Rīgā +4 °C
Ceturtdiena, 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Girgensona piespēle neglābj Bufalo; Canucks un Bļugers svin panākumu

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar pirmo rezultatīvo piespēli šajā sezonā, tomēr viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda savā laukumā ar 2:5 (1:1, 1:0, 0:4) piekāpās vienai no Rietumu konferences līdervienībām Vinipegas Jets. Tikmēr panākumu svinēja Vankūveras Canucks un Teodors Bļugers.

Balceram 1+1 uzvarā Šveices čempionāta spēlē; Smirnovam pirmais punkts sezonā

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē, sekmējot Cīrihes "Lions" komandas panākumu pret "Zug", bet citā mačā pie pirmā rezultativitātes punkta sezonā tika Deniss Smirnovs, palīdzot "Kloten" pārspēt vārtsarga Ivara Punnenova komandu Rapersvīles-Jonas "Lakers".

Pirmā mīkla atrisināta © DIENA

Noskaidrots vietu sadalījums Latvijas Optibet hokeja līgas (OHL) regulārajā čempionātā un zināmi ceturtdaļfināla pāri: Kurbads – HS Rīga un HC PanterPrizma. Pašreizējie čempioni Jelgavas Zemgale/LBTU kļuva par regulārā čempionāta uzvarētājiem un kopā ar otrās vietas ieguvējiem Mogo/LSPA izslēgšanas spēles sāks no pusfināla.

Rihardam Bukartam divi vārti uzvarā Čehijas ekstralīgas spēlē; Tralmakam divas piespēles un Mitenam "sausā" spēle

Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts otrdien Ostravā guva abus vārtus viņa un Roberta Bukarta pārstāvētās Vītkovices "Ridera" uzvarā Čehijas hokeja ekstralīgas mačā, bet, uzbrucējam Eduardam Tralmakam rezultatīvi piespēlējot abu komandas vārtu guvumā un vārtsargam Marekam Mitenam aizvadot "sauso" spēli, uzvaru savā laukumā svinēja arī Kladno "Rytīrži".

Blue Jackets hokejisti nosargā uzvaru pār Ducks

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins, sākot maču uz rezervistu soliņa, trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē nepilnās četrās minūtēs ielaida divus vārtus, taču viņa pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets izcīnīja panākumu.