitīva krievu troļļu debilgebelsošana vienmēr cieš neveiksmi! Starp citu, Hitleram bija tieši tāda ārpolitika kā Putinam un, attaisnojot vienu, es nevaru neattaisnot arī otru! Heil Hitler! Pēc nacista madžiņa domām aizliegts viedoklis! Nacistu madžiņu cietumā!
 • 4
 • 1
Trollis JT
T
Krimas notikumi ir ES neveiksmīgās ārpolitikas rezultāts. lai neviens nepievērstu uzmanību grāfienes Eštones muļķībai, visa uzmanība tiek koncentrēta uz Putinu. Rietumvalstu centieni "parakties" zem Krievijas ir tuvredzīga politika un beigu beigās cietīs neveiksmi.
 • 5
 • 6
oskarelim, nacistam
o
Ar to, nacist, ka Krievija ir anektējusi Krimu un okupējusi Donbasu - TAS IR, IZDARĪJUSI DARBĪBAS PAR KURĀM NIRNBERGAS TRIBUNĀLS PIESPRIEDA KARĀTAVAS - bet ASV nav. Ko nu, sakautais krievu nacistu muļķi? Ar kaunu jāaizveras?
 • 6
 • 4
tik tiešām
t
Krievija, ļaunuma impērija, bija, ir un būs agresīva tikmēr, kamēr nesadalīs to kā krakovas desu vai 32 gadā ietrieksies meteorīts.
Trolis JT, krievu nacists
T
Man šķiet, ka es, tēmu komentēt nespējīgais rusnacistu daunis rusdebilgebelselis rusbidla, jau tagad esmu gatavs bučot krievu tankus, tāpc arī esmu tik debils, ka nevaru komentēt tēmu, tikai saukāju citus savā vārdā un debilkvekšķu. Debilkvek, debilkvek, debilkvek! Heil Hitler! Debilkvek!
 • 2
 • 1
Trollis JT
T
Tik tiešām, Krievijas apsaukāšana par "ļaunuma impēriju" liecina par ļoti primitīvu politikas izpratni. Man šķiet, ka Krievijas iespējamās intervences gadījumā Tu būtu pirmais krievu tanku bučotājs.
 • 3
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Mūsu, nevis Nila Rīga!(13)

Pēdējā laikā publiskajā vidē dzirdamā retorika par kādām nebūšanām liek aizdomāties, ka brīžiem pārāk daudz enerģijas nelietderīgi izniekojam to nosodīšanā, kurus uzskatām par vainīgiem, šausminoties...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē