Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā -1 °C
Skaidrs
Sestdiena, 29. janvāris
Valērijs, Aivars

Citi

FOTO: Pasaules kausa posms kamanu suņu sportā

Pagājušajā nedēļas nogalē Madonas sporta un atpūtas bāzē Smeceres sils notikušajā Latvijas Kamanu suņu sporta federācijas un Dog sport Carnikava rīkotajā Pasaules kausa posmā kamanu suņu sportā, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas Ziemas čempionāts, uzvaru izcīnīja daudzkārtējais pasaules čempions no Polijas Igors Tracs. Panākumus guva arī Latvijas pārstāvji izcīnot dažas uzvaras un vairākas godalgotas vietas, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Paši nespēja, citi nepalīdzēja © DIENA

Divus gadus pēc dalības Eiropas čempionāta finālturnīrā Latvijas vīriešu handbola valstsvienība palika pēdējā vietā pasaules meistarsacīkšu priekškvalifikācijas turnīrā konkurencē ar Itāliju, Fēru salām un Luksemburgu.

Pirmie soļi finālturnīra virzienā būs fiziski smagi © DIENA

Piecu spēļu maratonā deviņu dienu laikā Latvijas vīriešu valstsvienība lūkos iekļūt izšķirošajā kārtā Eiropas (EČ) un pasaules čempionātu (PČ) kvalifikācijas turnīros. Sandra Veršakova vadītā komanda agrā ceturtdienas rītā devās uz Fēru salām, kur nedēļas nogalē paredzētas trīs spēles pēc kārtas, bet drīz pēc atgriešanās vēl aizvadīs iepriekš pārceltās cīņas pret bulgāriem.