Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Latvijas pāris iekļūst pusfinālā Eiropas kausā Standartdejās

Polijas pilsētā Elblongā notikušajā Eiropas kausā ļoti labi nostartējuši Latvijas dejotāji Romāns Dobrecovs un Violeta Ļevčenko, kuri 21 pāra konkurencē iekļuva pusfinālā un izcīnīja 10.vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Kā paralimpieši gatavojas un komplektē sastāvu Tokijai

Jūnija sākumā Edgara Berga izcīnītā zelta medaļa Eiropas čempionātā lodes grūšanā devusi pozitīvu impulsu Latvijas Paralimpiskās komitejas vasaras darba cēlienam, lai pēc iespējas labāk sagatavotos 2020.gada pārceltajām Paralimpiskajām spēlēm, kas augusta beigās notiks Tokijā. Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsors Mēness aptieka īpaši priecājas par sportistu panākumiem un papildus ikgadējam līdzfinansējumam 120 tūkstošu eiro apmērā parasportistus arī apgādā ar dezinfekcijas līdzekļiem un specializētām sejas maskām, ko paredz sacensību nolikumi.

"Sarkanā raķete" pošas uz Tokiju © DIENA

"Mierīgāk, mierīgāk," no laivas audzēknim Robertam Akmenim uzsauc treneris Aleksandrs Timoškevičs. Smaiļotājs Lielupes ūdeņos strādā ar milzu azartu, taču treneris ir īstajā vietā, lai viņu mazliet piebremzētu – labākajā sportiskajā formā jābūt augusta sākumā, kad 25 gadus vecais talsenieks Tokijā piedzīvos olimpisko debiju.