Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Citi

Neatrod kopsaucēju © DIENA

Nesaskaņas biatlona saimē. Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paspārnē ir liela daļa Latvijas izlases biatlonistu, kas trenējas galvenā trenera Māra Čakara vadībā. NBS sporta kluba sastāvā ir arī Aleksandrs Patrijuks, kurš regulāri startē Pasaules kausa posmos, tomēr, lai trenētos Latvijas izlases galvenā trenera Ilmāra Briča vadībā, viņam un citiem biatlonistiem tiek likti priekšā šķēršļi.

Ņikitina labo Latvijas rekordu 50 metru distancē tauriņstilā

Ceturtdien Brestā notiekošajā Baltkrievijas atklātajā čempionātā peldēšanā 50 metru baseinā Latvijas izlases sportiste Gabriela Ņikitina sasniedza jaunu nacionālo rekordu 50 metros tauriņstilā, ziņo Latvijas Peldēšanas federācija (LPF).

Fizioterapeits Osovskis: Lielākā daļa cilvēku joprojām sēž, kur pagadās © DIENA

"Šausmas, kādi mājsēdes cilvēki nāk pie manis. Ir ļoti lielas problēmas ar lieko svaru," intervijā izdevuma Sporta Avīze aprīļa numuram neslēpj viens no valsts vadošajiem fizioterapeitiem Mareks Osovskis, kurš pielicis roku daudzu Latvijas labāko sportistu ceļā uz virsotnēm un tituliem, bet pirms kāda laika atvēris privātpraksi.

Pret Covid-19 agrāk vakcinēs olimpiešus un hokejistus

Valdība šodien nolēma pret Covid-19 agrāk vakcinēt 215 Tokijas Olimpisko un Paralimpisko spēļu dalībniekus, kandidātus un apkalpojošos darbiniekus, pārceļot viņus no piektās uz ceturto vakcinējamo personu grupu.