Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Citi

Bērziņš un Rogule kļūst par Latvijas čempioniem šahā © DIENA(1)

Piektdien, 24. septembrī, Rīgā noslēdzās Latvijas šaha čempionāts, un par uzvarētājiem vīriešiem kļuva starptautiskais meistars Rolands Bērziņš, bet sievietēm - lielmeistare Laura Rogule. Bērziņš par čempionu kļuva pirmo reizi, bet Rogulei šis ir jau 11. čempiones tituls.

Kaparkalējs un Krampe tiek pie PK kopvērtējuma tituliem rollerslēpošanā junioriem(2)

2021.gada Pasaules kausa rollerslēpošanas sezona ļoti veiksmīgi un ar vēsturiskiem panākumiem noslēgusies Latvijas izlasei, jo pirmo reizi par kopvērtējuma uzvarētājiem mūsu pārstāvji. Sezonas kopvērtējumā labākie junioru konkurencē bija madonietis Lauris Kaparkalējs un rīdziniece Samanta Krampe, bet pieaugušo grupā vicelīdera statuss Raimo Vīgantam un 7.vieta Kitijai Auziņai (abi Madona), informē Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) preses sekretārs.

Latvijas šaha čempionāts pusē © DIENA

Latvijas šaha čempionāts, kurš sākās pagājušajā piektdienā, šovakar sasniegs vidusceļu, jo pirmdienas vakarā tiks aizvadīta 5. no 9 partijām. Gan vīrieši, gan sievietes paralēli cīnās par iespēju vienu gadu tikt uzrunāti kā “Augsti godātais Latvijas šaha čempions” vai “Ļoti cienītā Latvijas šaha čempione”.

Latvijas rollerslēpotāji, neskatoties uz ķibelēm, atzīstami noslēdz pasaules čempionātu

Itālijas kalnu ciematā Valdifiemmi notiekošo pasaules čempionātu rollerslēpošanā Latvijas izlases dalībnieki noslēguši ar atzīstamu sniegumu klasiskā stila distancē ar masu startu, visās četrās grupās tiekot desmitniekā. Labākos rezultātus ar iegūto 6. un 7.vietu sasniedza madonieši Lauris Kaparkalējs un Raimo Vīgants, informē Latvijas Slēpošanas federācijas pārstāvis Ivars Bācis.