Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Brieža un Usika cīņu vērot uzaicināti arī jaunie ugunsdzēsēji un topošie bokseri(7)

Uz sestdien notiekošo Pasaules boksa supersērijas cīņu starp WBC Pasaules čempionu Mairi Briedi un WBO Pasaules čempionu Oleksandru Usiku turnīra organizatori nolēmuši uzaicināt Latvijas jaunos ugunsdzēsējus un Saldus boksa skolas jauniešus, nodrošinot viņiem iespēju klātienē vērot Latvijā ilgi gaidīto boksa cīņu, vēsta Brieža menedžeris Raimonds Zeps.

Briedis pirms cīņas par simts gramiem vieglāks nekā Usiks(4)

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis un ukrainis Oleksandrs Usiks piektdien aizvadīja oficiālo svēršanās procedūru pirms sestdien gaidāmās Pasaules Boksa supersērijas pusfināla cīņas, latvietim esot par simts gramiem vieglākam par pretinieku.

Briedis un Usiks aizvadīs publisko svēršanās procedūru

Piektdien, 26.janvārī, Arēnā Rīga oficiālo svēršanās procedūru, pirms sestdien gaidāmās Pasaules boksa supersērijas pusfināla cīņas, aizvadīs WBC Pasaules čempions Mairis Briedis un WBO Pasaules čempions Oleksandrs Usiks. Bokseru svēršanās procedūras sāksies plkst. 17:00 un tā ir brīvi pieejama visiem boksa līdzjutējiem.

FOTO: Atklāj 3,2 miljonus vērto Olimpiskā centra peldbaseinu un atpūtas kompleksu

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas atklāts Elektrum Olimpiskā centra (EOC) peldbaseins un atpūtas komplekss. Līdztekus 50 m peldbaseinam izbūvēti divi mazie peldbaseini, rekreācijas zona ar četru veidu pirtīm un Rotaļupe. Jaunie peldbaseini primāri paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un izpratnes veidošanai par drošību ūdenstilpņu tuvumā. Kompleksa modernizācijā investēti 3,2 miljoni eiro.

FOTO: Bokseris Briedis saņēmis Triju Zvaigžņu ordeni(9)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien 24. janvārī svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeni – bokserim Mairim Briedim, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

Bukmeikeri: Brieža uzvara būtu īsta sensācija(14)

27. janvārī Arēnā Rīga norisināsies gada lielākais sporta notikums Latvijā – Mairis Briedis cīņā par WBC un WBO pasaules čempionu jostām sacentīsies ar ukrainieti Oleksandru Usiku, kas reizē arī būs Pasaules boksa Supersērijas pusfināls. Sporta totalizatori gan Brieža izredzes nevērtē spīdoši – Betsafe bukmeikeri norāda, ka viņa uzvara būtu liela sensācija.