Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Citi

Briedim Maskavā paredz drošu uzvaru, Supersērijas finālā būs cīņa līdz pēdējam(2)

21. jūlija vakarā Mairis Briedis aizvadīs savas profesionālās boksa karjeras 25. cīņu, Maskavā sacenšoties ar francūzi Brendonu Delorjē. Sporta totalizators Betsafe par spīti ziņām par Brieža savainojumu uzskata latvieti par milzīgu šīs cīņas favorītu. Pavisam citāds bukmeikeru noskaņojums ir par tajā pašā vakarā gaidāmo Supersērijas finālu starp Oleksandru Usiku un Muratu Gasijevu – tajā tiek paredzēta līdzvērtīga cīņa.

Jātnieks Neretnieks gūst pasaules reitinga punktus Polijā

Latvijas vadošais konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks no 11.-15.jūlijam ar četriem zirgiem La Cross, Cornet’s Spirit, Dynamo un Centrino startēja CSI3* sacensībās Polijā, Jakubovicē. Jātnieks ar visiem zirgiem ierindojās godalgotās vietās kādā no sacensību maršrutiem, vēsta Latvijas Jātnieku federācija.

Pļaviņš/Točs uzvar pasaules ranga līderus un sasniedz Gštādes piecu zvaigžņu turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs piektdien Šveices pilsētā Gštādē notiekošā Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīra astotdaļfinālā uzvarēja pasaules ranga līderus Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru, iekļūst starp turnīra astoņiem labākajiem duetiem, kamēr Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs cieta zaudējumu, sacensības noslēdzot dalītā devītā vietā.