Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Latvijas pārim bronza pasaules čempionātā junioriem Latīņamerikas dejās

Lielisku panākumu Spānijas pilsētā Bilbao notikušajā pasaules čempionātā Junioriem (14-15 g.) Latīņamerikas (LA) dejās guvuši rīdzinieki Aleksis Visockis un Kerija Ziemele, kuri izcīnīja bronzas medaļas, bet otrs mūsu pāris rīdzinieki Kirils Bogačovs Kudrevatihs/Milana Knirko 70 pāru konkurencē ieņēma 22.vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Sākta Daugavas stadiona attīstības projekta otrā kārta(2)

Sākta Daugavas stadionā attīstības projekta otrā kārta, kas paredz tajā izbūvēt ledus halli, atjaunot centrālo sporta laukumu futbolam un vieglatlētikai, kā arī izbūvēt vieglatlētikas manēžu, aģentūru LETA informēja projekta Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē pārstāve Laura Matusēviča.

Briedis pirms dueļa ar Mikaeljanu treniņnometnes ietvaros sācis sparingcīņas

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis pirms novembrī Čikāgā gaidāmās Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņas ar Vācijas pārstāvi Noelu Gevoru, kurš pazīstams arī ar vārdu Norairs Mikaeljans, treniņnometnes ietvaros sācis sparingcīņas, aģentūrai LETA atklāja boksera menedžeris Raimonds Zeps.

Latvijas pāri iekļūst astotdaļfinālā pasaules čempionātā Latīņamerikas dejās(2)

Nedēļas nogalē Čehijas pilsētā Ostravā notikušajā pasaules čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās abi Latvijas sporta deju pāri iekļuva astotdaļfinālā, vairāk nekā 80 pāru konkurencē Vinsents Toremade un rīdziniece Megija Morīte ieņēma 36.vietu, bet rīdzinieki Maksims Kravčenko un Paula Kukute ierindojās 48.vietā. Par pasaules čempioniem kļuva Armens Caturians un Svetlana Gudino no Krievijas, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Jātnieks Neretnieks uzvar PK posma Grand Prix maršrutā Tallinā

Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks ar zirgu Moon Ray svētdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Tallinas Pasaules kausa posma galvenajā maršrutā. Latvijas jātnieki šajās sacensībās izcīnīja vairākas uzvaras un godalgotas vietas, vēsta sportista pārstāvji.

FOTO: Izveidota milzīga Maira Brieža roku skulptūra(3)

Lai apsveiktu rīdziniekus un pilsētas viesus Latvijas simtgadē, tirdzniecības centrs Domina Shopping ir izveidojis nebijušu pilsētvides objektu – divas četrus metrus augstas rokas, kas ir lielākā dabā apskatāmā un aptaustāmā roku skulptūra Latvijā. Roku pirksti simboliski rāda Latvijas abreviatūru "LV", un par to modeli kļuva Latvijas lepnums – bokseris Mairis Briedis, vēsta Domina Shopping pārstāvji.

Māsas viena otrai ceļā uz Tokiju © DIENA

Īsu brīdi piespiedu kārtā starptautiskās sacensībās startēja zem Vācijas karoga, bet nu viss sakārtots tā, kā tam būtu jābūt. Tekvondo cīkstones Inese un Jolanta Tarvidas regulāri gūst panākumus starptautiskās sacensībās un ir gatavas pāršķirt jaunu lappusi Latvijas tekvondo vēsturē. Vācijā dzīvojošās meitenes šajā nedēļas nogalē viesosies Latvijā, Jolantai arī piedaloties Riga Open sacensībās. Diena aicināja sportistes uz interviju telefoniski.