Laika ziņas
Šodien
Migla

Futbols

Bukmeikeri Latvijas futbola izlasi vērtē kā pārliecinoši vājāko EURO 2020 atlases grupā(1)

Pirms nedēļas notikušjā Eiropas čempionāta futbolā atlases grupu izlozē, Latvija, kas kā pēdējā groza pārstāve nevarēja cerēt uz vieglu grupu nekādā gadījumā, nokļuva G apakšgrupā. Tajā nav izteiktu futbola grandu, bet ar Latviju konkurēs piecas Eiropas vidus un elites līmeņa izlases, un sporta totalizatora Betsafe bukmeikeri Latvijas izlases izredzes šajā grupā vērtē ar trīsreiz augstāku koeficientu nekā piektās augstāk izsētās izlases Maķedonijas izredzes.

Latvijas futbola izlase 2020. gada EČ kvalifikācijā vienā grupā ar Poliju

Latvijas futbola izlase 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā iekļuvusi G grupā ar Polijas, Austrijas, Izraēlas, Slovēnijas un Maķedonijas izlasēm, noskaidrojies svētdien notikušajā izlozē. Latvijas izlase izlozē bija pēdējā - sestajā - grozā kopā ar tādām izlasēm kā Lihtenšteinu, Andoru, Maltu un Sanmarīno.

Nākamajā sezonā futbola virslīgā spēlēs deviņas komandas

Nākamajā sezonā Latvijas futbola virslīgā spēlēs deviņas komandas, lemts pirmdien notikušajā Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēdē. Balsojums par virslīgas vienību skaita palielināšanu valdē bijis vienbalsīgs. Savukārt ar 2020. gadu plānots virslīgas komandu skaitu palielināt līdz desmit.

Joprojām neguļ pēc valstsvienības spēlēm. Saruna ar Marianu Paharu © DIENA

"Materiāls nākamajai grāmatai jau pamazām top," saku Marianam Paharam pēc intervijas. "Pagaidām arī ar vienu grāmatu pietiek atliektiem galiem," viņš nosmej, norādot, ka tas prasījis diezgan daudz pūļu un prasīs vēl vairāk, lai Askolda Uldriķa izdoto grāmatu Super Marians publicētu Anglijas tirgū. Latvijas futbola pirmais ērglis, ne bezdelīga, kā par Paharu savulaik rakstīja. Viņš kā pirmais Latvijas futbolists nokļuva kādā no Eiropas spēcīgākajām līgām. Un neviens mūsu futbolists līdz šim tā arī nav pārspējis Paharu tajā, kā viņš spēlēja Southampton klubā Anglijas premjerlīgā.