Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Šaha krogs uzvarām © DIENA

Doma laukumā, Tirgoņu ielā 10 atrodas Victory Pub, krogs uzvarām. 1698. gadā šeit atradās holandiešu beķereja, bet pēc 311 gadiem gadiem šīs telpas pārņēma Ivo Gubanovs. Krogu bija paredzēts saukt par Victorian pub, tomēr strādnieki neprecīzi izgriezuši burtus, un pravietiski tas tika nosaukts par Uzvaras krogu. Aizvadot garās naktis darbā, Ivo pirms septiņiem gadiem sāka spēlēt šahu internetā, lai kaut kā aizvietotu kofeīnu. Tas novedis pie tā, ka pēdējos trīs gadus šeit spieto ne tikai ārzemju tūristi, kuri līdzīgi kā Padomju Šerloks Holmss grib sajust Londonas garšu Vecrīgas ielās, bet arī šahisti. Ivo šeit izveidojis Rīgas šaha klubu (Riga Chess Club).

Atpakaļ čempiona tronī © DIENA(1)

Nosvērts un gudrs bokss sestdienas vakarā Minhenē ļāva Mairim Briedim uzveikt kubieti Junielu Dortikosu. Pēc aizraujošas 12 raundu cīņas latvietis uzvarēja pēc punktiem, kas nozīmē, ka viņš kļuvis par Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un žurnāla The Ring jostu īpašnieku pirmajā smagajā svarā un virs galvas varēja celt Starptautiskās Boksa supersērijas (WBSS) turnīra galveno balvu – Muhameda Ali trofeju.

Briedis: Nevaru vien sagaidīt sestdienas cīņu(4)

Latvijas bokseris Mairis Briedis trešdien ieradies Minhenē un ar nepacietību gaida Pasaules boksa supersērijas (WBSS) sestdienas finālcīņu ar kubieti Junieru Dortikosu, kurā cīnīsies par Muhameda Ali trofeju, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu un žurnāla Ring jostu, informē rīkotāji.

Valmierā noskaidroti Latvijas čempioni Standartdejās

Pagājušajā nedēļas nogalē Vidzemes lielākajā pilsētā Valmierā norisinājās no marta vidus pārceltais Latvijas čempionāts Standartdejās (ST), ko sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju (LSDF) rīkoja SDK Saltāre. Vienpadsmit dažādās vecuma grupās, kopumā startējot 138 deju pāriem, tika noskaidroti medaļu ieguvēji trešajā deju programmā šajā gadā, informē LSDF preses sekretārs Ivars Bācis.